Hlavné menu
Produkty v košíku

Bandáže a chrániče na hallux

Trápí vás kostní výrůstky na palcích nohou, spojené s vykřivení palce, nejste jediní. Po 40tka postihuje dokonce každou druhou ženu. Výjimkou však nejsou ani páni. Vyzkoušejte podpůrné bandáže a chrániče na hallux, které korigují a napravují vybočený palec, zabraňují vzniku bolestí a chrání boční klouby před poškozením!
Dlaha pro korekci vykřivení palce, výrůstků a puchýřů halux - modrá 2ks Dlaha pro korekci vykřivení palce, výrůstků a puchýřů halux - modrá 2ks
-33 %
Dlaha pro korekci vykřivení palce, výrůstků a puchýřů - Goodnight Bunion - vbočený palec - bílý Trápí vás kostní výrůstky na palcích nohou, spojené s vykřivení palce (hallux), nejste jediní. Po 40tka postihuje dokonce každou druhou ženu. Výjimkou však nejsou ani páni. Proč tato nepříjemná a omezují..
121Kč 182Kč
Cena bez DPH:100Kč
Elastická badnáž na haluxy - ochrana proti odírání - unisex Elastická badnáž na haluxy - ochrana proti odírání - unisex
-36 %
Elastická badnáž na haluxy / deformaci kloubu palce - ochrana proti odírání Bandáže jsou vyrobeny z měkké a elastické polyesterové textilie. Vnitřek obsahuje gelový polštář, který absorbuje tlak na bolestivé místo a chrání kost před abrazí. technické specifikace Univerzální velikost Materiál: elast..
323Kč 504Kč
Cena bez DPH:267Kč
Fixační bandáž na haluxy / deformace kloubu palce 10 x 9cm Fixační bandáž na haluxy / deformace kloubu palce 10 x 9cm
-35 %
Fixační bandáž na haluxy / deformaci kloubu palce na noze Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte podpůrnou bandáž na haluxy, která koriguje a napravuje vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chrání boční klouby před poškozením! Deformace kloub..
222Kč 343Kč
Cena bez DPH:183Kč
Fixační bandáž na haluxy / deformaci kloubu palce - univerzální Fixační bandáž na haluxy / deformaci kloubu palce - univerzální
-38 %
Fixační bandáž na haluxy / defomáciu kloubu palce 1pár (2ks) Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte podpůrnou bandáž na haluxy, která koriguje a napravuje vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chrání boční klouby před poškozením! Deformace klo..
131Kč 212Kč
Cena bez DPH:108Kč
Fixační bandáž na haluxy / deformaci kloubu palce - univerzální Fixační bandáž na haluxy / deformaci kloubu palce - univerzální
Top -36 %
Fixační bandáž na haluxy / defomáciu kloubu palce Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte podpůrnou bandáž na haluxy, která koriguje a napravuje vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chrání boční klouby před poškozením! Deformace kloubu palce n..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Fixační bandáž palec na noze, haluxy - 4 x 3 x 1 cm Fixační bandáž palec na noze, haluxy - 4 x 3 x 1 cm
-36 %
Fixační bandáž prstů na noze, haluxy Pletená bandáž s gelovou výztuží, která nutí správné polohování palce chodidla, čímž brání další deformaci kloubu. Použití bandáži dává první viditelné výsledky již po 14 dnech nošení. Při dlouhodobém používání se můžete zcela zbavit problému haluxov. Bandáž je ..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Fixační bandáž prstů na noze, haluxy - 2 x 4,5 cm Fixační bandáž prstů na noze, haluxy - 2 x 4,5 cm
-33 %
Fixační bandáž prstů na noze, haluxy Máte problémy s přečuhujícím kloubem prstu a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte fixační bandáž prstů na noze, která je vyrobena z měkké a elastické tkaniny, která chrání prst před oděrem a pomáhá ho udržovat ve správné poloze. Páska má gelový polštář, ..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Fixační bandáže - ortéza na haluxy / deformace kloubu palce a překrývající se prsty Fixační bandáže - ortéza na haluxy / deformace kloubu palce a překrývající se prsty
-37 %
Fixační bandáže - stabilizátory na haluxy / deformace kloubu palce Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce? Stabilizátory pomáhají obnovit estetický vzhled Vašich nohou. Bandáž je připevněna suchým zipem a díky tomu lze snadno nastavit. Účinně pomáhá předcházet haluxom. Deformace kloubu palce no..
434Kč 686Kč
Cena bez DPH:358Kč
Fixační dlaha na haluxy / deformace kloubu palce Fixační dlaha na haluxy / deformace kloubu palce
-35 %
Fixační dlaha na haluxy / deformace kloubu palce Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte podpůrnou bandáž na haluxy, která koriguje a napravuje vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chrání boční klouby před poškozením! Deformace kloubu palce n..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Fixační dlaha na haluxy / deformace kloubu palce Fixační dlaha na haluxy / deformace kloubu palce
-37 %
Fixační dlaha na haluxy / deformace kloubu palce Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte podpůrnou bandáž na haluxy, která koriguje a napravuje vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chrání boční klouby před poškozením! Deformace kloubu palce n..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Fixační dlaha s gelovým polštářkem na haluxy / deformace kloubu palce Fixační dlaha s gelovým polštářkem na haluxy / deformace kloubu palce
-37 %
Fixační dlaha s gelovým polštářkem na haluxy / deformace kloubu palce Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte fixační dlahu s gelovým polštářkem, která Vám pomůže zmírnit bolest a napravit vybočený palec. Je vybavena gelovým polštářem, který určitě ..
383Kč 605Kč
Cena bez DPH:317Kč
Fixační stabilizátor - ortéza na haluxy / deformace kloubu palce a překrývající se prsty Fixační stabilizátor - ortéza na haluxy / deformace kloubu palce a překrývající se prsty
-37 %
Fixační stabilizátor - bandáž na haluxy / deformace kloubu palce a překrývající se prsty Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a překrývajícími se prsty? Stabilizátor pomáhá obnovit estetický vzhled Vašich nohou. Bandáž je připevněna suchým zipem a díky tomu lze snadno nastavit. Účinně pomáhá p..
363Kč 575Kč
Cena bez DPH:300Kč