Hlavné menu
Produkty v košíku

Dekorativní kosmetika

Aplikátor na oční stíny - 6ks Aplikátor na oční stíny - 6ks
-32 %
Aplikátor na oční stíny - 6ks Aplikátory na oční stíny jsou ideální na jednoduché, rychlé, přesné a precizní nanášení očních stínů. Snadno s nimi aplikujete práškové i krémové oční stíny a vytvoříte líčení přesně podle vašich představ. Pro bezchybný make-up vždy a všude! specifikace: oboustranné ..
37Kč 54Kč
Cena bez DPH:31Kč
Barva na obočí RefectoCil 1 - černá Barva na obočí RefectoCil 1 - černá
-36 %
Barva na obočí - černá Profesionální barva na řasy a obočí od firmy Refectocil. Jednoduchá a spolehlivá aplikace s vynikajícím barevným výsledkem, která vydrží po dobu až 6 týdnů. Pro přirozené zdůraznění Vašich řas. Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je třeba 2cm barvy a cca 10 kape..
202Kč 316Kč
Cena bez DPH:169Kč
Bradavičnaté mazání 30ml
-37 %
Bradavičnaté mazání 30ml Bradavičnaté mazání je přípravek vyrobený z výtažků bylin. Extrakt je určen k ošetření bradavic a kuřího oka. Kuří oko představuje ztluštělé kousíčky kůže, které jsou tvořeny odomretými kožními buňkami. Tyto shluky vznikají vlivem silného tření, dráždění nohou těsnou obuví ..
138Kč 218Kč
Cena bez DPH:115Kč
BrushArt Face - houbička na make up BrushArt Face - houbička na make up
-38 %
BrushArt Face - houbička na make up 1 ks Praktická houbička pro rovnoměrnou aplikaci make-upu. Houbička na makeup má tvar kapičky, což umožňuje použití houbičky na pokrytí různých oblastí obličeje. Špička do rohů očí a úst, střed do nosu a brady a nejširší základnu k plochým plochám obličeje a čela...
40Kč 65Kč
Cena bez DPH:34Kč
Čistící kartáček na obličej Čistící kartáček na obličej
-36 %
Čistící kartáček na obličej, růžová Čistící kartáček na obličej je moderní a inteligentní vychytávkou. Slouží na hloubkové čištění pleti, odstranění mastnoty a nečistot nebo na masírování obličeje. Kartáček na obličej vám zjednoduší každodenní péči o pleť a zastane i některé funkce, které běžně zn..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
Čisticí sonický kartáček na obličej - růžová Čisticí sonický kartáček na obličej - růžová
-100 %
Čisticí sonický kartáček na obličej Sonický čisticí kartáček je velmi užitečné příslušenství, které má mnoho využití. Čistí pokožku a póry, zvlhčuje, odstraňuje zbarvení a jiné kožní problémy, a čistí od nečistot, prachu, ucpaných pórů, odumřelé pokožky a zbytků make-upu. Kartáč na obličej je vyrob..
246Kč 0Kč
Cena bez DPH:205Kč
Čisticí sonický kartáček na obličej 3D Čisticí sonický kartáček na obličej 3D
-37 %
Čisticí sonický kartáček na obličej 3D Vylepšená 3D čistící kartáček na pleť vhodná pro všechny typy pleti nabízí všechny výhody hloubkového čištění pleti v jednom kompaktním balení spolu s 3D masážními kuličkami. Revoluční sonický čistit pleti odstraňuje hloubkové nečistoty, mastnoty a zbytky make..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Elektrický čistič na makeup štětce Elektrický čistič na makeup štětce
-36 %
Elektrický čistič a sušička na makeup štětce 2v1 # obr1 Makeupové štětce by se měly pravidelně čistit. Použití tradičních silikonových podložek vyžaduje hodně času, což ženy odrazuje od péče o své štětce! Kontaminované štětce množí bakterie, které se šíří do těla, zejména do obličeje, což je velmi c..
370Kč 577Kč
Cena bez DPH:308Kč
Jednorázové celulózové tampony - 500 ks Jednorázové celulózové tampony - 500 ks
-39 %
Jednorázové celulózové tampony - 500 ks Tampony jsou vyrobeny z 12-vrstvé bělené bavlny. Vyznačují se jemnou stejnoměrnou strukturou s vysokou absorbčnosťou a bělostí. Tampóny mají zpevněné okraje, lehce se oddělují a při použití nepráší. Jsou raženy v rozměru 6 x 4 cm. Tampony jsou precizně baleny..
53Kč 87Kč
Cena bez DPH:44Kč
Jednorázové papírové tampóny pod oči - 100 ks Jednorázové papírové tampóny pod oči - 100 ks
-36 %
Jednorázové papírové masky na oči - 100 ks Ochranné jednorázové masky na oči. Vhodné do kosmetického salonu. Obsah balení: 100 ks..
90Kč 142Kč
Cena bez DPH:75Kč
Jednorázové spirálové řasenky na řasy - sada 50 ks Jednorázové spirálové řasenky na řasy - sada 50 ks
-38 %
Jednorázové spirálové řasenky na řasy - sada 50 ks Sada 50 ks jednorázových spirálovitých řasenek je vynikajícím a univerzálním nástrojem pro péči o Vaše oční řasy. Můžete s nimi nanášet řasenku, rozčesávat řasy (včetně umělých) a provádět další ošetření (například odstraňovat zbytky řasenky) nebo ..
121Kč 196Kč
Cena bez DPH:101Kč
Kadeřnická / kosmetická pláštěnka na jedno použití - netkaná textilie Kadeřnická / kosmetická pláštěnka na jedno použití - netkaná textilie
-35 %
Kadeřnická / kosmetická pláštěnka na jedno použití - netkaná textilie Pláštěnka je velmi pohodlná, vyrobená z netkané textilie. Tato pláštěnka je vhodná do kosmetických / kadeřnických salónů, ale i pro domácí použití. barva: bílá rozměr: 140 x 100 cm Obsah balení: 1 ks kosmetická pláštěnka, zástě..
28Kč 44Kč
Cena bez DPH:24Kč