Hlavné menu
Produkty v košíku

Antidekubitní sedačky a polštáře

Antidekubitní sedačky a polštáře proti proleženinám jsou určeny pro lokální použití, zabraňují vzniku proleženin, ale také dokonale pomáhají během léčby už existujících dekubitů. Velmi oblíbené jsou polštáře s otvorem uprostřed , což poskytuje stálý přístup vzduchu k postiženým oblastem kůže.
Antidekubitní rektální polštář - bavlněná povlak Antidekubitní rektální polštář - bavlněná povlak
-37 %
Antidekubitní rektální polštář - bavlněná povlak Polštáře proti proleženinám v bavlněné povlečení jsou určeny pro lokální použití, zabraňují vzniku proleženin, ale také dokonale pomáhají během léčby už existujících dekubitů. Vnitřní výplň ve formě pohyblivého polystyrénového granulátu zaručuje rovn..
776Kč 1 230Kč
Cena bez DPH:642Kč
Antidekubitní rektální polštář - kulatý BUBBLE BASIC
-37 %
Antidekubitní rektální polštář - vhodný na invalidní vozík BUBBLE BASIC Výrobek je určen lidem s rizikem vzniku dekubitů, zejména lidem, kteří dlouho sedí nebo leží. Antidekubitní polštář BUBBLE BASIC slouží k odlehčení části těla, která je vystavena konstantnímu tlaku, např. při dlouhém sezení na ..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Antidekubitní rektální polštář - paropropustná povlak Antidekubitní rektální polštář - paropropustná povlak
-37 %
Antidekubitní rektální polštář - paropropustná povlak Polštář proti proleženinám v paropropustné povlečení výrazně snižuje riziko vzniku proleženin. Paropropustná povlak je navíc vodotěsná. Vnitřní výplň ve formě pohyblivého polystyrénového granulátu zaručuje rovnoměrné přizpůsobení se jakékoliv zm..
595Kč 938Kč
Cena bez DPH:492Kč
Antidekubitní rektální polštář II. PREVENT 44 cm - modrý Antidekubitní rektální polštář II. PREVENT 44 cm - modrý
-38 %
Antidekubitní rektální polštář II. PREVENT 44 cm - modrý Je určen pro lidi s rizikem vzniku proleženin, zejména pro lidi, kteří dlouho sedí, např. na invalidním vozíku Vztahuje se na účel úlevy od částí těla, které jsou během dlouhodobého sezení osoby s omezenou pohyblivostí vystaveny neustálému út..
302Kč 484Kč
Cena bez DPH:250Kč
Antidekubitní rektální polštář PREVENT 44 cm - hranatý modrý Antidekubitní rektální polštář PREVENT 44 cm - hranatý modrý
-38 %
Antidekubitní rektální polštář 44 cm - hranatý, modrý Je určen pro lidi s rizikem vzniku proleženin, zejména pro lidi, kteří dlouho sedí, např. na invalidním vozíku Vztahuje se na účel úlevy od částí těla, které jsou během dlouhodobého sezení osoby s omezenou pohyblivostí vystaveny neustálému útlak..
282Kč 454Kč
Cena bez DPH:233Kč
Antidekubitní rektální polštář s automatickým ventilem a potahem BUBBLE EXPERT Antidekubitní rektální polštář s automatickým ventilem a potahem BUBBLE EXPERT
-36 %
Antidekubitní rektální polštář s automatickým ventilem a potahem BUBBLE EXPERT Výrobek je určen lidem s rizikem vzniku dekubitů, zejména lidem, kteří dlouho sedí nebo leží. Antidekubitní polštář BUBBLE EXPERT s automatickým ventilem slouží k odlehčení části těla, která je vystavena konstantnímu tla..
1 200Kč 1 886Kč
Cena bez DPH:992Kč
Antidekubitní rektální polštář s potahem BUBBLE EVERYDAY Antidekubitní rektální polštář s potahem BUBBLE EVERYDAY
-37 %
Antidekubitní rektální polštář s potahem BUBBLE EVERYDAY Výrobek je určen lidem s rizikem vzniku dekubitů, zejména lidem, kteří dlouho sedí nebo leží. Antidekubitní polštář BUBBLE EVERYDAY slouží k odlehčení části těla, která je vystavena konstantnímu tlaku, např. při dlouhém sezení na invalidním v..
847Kč 1 341Kč
Cena bez DPH:700Kč