Hlavné menu
Produkty v košíku

Bezpečnostní zábrany

Flexibilní silikonové nebo pěnové rohy umožňují chránit rohy desek, stolů, skříněk, schodů a jiných předmětů, díky kterým jsou vaše děti v bezpečí a nezasáhnou tvrdý roh například stolu.
Bezpečnostní zábrana 85x13-160 cm, šedá Bezpečnostní zábrana 85x13-160 cm, šedá
-36 %
Bezpečnostní zábrana 85x13-160 cm, šedá Rolovací zábrana je typ závěsu, který zvyšuje bezpečnost v každé domácnosti. Vyplatí se ji použít k ochraně dětí a zvířat. Hodí se jako bezpečnostní zábrana na schody, zárubně, nebezpečný přístup na terasu nebo přístup k horkým prvkům, jako jsou kamna a krb. ..
1 502Kč 2 360Kč
Cena bez DPH:1 242Kč
Bezpečnostní zábrana na skříně - 1 ks bílá Bezpečnostní zábrana na skříně - 1 ks bílá
-50 %
Bezpečnostní zábrana na skříně - 1 ks bílá Slouží pro zabezpečení domácnosti před zvědavým dítětem . Zaručí, že se dítě nedostane na místa, kde jsou uloženy pro něj nebezpečné věci v podobě čistících prostředků, nůžek, léků a pod. Montáž je velmi jednoduchá. Jednoduše odlepte lepicí pásku a přilep..
20Kč 40Kč
Cena bez DPH:17Kč
Bezpečnostní zábrana na skříně - hnědá 1ks Bezpečnostní zábrana na skříně - hnědá 1ks
-33 %
Bezpečnostní zábrana na skříně - hnědá 1ks Slouží pro zabezpečení domácnosti před zvědavým dítětem . Zaručí, že se dítě nedostane na místa, kde jsou uloženy pro něj nebezpečné věci v podobě čistících prostředků, nůžek, léků a pod. Bezpečnostní zábranu lze použít na skříně, šuplíky, komody, chladnič..
20Kč 30Kč
Cena bez DPH:17Kč
Bezpečnostní zábrana, ochrana skříněk - 4 ks. Z18597 Bezpečnostní zábrana, ochrana skříněk - 4 ks. Z18597
-38 %
Bezpečnostní zábrana, ochrana skříněk - 4 ks. Z18597 ZAJIŠTĚNÍ SKŘÍNÍK, ZÁSUVKŮ, NÁBYTKU SAFE chrání nejen malé prsty před náhodným přivřením. Je to také ideální způsob, jak zabránit otevírání nábytku s předměty, které jsou pro dítě nebezpečné – například zásuvky s noži. Spona se neotevře bez správ..
131Kč 212Kč
Cena bez DPH:108Kč
Dětská pojistka na kuchyňské spotřebiče a nábytek 1ks Dětská pojistka na kuchyňské spotřebiče a nábytek 1ks
-25 %
Dětská pojistka na kuchyňské spotřebiče a nábytek 1ks Dětská pojistka brání dětem otevírat dvířka zásuvek a skříněk. Ochrana chrání nejen před přivřením malých prstů, ale také zabraňuje dětem v přístupu k obsahu šatníku (například k chemikáliím, nářadí apod.) Zámek se montuje silnou, oboustrannou l..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Dětský bezpečnostní zámek na nábytek - bílý 1ks
-50 %
Dětský bezpečnostní zámek na nábytek - bílý Dětský bezpečnostní zámek na dveře, skříňky, zásuvky, spotřebiče atp. Zámek účinně chrání prsty dítěte před přiskřípnutím . Instaluje se pomocí oboustranné lepicí pásky. K otevření skříňky nemusíte odlepit celý zámek, stačí otevřít jednu stranu zabezpečen..
10Kč 20Kč
Cena bez DPH:8Kč
Pěnová ochrana rohů - 1 ks, černá
-33 %
Pěnová ochrana rohů - 1 ks, černá Pěnová ochrana rohů tlumí nárazy díky odolné hrubé pěně. Jednoduché přichycení oboustrannou páskou. Měkké a flexibilní pěnové rohy vám umožňují chránit rohy stolů, stolů, skříněk, schodů a jiných předmětů tak, aby vaše děti byly v bezpečí a nezasáhly tvrdý roh např..
20Kč 30Kč
Cena bez DPH:17Kč
Pěnová ochrana rohů - 10 ks, černé Pěnová ochrana rohů - 10 ks, černé
-43 %
Pěnová ochrana rohů - 10 ks Pěnová ochrana rohů tlumí nárazy díky odolné hrubé pěně. Jednoduché přichycení oboustrannou páskou. Měkké a flexibilní pěnové rohy vám umožňují chránit rohy stolů, stolů, skříněk, schodů a jiných předmětů tak, aby vaše děti byly v bezpečí a nezasáhly tvrdý roh například ..
40Kč 71Kč
Cena bez DPH:33Kč
Pěnová ochrana rohů - 4 ks Pěnová ochrana rohů - 4 ks
-25 %
Pěnová ochrana rohů hnědá - 4 ks Pěnová ochrana rohů tlumí nárazy díky odolné hrubé pěně. Jednoduché přichycení oboustrannou páskou. Měkké a flexibilní pěnové rohy umožňují chránit rohy stolů, stolů, skříněk, schodů a jiných předmětů tak, aby vaše děti byly v bezpečí a nezasáhly tvrdý roh například..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Pěnová ochrana rohů šedá 4 kusy Pěnová ochrana rohů šedá 4 kusy
-25 %
Pěnová ochrana rohů šedá 4 kusy Měkké a pružné pěnové rohy umožňují chránit rohy pracovních desek, stolů, skříněk, schodů a jiných předmětů, díky čemuž jsou vaše děti v bezpečí a nenarazí do tvrdého rohu, například stolu. Sada obsahuje 4 kusy rohů a speciální samolepící pásky se silným lepidlem. Pě..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Protiskluzové rohy pod koberec 4 ks Protiskluzové rohy pod koberec 4 ks
-38 %
Protiskluzové rohy pod koberec 4 ks Sada 4 protiskluzových rohů pod kobercem zabraňuje sklouznutí, posouvání a zakopávání. Materiál, ze kterého je produkt vyroben, umožňuje jeho použití na malých i velkých kobercích. Protiskluzová struktura zabraňuje uklouznutí koberce na dlaždicích, laminátu, park..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Silikonová ochrana rohů - 8 ks Silikonová ochrana rohů - 8 ks
-39 %
Silikonová ochrana rohů - 8 ks Silikonovou ochranu rohů by měl mít každý, komu záleží na bezpečnosti svých dětí a chce co nejvíce chránit interiér domu. Ostré rohy nábytku jsou zvláště nebezpečné při hraní a pohybu. Flexibilní silikonové rohy umožňují chránit rohy desek, stolů, skříněk, schodů a j..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč