Hlavné menu
Produkty v košíku

Chovatelství

Zobraziť podkategórie
Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pro psy a kočky Automat na vodu a krmivo 2 v 1 pro psy a kočky
-36 %
Automat na vodu a krmivo 2 v 1 Granule pro Vašeho miláčka jsou uschovány v zásobníku na krmivo a jemu dostupné tak dlouho, dokud celou dávku krmiva nezkonzumuje. Pak je možné misku doplnit jednoduchým zatažením za páčku na dně zásobníku a další dávka krvmiva propadne do misky. Tento automat Vám uše..
743Kč 1 165Kč
Cena bez DPH:620Kč
Chladící podložka pro psa / kočku Chladící podložka pro psa / kočku
-36 %
Chladící podložka pro psa / kočku Chladící podložka pro psa nebo kočku pomáhá regulovat tělesnou teplotu vašeho domácího mazlíčka v horkých dnech. Funguje bez dalšího zdroje chlazení a bez přístupu k obslužným programem! Rohož ochlazuje zvíře při kontaktu s tělem a pracuje několik hodin (po několika..
619Kč 969Kč
Cena bez DPH:516Kč
Elektrický zastřihovač pro psy a kočky A63 Elektrický zastřihovač pro psy a kočky A63
-36 %
Elektrický zastřihovač pro psy a kočky Elektrický holicí strojek s příslušenstvím na péči o psy ale i jiná domácí zvířata. Strojek má zabudovanou prostornou baterii, která po úplném nabití vydrží pracovat až 3 hodiny. Bezdrátové připojení je skvělým pomocníkem, protože ne všechna zvířata chtějí běh..
681Kč 1 067Kč
Cena bez DPH:568Kč
Elektrický zastřihovač pro psy a kočky A69 Elektrický zastřihovač pro psy a kočky A69
-36 %
Elektrický zastřihovač pro psy a kočky Elektrický holicí strojek na péči o psy ale i jiná domácí zvířata. Strojek má zabudovanou prostornou baterii, která po úplném nabití vydrží pracovat až 3 hodiny. Bezdrátové připojení je skvělým pomocníkem, protože ne všechna zvířata chtějí během ořezávání stát..
619Kč 969Kč
Cena bez DPH:516Kč
Elektronický neviditelný plot pro psy Elektronický neviditelný plot pro psy
-36 %
Elektronický neviditelný plot pro psy Elektronický systém oplocení psa vám umožní určit oblast, v níž se pes může pohybovat a kterým místům se vyhnout. Toto se jmenuje neviditelný plot (kabel je zakopaný pod zemí) je možné ho umístit například do zahrady a na samostatné místa, jako je bazén, květin..
931Kč 1 459Kč
Cena bez DPH:776Kč
Elektronický neviditelný plot pro psy Elektronický neviditelný plot pro psy
-36 %
Elektronický neviditelný plot pro psy Elektronický systém oplocení psa vám umožní určit oblast, v níž se pes může pohybovat a kterým místům se vyhnout. Toto se jmenuje neviditelný plot (kabel je zakopaný pod zemí) je možné ho umístit například do zahrady a na samostatné místa, jako je bazén, květin..
1 396Kč 2 199Kč
Cena bez DPH:1 164Kč
Elektronický výcvikový obojek Elektronický výcvikový obojek
-36 %
Elektronický výcvikový obojek Efektivní výcvikový obojek pro psa. Elektronický výcvikový obojek, primárně používán na osvojení základních příkazů pro psy. Zařízení má dosah až 200 metrů, což ho činí mimořádně užitečným. Zvuk, světlo, vibrace a statický elektrický korekční impuls vám umožní psa snad..
837Kč 1 317Kč
Cena bez DPH:698Kč
Filtr do akávria 200 L / H Filtr do akávria 200 L / H
-36 %
Filtr do akávria 200 L / H vlastnosti: filtr má kompaktní rozměry (zabírá málo místa v akváriu) a dá se pohodlně používat snadno se instaluje - stačí jej připevnit na vnitřní stěnu akvária pomocí připojených přísavek poskytuje přesnou filtraci všech biologických a mechanických nečistot z akvária je..
152Kč 239Kč
Cena bez DPH:127Kč
Flash LED svítící obojek pro psa - modrý Flash LED svítící obojek pro psa - modrý
-37 %
Flash LED svítící obojek pro psa - modrý Svítící LED obojek na psa výrazně zvyšuje viditelnost vašeho domácího mazlíčka v tmě. Už se nemusíte bát nechat svého psa nebo kočku jít ven za tmy. Odteď bude vždy viditelné! Zvyšuje jeho bezpečnost, dává mu styl a dělá ho vždy viditelným. Díky pevným přezk..
69Kč 109Kč
Cena bez DPH:57Kč
Flash LED svítící obojek pro psa - žlutý Flash LED svítící obojek pro psa - žlutý
-36 %
Flash LED svítící obojek pro psa - žlutý Svítící LED obojek pro psa výrazně zvyšuje viditelnost vašeho domácího mazlíčka v tmě. Už se nemusíte bát nechat svého psa nebo kočku jít ven za tmy. Odteď bude vždy viditelný! Zvyšuje jeho bezpečnost, dává mu styl a dělá ho vždy viditelným. Díky pevným přez..
90Kč 142Kč
Cena bez DPH:75Kč
Hračka pro kočky - chyť myš Hračka pro kočky - chyť myš
-36 %
Hračka pro kočky - chyť myš Hračka pro kočky - chyť myš je vhodná pro všechny domácí kočky bez ohledu na věk, pohlaví a velikost, otvory jsou velké a snadno se do ní vejdou kočičí nohy každé velikosti. Pod hračkou jsou kulaté podložky, díky kterým hračka nepoškrábe podlahu. Hračka obsahuje doplňkov..
140Kč 218Kč
Cena bez DPH:117Kč
Incapet Collagen - prémiový 100% čistý bio-aktivní kolagen pro zvířata - 30 denní kúra Incapet Collagen - prémiový 100% čistý bio-aktivní kolagen pro zvířata - 30 denní kúra
-36 %
Incapet Collagen - prémiový 100% čistý bio-aktivní kolagen pro zvířata - 30 denní kúra Incapet Collagen je krmná surovina, který pozitivně ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu kůže, drápů, rohoviny a srsti. Tělo zvířete kolagen přirozeně tvoří. Jeho produkce se ale s věkem dospělého zvířet..
1 525Kč 2 395Kč
Cena bez DPH:1 271Kč