Hlavné menu
Produkty v košíku

Aplikační gel bioptron

V kategorií najdete množství aplikačních gelů, které mají velmi příznivé účinky na vaše zdraví. Pro stimulaci a obohacení vaší pleti a mysli je ideální Crystal Cream . Na druhé straně Balancing Gel působí mimořádně relaxačně, osvěživě a posilující. Light Fluid představuje optimální přípravu a podporuje jednotlivé kroky programu terapie barvou. Sterilní Oxy sprej je jediný STERILNÍ přípravek svého druhu na trhu, který je vhodný pro pokožku dětí, žen i mužů, na kosmetickou péči, určité druhy poranění, ale také jako doplněk terapie světlem BIOPTRON.
Light fluid - aplikační fluid na biolampu bioptron Light fluid - aplikační fluid na biolampu bioptron
-36 %
Light fluid - aplikační fluid na biolampu bioptron Light Fluid představuje optimální přípravu a podporuje jednotlivé kroky programu terapie barvou: - zvyšováním reakce světla a barvy na pokožce čištěním pokožky biologicky odbúravajúcimi, rostlinnými povrchově aktivními látkami (kukuřice, kokos, pal..
867Kč 1 361Kč
Cena bez DPH:717Kč
OXY Sprej sterilní OXY Sprej sterilní
-37 %
Sterilní Oxy sprej Švýcarská čistota a osvěžení obličeje i celého těla! Jedinečný, sterilizovaný, okysličený švýcarský vodní sprej pro maximální osvěžení. Sterilní Oxy sprej je čistá voda obohacená o vysokou koncentraci kyslíku určená na: hydrataci osvěžení posílení rovnováhu uklidnění úlevu ochranu..
403Kč 635Kč
Cena bez DPH:333Kč