Hlavné menu
Produkty v košíku

Činky a příslušenství

Chcete-li nabrat svalovou hmotu nebo zpevnit vaše tělo, tak cvičení s činkami bude pro vás nejlepší volba. Zvedání činek byste neměli vůbec podcenit a měli byste začít od základů a pěkně zlehka. S tím vám pomůže naše sada činek , kde si můžete vybrat váhu, na kterou se právě cítíte.
Lano na procvičování tricepsů Lano na procvičování tricepsů
-36 %
Lano na procvičování tricepsů Rozšíření pro procvičování tricepsů je skvělý rozšiřující posilovací doplněk, který umožňuje novou metodu procvičení tricepsů. Lano je na obou koncích vybaveny velkými gumovými koncovkami sloužícími jako dorazy pro ruce během cvičení. Tyto koncovky jsou připevněny pomo..
413Kč 645Kč
Cena bez DPH:342Kč
Nastavitelná jednoruční činka 2,5 - 24kg Nastavitelná jednoruční činka 2,5 - 24kg
Doprava zdarma -36 %
Nastavitelná jednoruční činka 2x 2,5-24 kg Nastavitelná jednoruční činka se skvělým řešením úpravy zátěže! Nakládací činka totiž nepracuje s klasickými prevliekacími kotouči, ale menšími disky, které do činky snadno zasunete a zajistíte posuvným kolečkem. Závaží, každé s jinou hmotností, jsou menší..
5 637Kč 8 873Kč
Cena bez DPH:4 658Kč
Zátěžová vesta 15 kg Zátěžová vesta 15 kg
-37 %
Zátěžová vesta 15 kg Zátěžová vesta je naplněna pískem, díky čemuž každá část sedí přesně ve srovnání s běžnými modely obsahujícími vložky. Náplň s pískem výrazně ovlivňuje kvalitu převedeného cvičení, můžeme se plně soustředit na napnuté svaly. přidání "síly" nemusíte mít připoután opasek nebo mí..
978Kč 1 543Kč
Cena bez DPH:808Kč