Hlavné menu
Produkty v košíku

Bioptron Medolight

Medolight jsou přístroje pro světelnou terapii, které jsou velmi účinné při podpoře obranných procesů v organismu. Medolight RED je přístroj nové generace léčení světlem / světelné terapie. Spojení vlnových délek spektra červeného a infračerveného světla s jeho pulzujícím dávkováním vytváří nejlepší podmínky pro léčbu, prevenci a rehabilitaci. MEDOLIGHT BluDoc je zas určen na zvyšování kvality života a jeho použití je jednoduché. Inovace spočívá v unikátní kombinaci vlnových délek, jejich frekvenci a vědecky podložených kosmetických postupů.
Bioptron Medolight Bioptron Medolight
Doprava zdarma -36 %
Medolight - Světelná terapie - Léčba světlem + OXY sprej Medolight je přístroj nové generace léčení světlem / světelné terapie. Lidé vždy intuitivní využívali jevy ve světě, které se děly kolem nich. Na základě jejich zkušenosti z mnoha věků, ba dokonce tisíciletí se vytvořilo obrovské množství met..
15 538Kč 24 432Kč
Cena bez DPH:12 842Kč
Praktické pouzdro na Medolight Z4L Praktické pouzdro na Medolight Z4L
-37 %
Medolight RED - Světelná terapie - Léčba světlem Medolight je přístroj nové generace léčení světlem/světelné terapie. Lidé vždy intuitivně využívali jevy ve světě, které se děly kolem nich. Na základě jejich zkušeností z mnoha věků, ba dokonce tisíciletí, se vytvořilo obrovské množství metod přírod..
655Kč 1 039Kč
Cena bez DPH:542Kč
Zepter Bioptron Medolight Z4L + box + oxy sprej Zepter Bioptron Medolight Z4L + box + oxy sprej
Doprava zdarma -36 %
Medolight RED - Světelná terapie - Léčba světlem + box + OXY sprej Medolight je přístroj nové generace léčení světlem / světelné terapie. Lidé vždy intuitivní využívali jevy ve světě, které se děly kolem nich. Na základě jejich zkušenosti z mnoha věků, ba dokonce tisíciletí se vytvořilo obrovské mn..
15 821Kč 24 886Kč
Cena bez DPH:13 075Kč