Hlavné menu
Produkty v košíku

Chodba

Zobraziť podkategórie
Lehký a stabilní víceúrovňový botník / stojan na obuv Lehký a stabilní víceúrovňový botník / stojan na obuv
-37 %
Lehký a stabilní víceúrovňový botník / stojan na obuv Patříte mezi lidi, kteří mají mnoho párů bot a už neví kam s nimi? Úložné prostory pro Vaše boty pomalu docházejí, co s tím? Máme pro Vás perfektní řešení. Velmi lehký a stabilní víceúrovňový stojan na obuv. Perfektní řešení, které nám umožňuje ..
276Kč 435Kč
Cena bez DPH:230Kč
Organizér na boty - bílý Organizér na boty - bílý
-37 %
Organizér na boty - bílý Mnoho lidí touží po velkém množství bot, ale vytváří to i malý problém. Jako schovat všechny ty boty do šatníku? Pokud máte problém s uchováním bot, tento organizátor vám umožní uložit každý pár bot spolu, přehledně a bez záměny s jinými modely obuvi. Pomocí jednoduchého tr..
69Kč 109Kč
Cena bez DPH:57Kč
Organizér na boty - černý Organizér na boty - černý
-37 %
Organizér na boty - černý Mnoho lidí touží po velkém množství bot, ale vytváří to i malý problém. Jako schovat všechny ty boty do šatníku? Pokud máte problém s uchováním bot, tento organizátor vám umožní uložit každý pár bot spolu, přehledně a bez záměny s jinými modely obuvi. Pomocí jednoduchého t..
69Kč 109Kč
Cena bez DPH:57Kč
Organizér na boty - žlutý Organizér na boty - žlutý
-39 %
Organizér na boty - žlutá Mnoho lidí touží po velkém množství bot, ale vytváří to i malý problém. Jako schovat všechny ty boty do šatníku? Pokud máte problém s uchováním bot, tento organizátor vám umožní uložit každý pár bot spolu, přehledně a bez záměny s jinými modely obuvi. Pomocí jednoduchého t..
47Kč 76Kč
Cena bez DPH:39Kč
Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv
-37 %
Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv Patříte mezi lidi, kteří mají mnoho párů bot a už neví kam s nimi? Úložné prostory pro Vaše boty pomalu docházejí, co s tím? Pořiďte si tento praktický skládací botník, do kterého se vejde až 50 párů bot. Snadno a rychle botník rozložíte a uskladníte do ně..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv
-37 %
Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv Patříte mezi lidi, kteří mají mnoho párů bot a už neví kam s nimi? Úložné prostory pro Vaše boty pomalu docházejí, co s tím? Pořiďte si tento praktický skládací botník, do kterého se vejde až 30 párů bot. Snadno a rychle botník rozložíte a uskladníte do ..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv
-36 %
Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv - černý Díky praktickému a elegantnímu stojanu na boty si můžete boty uložit jednoduše, v pořádku a čistě. Botník nabízí dostatek místa nejen pro Vaše boty, ale i pro obuv ostatní členy rodiny či hosty, nakolik je vhodný až pro 30 párů bot. Stojan sestává..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv
-36 %
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv - černý Díky praktickému a elegantnímu stojanu na boty si můžete boty uložit jednoduše, v pořádku a čistě. Botník nabízí dostatek místa nejen pro Vaše boty, ale i pro obuv ostatní členy rodiny či hosty, nakolik je vhodný až pro 12 párů bot. Stojan sestává..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv
-37 %
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv Díky praktickému a elegantnímu stojanu na boty si můžete boty uložit jednoduše, v pořádku a čistě. Botník nabízí dostatek místa nejen pro Vaše boty, ale i pro obuv ostatní členy rodiny či hosty, nakolik je vhodný až pro 12 párů bot. Stojan sestává z několi..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv
-37 %
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv pro 8 párů bot - černý Díky praktickému a elegantnímu stojanu na boty si můžete boty uložit jednoduše, v pořádku a čistě. Botník nabízí dostatek místa nejen pro Vaše boty, ale i pro obuv ostatní členy rodiny či hosty, nakolik je vhodný až pro 8 párů bot. ..
184Kč 294Kč
Cena bez DPH:153Kč
Skládací botník - 6 patrový stojan na obuv Skládací botník - 6 patrový stojan na obuv
-36 %
Skládací botník - 6 patrový stojan na obuv Vysoce kvalitní skládací přenosný botník - dvoudílný. Vhodný pro studenty, kteří mají málo prostoru v bytě. Vybaven je až 12 policemi, které vám usnadní uchování. Čtyři zipy v přední části botníku umožňují nezávislý přístup do levé a pravé části botníku. J..
526Kč 827Kč
Cena bez DPH:438Kč
Skládací regál na boty - botník Skládací regál na boty - botník
-38 %
Skládací regál na boty - botník Víceúrovňová pevná police na boty je skvělým řešením pro ukládání bot v práci, doma nebo na chatě. Díky modulární struktuře si můžete navzájem kombinovat hodně polic a upravit jejich nastavení dle vlastních potřeb. Skládá se velmi snadno a také rozkládá - po demontáži..
121Kč 196Kč
Cena bez DPH:101Kč