Hlavné menu
Produkty v košíku

Bioptron Compact

BIOPTRON Compact je přístroj světelné terapie navržen pro použití v domácnosti, v nemocnicích a ve zdravotnických zařízeních. S přístrojem se snadno zachází a pro zajištění pohodlí je vybaven časovým spínačem, který vydává zvukový signál každé dvě minuty. Speciální filtr pro produkt BIOPTRON Compact, který byl inspirován a vyvinut na základě objevu C60 oceněného Nobelovou cenou. Jde o tzv. hyperpolarizované světlo, které přináší další převrat v regeneraci organismu. Při delším procesu léčení doporučujeme zakoupit i stojan k BIOPTRON Compact III , který vám poskytne maximální pohodlí při léčení a stabilizuje biolampu, čímž pomáhá světelnému spektru zaměřit se na konkrétní postižené místo na vašem těle.
Hyperpolarizované světlo fullerene filtr C60 na Bioptron Compact Hyperpolarizované světlo fullerene filtr C60 na Bioptron Compact
-34 %
Fullerene C60 Filtr Compact - hyperpolarizované světlo Speciální filtr pro produkt Zepter BIOPTRON Compact který byl inspirován a vyvinut na základě objevu C60 oceněného Nobelovou cenou. Jde o tzv. hyperpolarizované světlo, které přináší další převrat v regeneraci organismu. # obr1 Hyperpolarizované..
3 282Kč 4 941Kč
Cena bez DPH:2 712Kč