Hlavné menu
Produkty v košíku

Chůvičky

Pomocí dětské chůvy budete mít schopnost komunikovat s dítětem, aniž byste byli ve stejné místnosti. Nyní už můžete klidně připravovat oběd v kuchyni a zároveň mít pod dohledem vaše dítě, které spí ve vedlejší místnosti.
Elektronická chůva Jacob s LCD displejem Elektronická chůva Jacob s LCD displejem
Doprava zdarma -36 %
Elektronická chůva JACOB Dětská chůvička Esperanza JACOB vám pomůže poskytnout vašemu dítěti vynikající péči a zároveň vám umožní volný pohyb po domě a plnění dalších povinností. Zařízení má mnoho užitečných funkcí, jako je noční monitorování, obousměrný interkom. Díky němu budete nejen kontrolovat..
2 682Kč 4 215Kč
Cena bez DPH:2 217Kč
Elektronická chůva Juan s LCD displejem Elektronická chůva Juan s LCD displejem
-36 %
Elektronická chůva JUAN s LCD displejem Dětská chůvička Esperanza JUAN vám pomůže poskytnout vašemu dítěti vynikající péči a zároveň vám umožní volný pohyb po domě a plnění dalších povinností. Zařízení má mnoho užitečných funkcí, jako je noční monitorování, obousměrný interkom. Díky němu budete nej..
1 896Kč 2 975Kč
Cena bez DPH:1 567Kč
Elektronická chůvička s WIFI a nočním režimem Elektronická chůvička s WIFI a nočním režimem
Doprava zdarma -36 %
Elektronická chůvička s WIFI a nočním režimem NEJLEPŠÍ PÉČE, KTEROU MŮŽETE POSKYTNOUT Naše chůva vám pomůže poskytnout vašemu děťátku vynikající péči a zároveň vám umožní volně se pohybovat po domě a vykonávat další povinnosti. Zařízení disponuje mnoha užitečnými funkcemi, jako je noční nahrávání, ..
2 995Kč 4 709Kč
Cena bez DPH:2 475Kč
Elektronická dětská chůvička EasyStart Elektronická dětská chůvička EasyStart
Doprava zdarma -36 %
Elektronická dětská chůvička EasyStart Multifunkční, bezdrátová chůvička Promedix PR-805. Lehký, přenosný přijímač umožňuje nejen sledovat dětský pokoj, ale také kontrolovat teplotu, spustit jednu z 8 dostupných ukolébavek nebo komunikovat pomocí funkce interkomu. Velký barevný displej, 4,5palcový ..
4 477Kč 7 048Kč
Cena bez DPH:3 700Kč
Prenatální odposlech / Baby doppler - elektronická chůvička Prenatální odposlech / Baby doppler - elektronická chůvička
-36 %
Prenatální odposlech / Baby doppler - elektronická chůvička Asi každá těhotná žena by chtěla mít možnost zkontrolovat zdraví svého nenarozeného dítěte v pohodlí svého domova jednoduchým a rychlým způsobem. Proč mít takovýto přístroj? S naším prenatálním odposluchomn nebo Baby Dopplerovském FD-100 bu..
1 704Kč 2 672Kč
Cena bez DPH:1 408Kč