Hlavné menu
Produkty v košíku

Činky a příslušenství

Chcete-li nabrat svalovou hmotu nebo zpevnit vaše tělo, tak cvičení s činkami bude pro vás nejlepší volba. Zvedání činek byste neměli vůbec podcenit a měli byste začít od základů a pěkně zlehka. S tím vám pomůže naše sada činek , kde si můžete vybrat váhu, na kterou se právě cítíte.
Lano na procvičování tricepsů Lano na procvičování tricepsů
-37 %
Lano na procvičování tricepsů Rozšíření pro procvičování tricepsů je skvělý rozšiřující posilovací doplněk, který umožňuje novou metodu procvičení tricepsů. Lano je na obou koncích vybaveny velkými gumovými koncovkami sloužícími jako dorazy pro ruce během cvičení. Tyto koncovky jsou připevněny pomo..
413Kč 655Kč
Cena bez DPH:342Kč
Nastavitelná jednoruční činka 2,5 - 24kg Nastavitelná jednoruční činka 2,5 - 24kg
-36 %
Nastavitelná jednoruční činka 2x 2,5-24 kg Nastavitelná jednoruční činka se skvělým řešením úpravy zátěže! Nakládací činka totiž nepracuje s klasickými prevliekacími kotouči, ale menšími disky, které do činky snadno zasunete a zajistíte posuvným kolečkem. Závaží, každé s jinou hmotností, jsou menší..
3 822Kč 6 010Kč
Cena bez DPH:3 158Kč
Zátěžová vesta 15 kg Zátěžová vesta 15 kg
-36 %
Zátěžová vesta 15 kg Zátěžová vesta je naplněna pískem, díky čemuž každá část sedí přesně ve srovnání s běžnými modely obsahujícími vložky. Náplň s pískem výrazně ovlivňuje kvalitu převedeného cvičení, můžeme se plně soustředit na napnuté svaly. přidání "síly" nemusíte mít připoután opasek nebo mí..
1 018Kč 1 593Kč
Cena bez DPH:842Kč
Závaží - zátěž na ruce a nohy 2 x 1 kg Závaží - zátěž na ruce a nohy 2 x 1 kg
-37 %
Závaží - zátěž na ruce a nohy 2 x 1 kg Tato silná a odolná závaží jsou navržena tak, aby vám umožnila zvýšit úroveň náročnosti cvičení a také pomáhají k budování svalů na nohou nebo rukou. Závaží s touto hmotností jsou ideální pro procházky, běh, aerobik nebo pro různá jiná cvičení v posilovně nebo..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Závaží - zátěž na ruce a nohy 2 x 1,5 kg Závaží - zátěž na ruce a nohy 2 x 1,5 kg
-36 %
Závaží - zátěž na ruce a nohy 2 x 1,5 kg Tato silná a odolná závaží jsou navržena tak, aby vám umožnila zvýšit úroveň náročnosti cvičení a také pomáhají k budování svalů na nohou nebo rukou. Závaží s touto hmotností jsou ideální pro procházky, běh, aerobik nebo pro různá jiná cvičení v posilovně ne..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč