Hlavné menu
Produkty v košíku

Cyklistika

Jízda na kole patří mezi oblíbené volnočasové aktivity mnohých z nás. Aby byla jízda bezpečná, je třeba aby byl váš kolo vybaven světlem a to hlavně za snížené viditelnosti. Ke správné výbavě nesmíme zapomínat na ostatní cyklistické příslušenství , které rovněž najdete v našem internetovém obchodě.
14339 Voděodolné LED světlo na kolo s blinkry 14339 Voděodolné LED světlo na kolo s blinkry
-36 %
Voděodolné LED světlo na kolo USB, tachometr,el. zvonek Multifunkční svítidlo na kolo s 1500 mAh baterií. Integrované LED diody poskytují vynikající osvětlení za každých podmínek – díky němu bude jízda na kole po setmění nebo v případě omezené viditelnosti pohodlná a bezpečná. Svítilnu lze z kola s..
968Kč 1 523Kč
Cena bez DPH:800Kč
Dětská koloběžka - tříkolová
-37 %
Dětská koloběžka - tříkolová Stabilní, bezpečná, taková je tříkolová koloběžka pro nejmenší - od 3 let. Je to fantastický dárek pro každé dítě! Jízda na koloběžce zlepšuje kondici a psychomotorický vývoj, vyváženost výcviku a skvělou zábavu. # obr2 Díky lehké, stabilní konstrukci a dvojitým předním..
857Kč 1 351Kč
Cena bez DPH:708Kč
Dětská koloběžka - tříkolová Dětská koloběžka - tříkolová
-36 %
Dětská koloběžka Stabilní, bezpečná, taková je tříkolová koloběžka pro nejmenší - od 3 let. Je to fantastický dárek pro každé dítě! Jízda na koloběžce zlepšuje kondici a psychomotorický vývoj, vyváženost výcviku a skvělou zábavu. Díky lehké, stabilní konstrukci a dvojitým předním kolečkům, umožňuje..
565Kč 887Kč
Cena bez DPH:467Kč
Dětská koloběžka - tříkolová Dětská koloběžka - tříkolová
-37 %
Dětská koloběžka - tříkolová Stabilní, bezpečná, taková je tříkolová koloběžka pro nejmenší - od 3 let. Je to fantastický dárek pro každé dítě! Jízda na koloběžce zlepšuje kondici a psychomotorický vývoj, vyváženost výcviku a skvělou zábavu. Díky lehké, stabilní konstrukci a dvojitým předním koleč..
1 059Kč 1 674Kč
Cena bez DPH:875Kč
Dětská koloběžka s nastavitelnou výškou Dětská koloběžka s nastavitelnou výškou
-36 %
Dětská koloběžka s nastavitelnou výškou Stabilní a bezpečná koloběžka s nastavitelnou výškou. Koloběžka má praktický stojánek díky kterému lze koloběžku položit na jakýkoliv povrch bez rizika převrácení. Je to fantastický dárek pro každé dítě od 4 let! Jízda na koloběžce zlepšuje kondici a psychom..
1 442Kč 2 259Kč
Cena bez DPH:1 192Kč
Dětská tříkolová koloběžka Rapid Dětská tříkolová koloběžka Rapid
-36 %
Dětská tříkolová koloběžka Rapid, modro-černá Dětská tříkolová koloběžka Rapid je skvělá na plynulé, bezpečné a jednoduché pohybování se. Děti si s ní užijí zábavnou, co bezpečnou jízdu, což je pro každého rodiče nejdůležitější. Dětská koloběžka je díky 3 kolům stabilní a bezpečná od prvních let ži..
1 200Kč 1 886Kč
Cena bez DPH:992Kč
Dětská tříkolová koloběžka Rapid Dětská tříkolová koloběžka Rapid
-36 %
Dětská tříkolová koloběžka Rapid, růžová Dětská tříkolová koloběžka Rapid je skvělá na plynulé, bezpečné a jednoduché pohybování se. Děti si s ní užijí zábavnou, co bezpečnou jízdu, což je pro každého rodiče nejdůležitější. Dětská koloběžka je díky 3 kolům stabilní a bezpečná od prvních let života ..
1 200Kč 1 886Kč
Cena bez DPH:992Kč
Dětské odrážedlo červené Dětské odrážedlo červené
-36 %
Dětské odrážedlo červené # obr1 Balanční kolo je velmi dobrou volbou pro první kolo pro dítě, které ještě není připraveno na jízdu s pedály. Jízda na kole bude vhodná pro děti od 3 let a bude je povzbuzovat ke zdraví venku. Balancováním na dětském odrážedle se dítě učí udržovat rovnováhu a trénuje ..
766Kč 1 200Kč
Cena bez DPH:633Kč
Dětské odrážedlo, bíločerné Dětské odrážedlo, bíločerné
-37 %
Dětské odrážedlo, bíločerné Dětské odrážedlo je určeno pro děti od 12 měsíců. Jedná se o kombinaci krosového odrážedla s pojízdným, pohyb se provádí tlačením dítěte nebo posouváním nohama, k brždění dítě využívá nohy. Odrážedlo bez pedálů umožní dítěti zvládnout začátky výuky jízdy. Odrážedlo má mě..
766Kč 1 210Kč
Cena bez DPH:633Kč
Dobíjecí led světlo na kolo USB přední + zadní Dobíjecí led světlo na kolo USB přední + zadní
-36 %
Dobíjecí led světlo na kolo USB přední + zadní Multifunkční svítilna na kolo s 1 500 mAh baterií. Integrované LED diody poskytují vynikající osvětlení za každých podmínek - díky němu bude jízda na kole po setmění nebo v případě omezené viditelnosti pohodlná a bezpečná. Svítidlo je možné z kola snad..
706Kč 1 109Kč
Cena bez DPH:583Kč
Držák kola s připevněním na stěnu Držák kola s připevněním na stěnu
Top -36 %
Držák kola s připevněním na stěnu Efektivní způsob jak ušetřit místo v bytě pro váš kolo. S držákem na stěnu snadno zavěsíte kolo za přední kolo a ušetříte tak drahocenný prostor. Vodicí deska se zábranou zajišťuje kolo proti pohybu do stran. Montáž je jednoduchá a rychlá - provádí se připevněním p..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Držák na kolo s připevněním na stěnu Držák na kolo s připevněním na stěnu
-38 %
Držák na kolo s připevněním na stěnu Efektivní způsob jak ušetřit místo v bytě pro váš kolo. S držákem na stěnu snadno zavěsíte kolo za přední kolo a ušetříte tak drahocenný prostor. Díky tomuto stojanu můžete i snadno vyměnit kolo, namazat řetěz a podobně. Technické specifikace: materiál: plast ..
101Kč 161Kč
Cena bez DPH:83Kč