Hlavné menu
Produkty v košíku

Cyklotrenažéry

Mechanický rotoped Stilo Mechanický rotoped Stilo
-36 %
Mechanický rotoped Stilo Pokud váš kolo během tréninku vydává nepříjemné zvuky, znamená to, že má plastové části, které se v důsledku tření rychle zahřejí a snadno se poškodí. Jsou velmi hlasité, což účinně překáží ve vašem úsilí o dokonalou postavu. Je čas změnit převodový stupeň! Náš spolehlivý r..
2 954Kč 4 648Kč
Cena bez DPH:2 442Kč
Stacionární kolo - Cyklistický Stacionární kolo - Cyklistický
-36 %
Stacionární kolo - Cyklistický Spinning je jednoduchá a jedna z nejúčinnějších forem aerobního tréninku. Výcvik na něm je bezpečný, nehrozí žádné riziko zranění. Výhodou tréninku na spinningovém kole je to, že to dokážete bez ohledu na roční období - je to obzvláště užitečné zařízení v nepříznivých..
5 163Kč 8 117Kč
Cena bez DPH:4 267Kč
Stacionární kolo - skládací rotoped Stacionární kolo - skládací rotoped
-36 %
Stacionární kolo - skládací rotoped Skládací rotoped je ideální způsob, jak si zlepšit fyzickou kondici, zformovat postavu, zejména nohy, a také zhubnout. Můžete cvičit v pohodlí vašeho domova, bez ohledu na počasí. Vychutnáváte si dokonalou kondici díky cvičení na kole - bez opuštění vašeho domova..
5 314Kč 8 359Kč
Cena bez DPH:4 392Kč
Stacionární kolo - skládací rotoped Stacionární kolo - skládací rotoped
-36 %
Stacionární kolo - skládací rotoped #obr1 Skládací rotoped je ideální způsob, jak si zlepšit fyzickou kondici, zformovat postavu, zejména nohy, a také zhubnout. Můžete cvičit v pohodlí vašeho domova, bez ohledu na počasí. Vychutnáváte si dokonalou kondici díky cvičení na kole – bez opuštění vašeho d..
5 858Kč 9 216Kč
Cena bez DPH:4 842Kč
Stacionární magnetický kolo TRIZAND Stacionární magnetický kolo TRIZAND
-36 %
Stacionární magnetický kolo TRIZAND Senzory jsou umístěny na madlech kola. Během tréninku je velmi důležité neustále monitorovat váš puls. V ideálním případě by to mělo být mezi 110 a 150. Začněte s cyklistickým tréninkem na krátké vzdálenosti, postupně zvyšujte vzdálenost a tempo. Po překročení ma..
5 223Kč 8 218Kč
Cena bez DPH:4 317Kč