Hlavné menu
Produkty v košíku

Aplikační gel bioptron

V kategorií najdete množství aplikačních gelů, které mají velmi příznivé účinky na vaše zdraví. Pro stimulaci a obohacení vaší pleti a mysli je ideální Crystal Cream . Na druhé straně Balancing Gel působí mimořádně relaxačně, osvěživě a posilující. Light Fluid představuje optimální přípravu a podporuje jednotlivé kroky programu terapie barvou. Sterilní Oxy sprej je jediný STERILNÍ přípravek svého druhu na trhu, který je vhodný pro pokožku dětí, žen i mužů, na kosmetickou péči, určité druhy poranění, ale také jako doplněk terapie světlem BIOPTRON.
OXY Sprej sterilní, 250 ml
-36 %
Sterilní Oxy sprej Švýcarská čistota a osvěžení obličeje i celého těla! Jedinečný, sterilizovaný, okysličený švýcarský vodní sprej pro maximální osvěžení. Sterilní Oxy sprej je čistá voda obohacená o vysokou koncentraci kyslíku určená k: hydrataci osvěžení posílení rovnováhu uklidnění úlevu ochranu ..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Subcelulární komplex Hyperlight Fluid Fusion Subcelulární komplex Hyperlight Fluid Fusion
-36 %
Subcelulární komplex Hyperlight Fluid Fusion Hyperlight Fluid Fusion subcelulární komplex představuje dokonalé řešení pro zdravou pokožku, zdravější vlasy, hygienu dutiny ústní a v neposlední řadě i pro tu nejjemnější intimní péči. Díky spojení nejnovějších pokroků v dermatologii a vědě s inovativn..
4 003Kč 6 302Kč
Cena bez DPH:3 308Kč