Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekorativní kosmetika

Dekorativní kosmetika Vám pomůže podtrhnout Váš přirozený půvab. Používáním dekorativní kosmetiky chráníte svou pleť před nepříznivými vlivy UV záření, nadměrné vlhkosti i vysušováním. V naší široké nabídce najdete kvalitní kosmetické zrcadla , štětce , make-up sety a různé jiné pomůcky , díky kterým bude Vaše pleť stále dokonalá.
3v1 LED/UV lampa ve tvaru pandy na nehty 3v1 LED/UV lampa ve tvaru pandy na nehty
-37 %
3v1 LED/UV lampa ve tvaru pandy na nehty UV LED lampa Panda 36 W s originálním designem, která rychle a rovnoměrně vytvrzuje všechny gely, hybridní laky, gel - laky a jiné produkty vytvrzované světlem. Má vysoce výkonný, energeticky úsporný zdroj světla. Díky technologii LED je lampa spolehlivá, ry..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
AG554D Sada na odstranění černých teček 7 AG554D Sada na odstranění černých teček 7
-39 %
AG554D Sada na odstranění černých teček 7 Sada 7 oboustranných lžic pro bezpečné odstranění černých teček a pupínků. Profesionální, smyčkové lžíce jsou určeny pro práci s černými tečkami a jinými nečistotami na obličeji. Ideální pro odstranění pupínků z těžko dostupných míst. Souprava obsahuje pevn..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Aplikátor na oční stíny - 6ks Aplikátor na oční stíny - 6ks
-40 %
Aplikátor na oční stíny - 6ks Aplikátory na oční stíny jsou ideální na jednoduché, rychlé, přesné a precizní nanášení očních stínů. Snadno s nimi aplikujete práškové i krémové oční stíny a vytvoříte líčení přesně podle vašich představ. Pro bezchybný make-up vždy a všude! specifikace: oboustranné ..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Aplikátor na oční stíny v krabičce - 10 ks, růžové
-36 %
Aplikátor na oční stíny v krabičce - 10 ks, růžové Aplikátory na oční stíny jsou ideální pro snadné, rychlé, přesné a precizní nanášení očních stínů. Snadno s nimi aplikujete práškové i krémové oční stíny a vytvoříte líčení přesně podle vašich představ. #obr2 Pro bezvadný make-up vždy a všude! #obr..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
Barva na obočí RefectoCil 1 - černá Barva na obočí RefectoCil 1 - černá
-37 %
Barva na obočí - černá Profesionální barva na řasy a obočí od firmy Refectocil. Jednoduchá a spolehlivá aplikace s vynikajícím barevným výsledkem, která vydrží po dobu až 6 týdnů. Pro přirozené zdůraznění Vašich řas. Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je třeba 2cm barvy a cca 10 kape..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
BeautyRelax Sada na odstranění černých teček a akné, 10 ks BeautyRelax Sada na odstranění černých teček a akné, 10 ks
-36 %
BeautyRelax Sada na odstranění černých teček a akné, 10 ks Souprava pro odstranění černých teček a akné BeautyRelax. Profesionální nástroje se smyčkou jsou určeny pro práci s černými tečkami a jinými nečistotami obličeje. Perfektní k odstranění pupínků a to i na těžko dostupných místech. Na rozdíl ..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
BeautyWave Mikroproudová galvanická žehlička na pleť BeautyWave Mikroproudová galvanická žehlička na pleť
-36 %
BeautyWave Mikroproudová galvanická žehlička na pleť Zcela nová žehlička pro boj s vráskami je vynikajícím domácím pomocníkem pro získání krásné a zářivé pleti. Vybavena všemi důležitými funkcemi, které má žehlička mít. Čištění pleti, hydratace pleti a facelifting. Žehlička na pleť RF je vynikající..
4 003Kč 6 302Kč
Cena bez DPH:3 308Kč
Bradavičnaté mazání 30ml
-35 %
Bradavičnaté mazání 30ml Bradavičnaté mazání je přípravek vyrobený z výtažků bylin. Extrakt je určen k ošetření bradavic a kuřího oka. Kuří oko představuje ztluštělé kousíčky kůže, které jsou tvořeny odomretými kožními buňkami. Tyto shluky vznikají vlivem silného tření, dráždění nohou těsnou obuví ..
151Kč 232Kč
Cena bez DPH:125Kč
Břitva na úpravu obočí - sada 3ks Břitva na úpravu obočí - sada 3ks
-39 %
Břitva na úpravu obočí - sada 3ks Zbavit se nadbytečných chloupků ve tváři je první krok k dosažení perfektně upraveného vzhledu. Sada žiletek na obočí v balení se 3 kusy představuje snadné, rychlé a bezbolestné řešení. Postačí jen pár krátkých tahů a všechny chloupky, které rostou mimo linii Vašeh..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Britva na úpravu obočí -1ks Britva na úpravu obočí -1ks
-30 %
Britva na úpravu obočí - 1 ks Zbavit se nadbytečných chloupků ve tváři je první krok k dosažení perfektně upraveného vzhledu. Britva pro úpravu obočí představuje lehké, rychlé a bezbolestné řešení. Postačí jen pár krátkých tahů a všechny chloupky, které rostou mimo linii Vašeho ideálního tvaru oboč..
71Kč 101Kč
Cena bez DPH:58Kč
BrushArt Face - houbička na make up BrushArt Face - houbička na make up
-33 %
BrushArt Face - houbička na make up 1 ks Praktická houbička pro rovnoměrnou aplikaci make-upu. Houbička na makeup má tvar kapičky, což umožňuje použití houbičky na pokrytí různých oblastí obličeje. Špička do rohů očí a úst, střed do nosu a brady a nejširší základnu k plochým plochám obličeje a čela...
20Kč 30Kč
Cena bez DPH:17Kč
Čistící kartáček na obličej Čistící kartáček na obličej
-35 %
Čistící kartáček na obličej, růžová Čistící kartáček na obličej je moderní a inteligentní vychytávkou. Slouží na hloubkové čištění pleti, odstranění mastnoty a nečistot nebo na masírování obličeje. Kartáček na obličej vám zjednoduší každodenní péči o pleť a zastane i některé funkce, které běžně zn..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč