Hlavné menu
Produkty v košíku

Biolampa Medilight

Biolampa medilight je kompromisem mezi střední a vyšší třídou biolamp . Má velmi elegantně a kvalitně propracované tělo lampy a funkcionalitu. Samotný design a balení v jakém se tato biolampa nachází prozrazuje, že se jedná o výrobek prvotřídní kvality. Její původ je v Maďarsku odkud pochází i samotný vynálezce BIOLAMPY . Tato biolampa byla vyvinuta s týmem lidí příbuzným vynálezci.

Zobraziť podkategórie
biolampa MediLight biolampa MediLight
-36 %
Biolampa MediLight + kufřík *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa MediLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká funkcionalita z ní ..
7 179Kč 11 283Kč
Cena bez DPH:5 933Kč
biolampa MediLight biolampa MediLight
-36 %
Biolampa MediLight + 7 barev + kufřík   *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa MediLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká funkcio..
8 621Kč 13 552Kč
Cena bez DPH:7 125Kč
biolampa MediLight biolampa MediLight
-36 %
Biolampa MediLight + 7 barev + velký stojan *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu ***   Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa MediLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká f..
10 063Kč 15 821Kč
Cena bez DPH:8 317Kč
biolampa MediLight biolampa MediLight
-36 %
Biolampa MediLight + velký stojan *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Pokud hledáte kompromis mezi střední a vyšší třídou biolamp, biolampa MediLight je tou správnou volbou. Elegantní a kvalitní přepracování těla a vysoká funkcionalita..
8 621Kč 13 552Kč
Cena bez DPH:7 125Kč
Kolorterapie MediLight Kolorterapie MediLight
-36 %
Kolorterapie k biolampy MediLight *** V případě že najdete uvedený produkt za nižší cenu, cenu dorovnáme a dáme Vám ještě 5% slevu *** Léčení bilampou MediLight bez kolorterapie je jen poloviční léčení. Volbou vhodného barevného filtru při ozařování stimulujeme samoléčebný proces organismu zevnitř. ..
1 412Kč 2 218Kč
Cena bez DPH:1 167Kč
Servis, oprava elektroniky biolampy Zepter Bioptron Medall, Compact, YouThron, Pro medical
-36 %
Servis, oprava elektroniky biolampy Zepter Bioptron Medall, Compact, YouThron, Pro medical Před objednáním opravy biolampy nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem. Servis, oprava elektroniky biolampy Zepter Bioptron Medall, Compact, Youthron, Pro medical, PRO 1 a Bioptron 2 . Oprava nefunkčn..
1 442Kč 2 269Kč
Cena bez DPH:1 192Kč
Stojan, stativ MediLight Stojan, stativ MediLight
-36 %
Velmi praktický stojan k biolampy MediLight vám umožní léčit místa na těle, na které si sami nedosáhnete. S pomocí tohoto stojanu dokážete aplikovat léčbu pohodlně, přesně na konkrétním místě bez kmitání a pohybu. Obsah balení: • praktický stojánek..
1 442Kč 2 269Kč
Cena bez DPH:1 192Kč