Hlavné menu
Produkty v košíku

Čištění pleti

Čištění pleti je nezbytný každodenní rituál. Je důležité čistit svou pleť pravidelně a používat přípravky vhodné pro naši pokožku. Kvalitní kosmetika na čištění pleti zajistí pleti dlouhodobou svěžest a zdraví.
AG554D Sada na odstranění černých teček 7 AG554D Sada na odstranění černých teček 7
-39 %
AG554D Sada na odstranění černých teček 7 Sada 7 oboustranných lžic pro bezpečné odstranění černých teček a pupínků. Profesionální, smyčkové lžíce jsou určeny pro práci s černými tečkami a jinými nečistotami na obličeji. Ideální pro odstranění pupínků z těžko dostupných míst. Souprava obsahuje pevn..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
BeautyRelax Sada na odstranění černých teček a akné, 10 ks BeautyRelax Sada na odstranění černých teček a akné, 10 ks
-35 %
BeautyRelax Sada na odstranění černých teček a akné, 10 ks Souprava pro odstranění černých teček a akné BeautyRelax. Profesionální nástroje se smyčkou jsou určeny pro práci s černými tečkami a jinými nečistotami obličeje. Perfektní k odstranění pupínků a to i na těžko dostupných místech. Na rozdíl ..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
BeautyWave Mikroproudová galvanická žehlička na pleť BeautyWave Mikroproudová galvanická žehlička na pleť
-36 %
BeautyWave Mikroproudová galvanická žehlička na pleť Zcela nová žehlička pro boj s vráskami je vynikajícím domácím pomocníkem pro získání krásné a zářivé pleti. Vybavena všemi důležitými funkcemi, které má žehlička mít. Čištění pleti, hydratace pleti a facelifting. Žehlička na pleť RF je vynikající..
4 003Kč 6 302Kč
Cena bez DPH:3 308Kč
Bradavičnaté mazání 30ml
-36 %
Bradavičnaté mazání 30ml Bradavičnaté mazání je přípravek vyrobený z výtažků bylin. Extrakt je určen k ošetření bradavic a kuřího oka. Kuří oko představuje ztluštělé kousíčky kůže, které jsou tvořeny odomretými kožními buňkami. Tyto shluky vznikají vlivem silného tření, dráždění nohou těsnou obuví ..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Čistící kartáček na obličej 3D AKU, tyrkysový Čistící kartáček na obličej 3D AKU, tyrkysový
-37 %
Čistící kartáček na obličej 3D AKU, tyrkysový 3D čistící kartáček na obličej je navržen tak, aby poskytoval účinnou hloubkovou péči o pokožku obličeje. Odstraňte odumřelé kožní buňky, make-up, nečistoty, mastnotu a produkty péče o pleť se lépe vstřebávají a zanechá váš obličej hladký a svěží. Elekt..
807Kč 1 271Kč
Cena bez DPH:667Kč
Čistící kartáček na pleť 5v1 Čistící kartáček na pleť 5v1
-38 %
Čistící kartáček na pleť 5v1 Postarejte se o zdravý vzhled své pokožky. Elektrický kartáček s vyměnitelnými hlavicemi je jako stvořený pro každodenní péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu. Pro komplexní péči o pleť je kartáček dodáván s 5 různými hlavicemi - díky tomu získáte přístroj 5 v 1 a uše..
212Kč 343Kč
Cena bez DPH:175Kč
Čisticí sonický kartáček na obličej 3D Čisticí sonický kartáček na obličej 3D
-36 %
Čisticí sonický kartáček na obličej 3D Vylepšená 3D čistící kartáček na pleť vhodná pro všechny typy pleti nabízí všechny výhody hloubkového čištění pleti v jednom kompaktním balení spolu s 3D masážními kuličkami. Revoluční sonický čistit pleti odstraňuje hloubkové nečistoty, mastnoty a zbytky make..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Elektrický kartáček na obličej AE-868 Elektrický kartáček na obličej AE-868
-37 %
Elektrický kartáček na obličej AE-868 Chcete důkladně a bezpečně odstranit zbytky make-upu? Sníte o pevné, zářivé pleti? Naše elektrický kartáček je odpovědí na všechny vaše problémy! Pociťte hloubkové čištění, zpevnění a zklidnění a připravte svou pleť na další kosmetická ošetření. V soukromí vaší..
857Kč 1 351Kč
Cena bez DPH:708Kč
Elektrický kartáček na obličej AE-868, růžový Elektrický kartáček na obličej AE-868, růžový
-37 %
Elektrický kartáček na obličej AE-868, růžový Chcete důkladně a bezpečně odstranit zbytky make-upu? Sníte o pevné, zářivé pleti? Naše elektrický kartáček je odpovědí na všechny vaše problémy! Pociťte hloubkové čištění, zpevnění a zklidnění a připravte svou pleť na další kosmetická ošetření. V soukr..
857Kč 1 351Kč
Cena bez DPH:708Kč
Kosmetická sada na odstraňování černých teček, 7ks Kosmetická sada na odstraňování černých teček, 7ks
-36 %
Kosmetická sada na odstraňování černých teček, 7ks Sada až 7 oboustranných lžiček pro bezpečné odstranění černých teček a pupínků. Profesionální smyčkové lžíce jsou určeny pro práci s černými tečkami a jinými nečistotami na obličeji. Perfektní pro odstraňování pupínků i na těžko dostupných místech...
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Kosmetický nástroj na odstraňování černých teček a akné Kosmetický nástroj na odstraňování černých teček a akné
-25 %
Kosmetický nástroj na odstraňování černých teček a akné Nemáte čas jít do salonu a potřebuje se rychle zbavit pupínků a černých teček? Vyzkoušejte profesionální pomůcku na čištění pleti! Jemný ocelový nástroj s protiskluzovou úpravou je určen pro hygienické a účinné čištění pleti - černých teček (p..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Nástroje na čištění srov, vytlačování a odstranění akné, černých pupínků z pleti Nástroje na čištění srov, vytlačování a odstranění akné, černých pupínků z pleti
-38 %
PROFESIONÁLNÍ NÁSTROJE NA ČIŠTĚNÍ VYTLAČOVÁNÍ A ODSTRANĚNÍ pupínky Z PLETI Nemáte čas jít do salonu a potřebuje se rychle zbavit pupínků a černých teček? Vyzkoušejte profesionální pomůcky na čištění pleti! Lehké, odolné, vysoce kvalitní materiály, 7 různých kovových pomůcek, které Vám pomohou odstra..
182Kč 292Kč
Cena bez DPH:150Kč