Hlavné menu
Produkty v košíku

Chodba

Patříte mezi lidi, kteří mají mnoho párů bot a už neví kam s nimi? Úložné prostory pro Vaše boty pomalu docházejí, co s tím? Vyberte si praktický skládací botník z naší nabídky.
Zobraziť podkategórie
Organizér na boty - bílý Organizér na boty - bílý
-33 %
Organizér na boty - bílý Mnoho lidí touží po velkém množství bot, ale vytváří to i malý problém. Jako schovat všechny ty boty do šatníku? Pokud máte problém s uchováním bot, tento organizátor vám umožní uložit každý pár bot spolu, přehledně a bez záměny s jinými modely obuvi. Pomocí jednoduchého tr..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Organizér na boty - černý Organizér na boty - černý
Top -33 %
Organizér na boty - černý Mnoho lidí touží po velkém množství bot, ale vytváří to i malý problém. Jako schovat všechny ty boty do šatníku? Pokud máte problém s uchováním bot, tento organizátor vám umožní uložit každý pár bot spolu, přehledně a bez záměny s jinými modely obuvi. Pomocí jednoduchého t..
61Kč 91Kč
Cena bez DPH:50Kč
Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv
-37 %
Skládací botník - 10 patrový stojan na obuv - černý Díky praktickému a elegantnímu stojanu na boty si můžete boty uložit jednoduše, v pořádku a čistě. Botník nabízí dostatek místa nejen pro Vaše boty, ale i pro obuv ostatní členy rodiny či hosty, nakolik je vhodný až pro 30 párů bot. Stojan sestává..
454Kč 716Kč
Cena bez DPH:375Kč
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv
-36 %
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv - černý Díky praktickému a elegantnímu stojanu na boty si můžete boty uložit jednoduše, v pořádku a čistě. Botník nabízí dostatek místa nejen pro Vaše boty, ale i pro obuv ostatní členy rodiny či hosty, nakolik je vhodný až pro 12 párů bot. Stojan sestává..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv
-36 %
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv Díky praktickému a elegantnímu stojanu na boty si můžete boty uložit jednoduše, v pořádku a čistě. Botník nabízí dostatek místa nejen pro Vaše boty, ale i pro obuv ostatní členy rodiny či hosty, nakolik je vhodný až pro 12 párů bot. Stojan sestává z několi..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv
-35 %
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv pro 8 párů bot - černý Díky praktickému a elegantnímu stojanu na boty si můžete boty uložit jednoduše, v pořádku a čistě. Botník nabízí dostatek místa nejen pro Vaše boty, ale i pro obuv ostatní členy rodiny či hosty, nakolik je vhodný až pro 8 párů bot. ..
222Kč 343Kč
Cena bez DPH:183Kč
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv, růžový Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv, růžový
-35 %
Skládací botník - 4 patrový stojan na obuv, růžový Velice lehký a stabilní, víceúrovňový botník na boty. Toto je dokonalé řešení, které vám umožní vnést pořádek v obuvi! Nezabere mnoho místa a bude perfektní iv malých předsíních a halách. Odolná konstrukce poskytne botníku stabilitu i při plném nap..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
Skládací regál na boty - botník Skládací regál na boty - botník
-37 %
Skládací regál na boty - botník Víceúrovňová pevná police na boty je skvělým řešením pro ukládání bot v práci, doma nebo na chatě. Díky modulární struktuře si můžete navzájem kombinovat hodně polic a upravit jejich nastavení dle vlastních potřeb. Skládá se velmi snadno a také rozkládá - po demontáži..
192Kč 302Kč
Cena bez DPH:158Kč
Skládací regál na boty - botník Skládací regál na boty - botník
-38 %
Skládací regál na boty - botník Víceúrovňový regál na boty je základním prvkem každé chodby nebo šatníku. Funguje skvěle všude tam, kde není dost místa na obuv. Velmi moderní vzhled stojanu z něj dělá velmi atraktivní doplněk do interiéru. Jeho funkčnost vám zajistí pořádek a snadný přístup k obuvi..
333Kč 534Kč
Cena bez DPH:275Kč