Hlavné menu
Produkty v košíku

Bolest léčba laser, mikroproudy

Léčba laserem patří do oblasti světloléčby. Pokud hledáte zdravotnický prostředek na úpravu krevní reologie, zlepšení elasticitu červených krvinek a cév, tak je tu pro vás BIOQUANT® NS laser , který je registrovaný SÚKL SR (Státní ústav pro kontrolu léčiv). Elektrické akupunkturní pero hledá akupunkturní body na lidském těle, které stimuluje slabým elektrickým proudem. Dále pro vás máme Kingray Profi , který je určen k intranazální nebo transkutánní stimulaci nervů a ozařování krve.
BIOQUANT® NS laser (certifikovaná zdravotnický prostředek) BIOQUANT® NS laser (certifikovaná zdravotnický prostředek)
Doprava zdarma -36 %
BIOquant NS Laser (certifikovaná zdravotnický prostředek) Mechanismus účinku: Všechny buňky, tkáně kromě nervové sítě propojuje druhá síť a to jsou cévy, kterými proudí krev. První síť přenáší informace, druhá je zdrojem kyslíku, energie, stavebních látek a odnáší odpady do detoxikačních orgánů. Me..
20 450Kč 32 160Kč
Cena bez DPH:17 042Kč
Elektro akupunkturní pero s inteligentním vyhledáváním bodů Elektro akupunkturní pero s inteligentním vyhledáváním bodů
Doprava zdarma -36 %
Elektro akupunkturní pero s inteligentním vyhledáváním akupunkturních bodů Elektro-akupunkturní pero s inteligentním vyhledáváním bodů Elektrický akupunkturní terapeutický přístroj s digitálním displejem pro vyhledávání a ošetřování akupunkttúrnych bodů. Digitální displej pomáhá uživateli vyhledat..
3 570Kč 5 610Kč
Cena bez DPH:2 975Kč
Pain ease - úleva od bolesti Pain ease - úleva od bolesti
-37 %
Náhradní zdroj na mikroproudy...
710Kč 1 120Kč
Cena bez DPH:592Kč
Pain ease - úleva od bolesti mikroproudy Pain ease - úleva od bolesti mikroproudy
-36 %
ÚLEVA OD BOLESTI V OBLASTI KOLENA - mikroproudy Pain ease terapie zábal / bandáž pro účinnou úlevu od bolesti. Dá se využít při nejrůznějších druzích onemocnění a poranění jako: artritida (zánět kloubu), fibromyalgie (bolesti svalů), bolesti zad, bolesti křížů (ischias), bolesti krční páteře, bolest..
770Kč 1 210Kč
Cena bez DPH:642Kč
Pain ease - úleva od bolesti mikroproudy Pain ease - úleva od bolesti mikroproudy
-36 %
ÚLEVA OD BOLESTI V OBLASTI KOTNÍKU - mikroproudy Pain ease terapie zábal / bandáž pro účinnou úlevu od bolesti. Dá se využít při nejrůznějších druzích onemocnění a poranění jako: artritida (zánět kloubu), fibromyalgie (bolesti svalů), bolesti zad, bolesti křížů (ischias), bolesti krční páteře, boles..
740Kč 1 160Kč
Cena bez DPH:617Kč