Hlavné menu
Produkty v košíku

Čerpadla

Ponorné čerpadlo používané pro přenos lehkých kapalin, jako je voda, nafta, tekutý tuk. Vynikající pomůcka během dílenských a zahradních prací.
Automatický dávkovač vody 4W Automatický dávkovač vody 4W
-37 %
Automatický dávkovač vody 4W Technické parametry: Černá barva Nabíjení: USB nabíjení Kapacita baterie; 1200 mAh Výkon: 4 watt Rozměry: Výška výtoku: 24 cm Výška černé základny: 15 cm Průměr podstavce na sklenice: 19 cm Průměr dna ve spodní části: 17 cm Celková výška podstavce s výlevkou: 39 cm Ba..
434Kč 686Kč
Cena bez DPH:358Kč
Bateriové čerpadlo kapalin s trubicí 64 cm Bateriové čerpadlo kapalin s trubicí 64 cm
-36 %
Bateriové čerpadlo kapalin s trubicí 64 cm Zcela nové, kvalitní elektrické čerpadlo pro palivo, vodu a jiné kapaliny. Je ideální pro auta, traktory, lodě a všude tam, kde potřebujete rychle přečerpat kapalinu z jedné nádrže do druhé. Vlastnosti produktu: je velmi praktické a díky svým kompaktním r..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč
Čepovací stojan na nealko nápoje, pet lahve - limonádová pípa Čepovací stojan na nealko nápoje, pet lahve - limonádová pípa
-33 %
Čepovací stojan na nealko nápoje - limonádová pípa Mini pipa je velmi praktická pomůcka určená pro plastovné láhve a umožní Vám snadné dávkování nápojů bez stálého otevírání láhve. Mini pipa je vhodná na párty, na pobyt v přírodě, ale i do kanceláře. vlastnosti: barva červená Vhodná až na 2l láhve ..
81Kč 121Kč
Cena bez DPH:67Kč
Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l
Top -36 %
Elektrická dobíjecí pumpa na vodu pro plastové kanystry / barely do 20l Elektrická pumpa je určena pro vyčerpání vody z plastových barelů (5 - 20 L) do připravených sklenic nebo nádob. Ruční pumpa je vyrobena z hygienicky nezávadného plastu vysoké kvality. Manipulace s velkými lahvemi s vodou může ..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč
Elektrická pumpa na vodu Elektrická pumpa na vodu
-38 %
Elektrická pumpa na vodu Čerpání vody bude nyní hračka. Elektrická pumpa na vodu je velmi praktická, díky svým kompaktním rozměrům se snadno přenáší. Ve spodní části trubice je malý motor, který nasává tekutinu a poté vytlačuje flexibilní hadicí. Má jednoduchou obsluhu. Stačí zapnout pomocí tlačítk..
212Kč 343Kč
Cena bez DPH:175Kč
Elektrické čerpadlo na vodní láhev s filtrem Elektrické čerpadlo na vodní láhev s filtrem
-37 %
Elektrické čerpadlo na vodní láhev s filtrem Elektrická pumpa pro čerpání vody z barelů a zásobníků pitné vody. Napájení pomocí USB. LED podsvícení . Vhodné pro většinu standardních lahví. Čerpadlo má dvě funkce: Atomaticky měří asi 160 ml Kontinuální práce Technické specifikace: Integrovaný filt..
393Kč 625Kč
Cena bez DPH:325Kč
Elektrické čerpadlo na vodní láhev USB Elektrické čerpadlo na vodní láhev USB
-37 %
Elektrické čerpadlo na vodní láhev USB Elektrické čerpadlo je zařízení, které bude dobře fungovat v kanceláři, domácnosti nebo hotelu. Dá se využít i ke komerčním účelům jako jsou sportovní akce, festivaly a koncerty pod širým nebem. Zařízení má vestavěnou baterii, která umožňuje dlouhý provoz na j..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Elektrické čerpadlo na vodní láhev USB, černé Elektrické čerpadlo na vodní láhev USB, černé
-34 %
Elektrické čerpadlo na vodní láhev USB, černé Automatické čerpadlo je pohodlné zařízení pro čerpání vody z lahví. Automatická pumpa vybavená minimotorem a prostornou 2000 mAh baterií poskytuje snadný a pohodlný sběr požadovaného množství vody v krátkém čase. Použití automatické pumpy eliminuje potř..
212Kč 323Kč
Cena bez DPH:175Kč
Mini čerpadlo pro naftu 12V, 12l/min Mini čerpadlo pro naftu 12V, 12l/min
-37 %
Mini čerpadlo pro naftu 12V, 12l/min Čerpadlo je určeno k čerpání nafty. Upozornění: není vhodné k čerpání benzínu. Čerpadlo je určeno jako ponorné, takže nelze jej používat za suchého provozu. Samotné chlazení motoru čerpadla funguje přes samotnou čerpanou kapalinu. Důležité pokyny: nepoužívejte ..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Ruční pumpa na pitnou vodu pro plastové kanystry Ruční pumpa na pitnou vodu pro plastové kanystry
-36 %
Ruční pumpa na pitnou vodu pro 5 - 6 L Ruční pumpa je určena pro vyčerpání vody z plastových barelů (5 - 6 L !!) do připravených sklenic nebo nádob. Ruční pumpa je vyrobena z hygienicky nezávadného plastu vysoké kvality. Manipulace s velkými lahvemi s vodou může být náročná a nepohodlná. Dávkování o..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
Ruční pumpa na pitnou vodu pro plastové kanystry -malá 16 cm - 18,9 L Ruční pumpa na pitnou vodu pro plastové kanystry -malá 16 cm - 18,9 L
-33 %
Ruční pumpa na pitnou vodu pro plastové kanystry 16 cm -18,9 L pumpa je určena pro vyčerpání vody z plastových barelů 18,9 L do připravených sklenic, nebo nádob . Ruční pumpa je vyrobena z hygienicky nezávadného plastu vysoké kvality. Manipulace s velkými láhvemi s vodou může být náročná a nepohodln..
81Kč 121Kč
Cena bez DPH:67Kč