Hlavné menu
Produkty v košíku

Biolampa Stimlight

Biolampy Stimlight jsou zařízení, jejichž polarizace je lineární a jejich míra polarizace je nad 99,8%. Polarizace světlem se ve výzkumu prokázala jako nejefektivnější pro ozařování měkkých tkání těla. Světlo z biolampy Stimlight prošlo vývojem tohoto zařízení od jednoduchého LED přístroje po účelově navržený promyšlený přístroj s výrobou polarizovaného světla, s vysokou mírou polarizace světla. Biolampa má patentovanou zrcadlovou technologii a účinek na ozařovanou plochu se použitím zrcadel znásobuje. Také se doporučuje používat jako komplementární (doplňková) aplikace pro zlepšení stavu různých komplikací, pro zlepšení regenerace poškozených tkání, pro ozařování akupunkturních bodů, jako doplňková metoda pro urychlení hojení ran, při nadměrném obsahu pigmentu nebo bilirubinu v pokožce, bolestivosti svalů po přetížení . V kategorii můžete nalézt biolampy Stimlight s barevnými filtry, kde každá barva představuje jinou vlnovou délku. Na výběr máte variantu se třemi nebo se čtyřmi barevnými filtry doplněné o infračervené světlo se 3 násobným výkonem a patentovanou zrcadlovou technologií. Také máme pro vás i alternativu bez infračerveného světla .
Biolampa STIMLIGHT II (3 barvy + infra) Biolampa STIMLIGHT II (3 barvy + infra)
Doprava zdarma -36 %
STIMLIGHT + 3 barevné filtry + infra hlavice. Úplná novinka, jediná biolampy doplněná o infračervené světlo s 3 násobným výkonem a patentovanou zrcadlovou technologií Biolampa s patentovanou technologií polarizace! Máte problémy s akné, bolestí kloubů, hlavy, páteře, celulitidou, imunitou či záněty..
3 892Kč 6 121Kč
Cena bez DPH:3 217Kč
Biolampa STIMLIGHT II (4 barvy + infra) Biolampa STIMLIGHT II (4 barvy + infra)
Doprava zdarma -36 %
STIMLIGHT + 4 barevné filtry + infra hlavice. Úplná novinka, jediná biolampy doplněná o infračervené světlo s 3 násobným výkonem a patentovanou zrcadlovou technologií Biolampa s patentovanou technologií polarizace! Máte problémy s akné, bolestí kloubů, hlavy, páteře, celulitidou, imunitou či záněty..
5 082Kč 7 986Kč
Cena bez DPH:4 200Kč
Biolampa STIMLIGHT II (4 barvy) Biolampa STIMLIGHT II (4 barvy)
Doprava zdarma -37 %
STIMLIGHT + 4 barevné filtry Biolampa s patentovanou technologií polarizace! Máte problémy s akné, bolestí kloubů, hlavy, páteře, celulitidou, imunitou či záněty? Řešení je jednodušší, než si myslíte. Vyzkoušejte léčebné účinky světla, které lidé využívali již od pradávna. Rozsah využití biolampy je..
4 174Kč 6 574Kč
Cena bez DPH:3 450Kč