Hlavné menu
Produkty v košíku

Cyklotrenažéry

Mechanický rotoped Stilo Mechanický rotoped Stilo
Doprava zdarma -36 %
Mechanický rotoped Stilo Pokud váš kolo během tréninku vydává nepříjemné zvuky, znamená to, že má plastové části, které se v důsledku tření rychle zahřejí a snadno se poškodí. Jsou velmi hlasité, což účinně překáží ve vašem úsilí o dokonalou postavu. Je čas změnit převodový stupeň! Náš spolehlivý r..
2 380Kč 3 740Kč
Cena bez DPH:1 983Kč
Stacionární kolo - Cyklistický Stacionární kolo - Cyklistický
Doprava zdarma -36 %
Stacionární kolo - Cyklistický Spinning je jednoduchá a jedna z nejúčinnějších forem aerobního tréninku. Výcvik na něm je bezpečný, nehrozí žádné riziko zranění. Výhodou tréninku na spinningovém kole je to, že to dokážete bez ohledu na roční období - je to obzvláště užitečné zařízení v nepříznivých..
4 830Kč 7 600Kč
Cena bez DPH:4 025Kč
Stacionární kolo - skládací rotoped Stacionární kolo - skládací rotoped
Doprava zdarma -36 %
Stacionární kolo - skládací rotoped Skládací rotoped je ideální způsob, jak si zlepšit fyzickou kondici, zformovat postavu, zejména nohy, a také zhubnout. Můžete cvičit v pohodlí vašeho domova, bez ohledu na počasí. Vychutnáváte si dokonalou kondici díky cvičení na kole - bez opuštění vašeho domova..
5 060Kč 7 950Kč
Cena bez DPH:4 217Kč
Stacionární kolo - skládací rotoped Stacionární kolo - skládací rotoped
Doprava zdarma -36 %
Stacionární kolo - skládací rotoped #obr1 Skládací rotoped je ideální způsob, jak si zlepšit fyzickou kondici, zformovat postavu, zejména nohy, a také zhubnout. Můžete cvičit v pohodlí vašeho domova, bez ohledu na počasí. Vychutnáváte si dokonalou kondici díky cvičení na kole – bez opuštění vašeho d..
5 570Kč 8 770Kč
Cena bez DPH:4 642Kč
Stacionární magnetický kolo TRIZAND Stacionární magnetický kolo TRIZAND
Doprava zdarma -36 %
Stacionární magnetický kolo TRIZAND Senzory jsou umístěny na madlech kola. Během tréninku je velmi důležité neustále monitorovat váš puls. V ideálním případě by to mělo být mezi 110 a 150. Začněte s cyklistickým tréninkem na krátké vzdálenosti, postupně zvyšujte vzdálenost a tempo. Po překročení ma..
4 970Kč 7 820Kč
Cena bez DPH:4 142Kč