Hlavné menu
Produkty v košíku

Biolampa Biogene

BIOGENE II

Biolampy Biogene jsou precizně zpracované přístroje určené pro světelnou terapii v pohodlí vašeho domova. Zdrojem světla jsou kvalitní LED diody vyzařující polarizované světlo, které je nejúčinnější pro ozařování měkkých tkání. Specifikem biolamp Biogene II je schopnost pracovat s odraženým světlem z pokožky. Jedná se o tzv. zrcadlovou technologii, kterou je biolampa Biogene schopna usměrňovat energie ve 3 směrech ve 120 stupňovém úhlu.

Biolampa BIOGENE II Biolampa BIOGENE II
Doprava zdarma -37 %
Biolampy BIOGENE II + 4 barevné filtry se doporučuje používat jako komplementární (doplňkovou) aplikaci na zlepšení stavu různých komplikací, na zlepšení regenerace poškozených tkání, na ozařování akupunkturních bodů, jako doplňkovou metoda k urychlení hojení ran, při nadměrném obsahu pigmentu nebo ..
4 578Kč 7 210Kč
Cena bez DPH:3 783Kč
Biolampa BIOGENE III s podlahovým stojanem Biolampa BIOGENE III s podlahovým stojanem
Doprava zdarma -36 %
Biolampa BIOGENE III se stojanem s vysokým výkonem! Výhody přístroje, speciální technologie Biolampy Výhody přístroje ve zkratce: Úzkopásmovosť světla 2 různé barvy s odlišnými účinky současně Vysoký výkon a silné účinky světla Polohovatelný a pojízdný stojan zdroj světla Tento přístroj používá spec..
6 816Kč 10 729Kč
Cena bez DPH:5 633Kč