Hlavné menu
Produkty v košíku

Biolampa ActiveBIO

Regenerační síla biolamp ActiveBio je velmi účinná při kožních problémech, hojení ran, povrchových poranění, proleženinách, akné a podobně. Část světelného spektra dokáže proniknout i hlouběji a pomáhá při zmírňování zánětlivých onemocnění, bolestech, sportovních úrazech či bolestech svalů. Biolampa ActiveBio využívá také barevné filtry , které velmi pozitivně ovlivňují váš duševní svět. Při delším procesu léčení doporučujeme zakoupit i stojan k biolampě ActiveBio , který vám poskytne maximální pohodlí při léčení a stabilizuje biolampu, čímž pomáhá světelnému spektru zaměřit se na konkrétní postižené místo na vašem těle.
Zobraziť podkategórie
biolampa ActiveBio biolampa ActiveBio
-36 %
Biolampy NA DOMÁCÍ POUŽITÍ ACTIVBIO SO ŽLTTÝM polarizačních filtrů + PRŮVODCE POUŽITÍ Kolorterapie + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho výhodou by..
3 721Kč 5 848Kč
Cena bez DPH:3 075Kč
biolampa ActiveBio biolampa ActiveBio
-36 %
VELMI VÝKONNÁ biolampy NA DOMÁCÍ POUŽITÍ ACTIVBIO + 7 polarizačních filtrů + PRŮVODCE POUŽITÍ Kolorterapie + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho vý..
4 588Kč 7 199Kč
Cena bez DPH:3 792Kč
biolampa ActiveBio biolampa ActiveBio
Top -36 %
Biolampy NA DOMÁCÍ POUŽITÍ ACTIVBIO + 7 polarizačních filtrů + VELKÝ STOJAN + PRŮVODCE POUŽITÍ Kolorterapie + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho ..
5 163Kč 8 107Kč
Cena bez DPH:4 267Kč
biolampa ActiveBio biolampa ActiveBio
-36 %
Biolampy NA DOMÁCÍ POUŽITÍ ACTIVBIO + VELKÝ STOJAN + PRŮVODCE POUŽITÍ Kolorterapie + 3 letá záruka ZDARMA! Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho výhodou byla právě možnost opakovat potřebné dávky. Terapie světlem prošla v 20. století dalším vývojem, nezpochybnitelné výhod..
4 578Kč 7 199Kč
Cena bez DPH:3 783Kč
Biolampa ActiveBio + Biolampa ActiveBio +
-36 %
VYSOCE VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ biolampy ACTIVBIO + SE 7 polarizačních filtrů + VELKÝ STOJAN + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Jedinečná akce tohoto profesionálního přístroje. Finsenovo světlo připomínalo svým sp..
6 605Kč 10 376Kč
Cena bez DPH:5 458Kč
Biolampa ActiveBio + Biolampa ActiveBio +
-36 %
VYSOCE VÝKONNÁ PROFESIONÁLNÍ biolampy ACTIVBIO + SE 7 polarizačních filtrů + 3 letá záruka ZDARMA! *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Jedinečná akce tohoto profesionálního přístroje. Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční..
6 020Kč 9 468Kč
Cena bez DPH:4 975Kč
Kolorterapie ActiveBio Kolorterapie ActiveBio
-36 %
Kolorterapie 6 FILTRŮ K biolamp ACTIVEBIO Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho výhodou byla právě možnost opakovat potřebné dávky. Terapie světlem prošla v 20. století dalším vývojem, nezpochybnitelné výhody světla se začaly využívat i v dalších oblastech medicíny. Ultr..
837Kč 1 311Kč
Cena bez DPH:692Kč
Kolorterapie k biolampy ActivBio Kolorterapie k biolampy ActivBio
-36 %
Kolorterapie K biolampy ACTIVE BIO Jedinečná akce tohoto profesionálního přístroje. Finsenovo světlo připomínalo svým spektrem sluneční záření a jeho výhodou byla právě možnost opakovat potřebné dávky. Terapie světlem prošla v 20. století dalším vývojem, nezpochybnitelné výhody světla se začaly využ..
1 986Kč 3 126Kč
Cena bez DPH:1 642Kč
Návod k biolampy Návod k biolampy
-35 %
Návod v Slovenské jazyce k biolamp ACTIVBIO Plnobarevný, obrázkový 16 stránkový návod v Slovenském jazyce k biolampu ACTIVBIO. Dozvíte se v něm jak správně používat biolampy, technické informace apod...
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Stojan k biolampy ActiveBio Stojan k biolampy ActiveBio
-36 %
STAOJAN K biolampy ACTIVEBIO!..
1 008Kč 1 583Kč
Cena bez DPH:833Kč
Stojan k biolampy ActiveBio + Stojan k biolampy ActiveBio +
-36 %
VELKÝ STOJAN K PROFESIONÁLNÍ biolamp ACTIVBIO +..
1 301Kč 2 037Kč
Cena bez DPH:1 075Kč
Adaptér k biolampy ActiveBio Adaptér k biolampy ActiveBio
-37 %