Hlavné menu
Produkty v košíku

Aerobic gumy, Expander

Aerobic gumy poskytují všestranné a jednoduché řešení pro vaši rehabilitaci, cvičení nebo silový trénink. Expandéry jsou určeny k posílení všech svalových partií - ramen, rukou, hrudníku, zad a vnitřních a vnějších stehen. Cvičení s expandérem není nijak limitováno věkem, takže si s ním může zacvičit opravdu každý.
Expander - posilovač rukou, nohou a břišních svalů Expander - posilovač rukou, nohou a břišních svalů
-35 %
Expander - posilovač rukou, nohou a břišních svalů Vyzkoušejte skvělou, jednoduchou pomůcku pro posilování a procvičování břišních svalů, rukou a nohou. Stačí jen 5 minut tréninku denně! Velmi jednoduché použití! Vložíte nohy do gumových kroužků, chytíte držadlo a přitahujete rukama k sobě, čímž si..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Fitness gumy na cvičení, set 4 ks Fitness gumy na cvičení, set 4 ks
-36 %
Fitness gumy na cvičení, set 4 ks Sada 4 tréninkových/rehabilitačních gum s různou úrovní odporu. Hlavní výhodou produktu je jeho trvanlivost a kvalita. Tréninková guma slouží k obecnému rozvoji a rehabilitačnímu cvičení, je také ideálním doplňkem aerobního tréninku. Pravidelné používání gum zlepšu..
615Kč 958Kč
Cena bez DPH:508Kč
Gumový expander - posilovač rukou a břišních svalů Gumový expander - posilovač rukou a břišních svalů
-38 %
Gumový posilovač rukou a břišních svalů Proč platit za drahé fitness studia, když si svaly můžete vypracovat iv pohodlí domova ?! Vyzkoušejte skvělou, jednoduchou gumovou pomůcku pro posilování a procvičování břišních svalů, rukou a nohou. Stačí jen 5 minut tréninku denně! Velmi jednoduché použití!..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Gumový expander gumy na posilování Gumový expander gumy na posilování
Top -37 %
Gumový expander na posilování Posilovací expander je ideální pomůckou pro cvičení se zaměřením na posílení horní nebo dolní části těla. Silné pásy, jsou vyrobeny z profesionální kvality přírodního latexu 100% tlumených trubek, aby se ujistil maximálně života. Odporové pásky jsou velmi dobrou alterna..
393Kč 625Kč
Cena bez DPH:325Kč
Masážní set 3v1 černo modrý Masážní set 3v1 černo modrý
-37 %
Masážní set 3v1 černo modrý Rolování před tréninkem v podobě rozcvičky nám umožní zvýšit rozsah pohybu během cvičení, uvolnit tělo bez načerpání síly na trénink. rolování po tréninku způsobí, že naše tělo bude méně bolestivé a rychleji se zotaví po těžké fyzické aktivitě. Válcováním a vyvíjením tla..
524Kč 827Kč
Cena bez DPH:433Kč
Míček na hlavu na cvičení reflexů Míček na hlavu na cvičení reflexů
-38 %
Míček na hlavu na cvičení reflexů Tato jednoduchá cvičební pomůcka je ideální pro reflexní trénink a je zvláště užitečná při boxerském tréninku. Koule do hlavy pro cvičení bude například velmi nápomocná při nácviku agility, přesnosti a rychlosti úderu, jakož i koordinace ruka-oko. SOFT FOAM BALL - r..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč
Multifunkční cvičební souprava s expandery Multifunkční cvičební souprava s expandery
-38 %
Multifunkční cvičební souprava s expandery Ideální pomůcka pro posilování nohou, zvýšení výbušnosti jejich svalů, pro získání maximální síly odrazu. To vše získáte tréninkem s expandérem. Používá se na silový a pohybový trénink na posílení pásu a nohou, na zvýšení skoku, rychlosti a síly, ideální ..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Multifunkční odporové gumy na cvičení Multifunkční odporové gumy na cvičení
-36 %
Multifunkční odporové gumy na cvičení Odporové gumy pro domácí silové tréninky. Jemné na tonizaci a zpevnění core, pásu a nohou, rukou, boků, stehen a současně působí na bříško. Vysoce výkonné odolné odporové pásy se dají použít na trénink push-up, trénink odporových pásů a trénink pull-up. Může pr..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Odolná tyč s expandéry na cvičení Odolná tyč s expandéry na cvičení
-37 %
Odolná tyč s expandéry na cvičení Tréninková tyč s gumami/odporovými pásy. Multifunkční tyč vám umožní procvičit celé tělo, aniž byste opustili svůj domov. Díky skládací konstrukci bude perfektní jako přenosné tréninkové zařízení – ideální na výlet, dovolenou atp. Skládací cvičební tyč s expandéry..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Posilovací fitness guma na cvičení - 15,9 - 38,6 kg Posilovací fitness guma na cvičení - 15,9 - 38,6 kg
-37 %
Posilovací fitness guma na cvičení - 15,9 - 38,6 kg Je váš sen modelovat a rozvíjet svou vlastní postavu? Posilovací guma je tím správným produktem. Skvělá pomůcka na posílení a protažení vašich svalů. Díky uzavřenému obvodu umožňuje provádět mnoho vytrvalostních cvičení. Je vyrobena z nejvyšší kva..
555Kč 877Kč
Cena bez DPH:458Kč
Posilovací gumy MALATEC na cvičení a crossfit + skladovací sáček - 5ks Posilovací gumy MALATEC na cvičení a crossfit + skladovací sáček - 5ks
-35 %
Posilovací gumy MALATEC na cvičení a crossfit + skladovací sáček - 5ks Posilovací gumy poskytují všestranné a jednoduché řešení pro vaši rehabilitaci, cvičení nebo silový trénink. Jedná se o vysoce kvalitní produkt prověřený mnoha lety používání, který je vhodný opravdu pro všechny věkové skupiny. ..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
Posilovací gumy na cvičení Posilovací gumy na cvičení
Top -35 %
Posilovací gumy na cvičení - 5 ks Posilovací gumy poskytují všestranné a jednoduché řešení pro vaši rehabilitaci, cvičení nebo silový trénink. Jedná se o vysoce kvalitní produkt prověřený mnohýma lety užívání, který je vhodný opravdu pro všechny věkové skupiny. Díky systému progresivního tréninku j..
242Kč 373Kč
Cena bez DPH:200Kč