Hlavné menu
Produkty v košíku

Digitální fotoaparáty

Milujete focení a chcete posunout kvalitu fotek na jiný level? Jen zde najdete různé pomůcky které Vám zaručeně pomohou. Světlo na produktovou fotografii, světelný fotostan s LED osvětlením, digitální rámeček to vše najdete právě zde.
Dětská digitální kamera, fotoaparát X2 - HD 1080p Dětská digitální kamera, fotoaparát X2 - HD 1080p
-37 %
Dětský digitální fotoaparát X2 - HD 1080p Digitální kamera X2 je zařízení, které dokonale kombinuje zábavu a vzdělávání. Díky jednoduchému ovládání a vysoké kvalitě fotografování a videozáznamu dítě rozvíjí kreativitu a umělecké cítění a zároveň se skvěle baví. Zařízení má vysoké parametry, což se..
454Kč 716Kč
Cena bez DPH:375Kč
Dětská digitální kamera, fotoaparát X200 - HD 1080p, modrá Dětská digitální kamera, fotoaparát X200 - HD 1080p, modrá
-36 %
Dětská digitální kamera X200 - HD 1080p Digitální kamera X200 je zařízení, které dokonale kombinuje zábavu a vzdělávání. Díky jednoduchému ovládání a vysoké kvalitě fotografování a videozáznamu dítě rozvíjí kreativitu a umělecké cítění a zároveň se skvěle baví. Zařízení má vysoké parametry, což se..
615Kč 968Kč
Cena bez DPH:508Kč
Dětský digitální fotoaparát jednorožec 8GB růžový Dětský digitální fotoaparát jednorožec 8GB růžový
-36 %
Dětský digitální fotoaparát jednorožec se selfie kamerou a 8 gb SD karta Zdarma! Digitální fotoaparát je zařízení, které dokonale kombinuje zábavu a vzdělávání. Díky jednoduchému ovládání a vysoké kvalitě fotografování a videozáznamu dítě rozvíjí kreativitu a umělecké cítění a zároveň se skvěle bav..
948Kč 1 492Kč
Cena bez DPH:783Kč
Dětský digitální fotoaparát kočka 16 GB, modrý Dětský digitální fotoaparát kočka 16 GB, modrý
-36 %
Dětský digitální fotoaparát kočka 16 GB, modrý Fotoaparát má 6 různých funkcí – režim fotoaparátu, režim nahrávání, přehrávání foto/video galerie, nastavení, hry a stahování obsahu, selfie fotoaparát. Toto kompaktní zařízení má také schopnost nahrávat ve Full HD. Navíc má mikrofon, který přesně za..
928Kč 1 452Kč
Cena bez DPH:767Kč
Dětský digitální fotoaparát kočka 16 GB, růžový Dětský digitální fotoaparát kočka 16 GB, růžový
-36 %
Dětský digitální fotoaparát kočka 16 GB, růžový Fotoaparát má 6 různých funkcí – režim fotoaparátu, režim nahrávání, přehrávání foto/video galerie, nastavení, hry a stahování obsahu, selfie fotoaparát. Toto kompaktní zařízení má také schopnost nahrávat ve Full HD. Navíc má mikrofon, který přesně z..
897Kč 1 412Kč
Cena bez DPH:742Kč
Dětský digitální fotoaparát pejsek se selfie kamerou, modrý Dětský digitální fotoaparát pejsek se selfie kamerou, modrý
-37 %
Dětský digitální fotoaparát pejsek se selfie kamerou, modrý Digitální fotoaparát je zařízení, které dokonale spojuje zábavu se vzděláváním. Díky jednoduchému ovládání a vysoké kvalitě focení a videa si dítě rozvíjí kreativitu a umělecké cítění a zároveň se skvěle zabaví. Umožňuje dětem podporovat r..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Dětský digitální fotoaparát pejsek se selfie kamerou, růžový Dětský digitální fotoaparát pejsek se selfie kamerou, růžový
-36 %
Dětský digitální fotoaparát pejsek se selfie kamerou, růžový 8 GB SD kartou, růžový Digitální fotoaparát je zařízení, které dokonale spojuje zábavu se vzděláváním. Díky jednoduchému ovládání a vysoké kvalitě focení a videa si dítě rozvíjí kreativitu a umělecké cítění a zároveň se skvěle zabaví. Umo..
807Kč 1 260Kč
Cena bez DPH:667Kč
Dětský digitální fotoaparát s videohrou - zajíc, modrý Dětský digitální fotoaparát s videohrou - zajíc, modrý
-36 %
Dětský digitální fotoaparát s videohrou - zajíc, modrý Ukažte svému dítěti nádherný svět fotografie. Nechte jej začít toto dobrodružství s tímto malým fotoaparátem plným skvělých možností. Není to hračka - je to skutečný fotoaparát, který zachytí nejdůležitější okamžiky v životě vašeho dítěte. A v ..
897Kč 1 402Kč
Cena bez DPH:742Kč
Dětský digitální fotoaparát se self kamerou - modrý Dětský digitální fotoaparát se self kamerou - modrý
-37 %
Dětský digitální fotoaparát se šelf kamerou Digitální fotoaparát je zařízení, které dokonale kombinuje zábavu a vzdělávání. Díky jednoduchému ovládání a vysoké kvalitě fotografování a videozáznamu dítě rozvíjí kreativitu a umělecké cítění a zároveň se skvěle baví. Zařízení má vysoké parametry, což..
756Kč 1 200Kč
Cena bez DPH:625Kč
Dětský digitální fotoaparát se self kamerou - růžový Dětský digitální fotoaparát se self kamerou - růžový
-36 %
Dětský digitální fotoaparát se šelf kamerou Digitální fotoaparát je zařízení, které dokonale kombinuje zábavu a vzdělávání. Díky jednoduchému ovládání a vysoké kvalitě fotografování a videozáznamu dítě rozvíjí kreativitu a umělecké cítění a zároveň se skvěle baví. Zařízení má vysoké parametry, což..
918Kč 1 442Kč
Cena bez DPH:758Kč
Digitální fotorámeček 7 palců Digitální fotorámeček 7 palců
-36 %
Digitální fotorámeček 7 palců černý Digitální fotorámeček s jasným 7 "LCD displejem černé barvy je ideální dárek pro Vaše blízké. Moderní design jde ruku v ruce s bohatou sadou funkcí, díky kterým mohou být prohlížení fotografií ještě zábavnější. Rámeček lze použít jako hodinky, kalendář a budík, č..
1 573Kč 2 470Kč
Cena bez DPH:1 300Kč
X5 Cat dětský fotoaparát, modrý X5 Cat dětský fotoaparát, modrý
-37 %
Dětský digitální fotoaparát se selfie kamerou , modrý Digitální fotoaparát je zařízení, které dokonale kombinuje zábavu a vzdělávání. Díky jednoduchému ovládání a vysoké kvalitě fotografování a videozáznamu dítě rozvíjí kreativitu a umělecké cítění a zároveň se skvěle baví. #obr5 Zařízení má vysoké..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč