Hlavné menu
Produkty v košíku

Domácnost

Analogový teploměr - vhodný na pečení 50 - 300 ° C Analogový teploměr - vhodný na pečení 50 - 300 ° C
-36 %
Analogový teploměr vhodný pro pečení - 50 - 300 ° C Ukazovateľový teploměr pro plynové a elektrické trouby. Potřebný li trouba nemá zabudovaný ukazatel teploty. Umožňuje živé zobrazení teploty uvnitř trouby v rozsahu 50 až 300 stupňů Celsia. Velký a čitelný číselník zaručuje pohodlné čtení. vlastno..
140Kč 218Kč
Cena bez DPH:117Kč
Analogový teploměr ideální pro pečení a grilování
-36 %
ANALOGOVÝ TEPLOMĚR IDEÁLNÍ PRO PEČENÍ A GRILOVÁNÍ Měří teplotu uvnitř masa během pečení, vynikající pro kontrolu teploty nezbytné pro zničení zdraví škodlivých bakterií. Vyrobený z nerezavějící oceli a odolného skla, ideální pro grily a udírny a pece. Funkce teploměru: Teploměr umožňuje pohodlně reg..
140Kč 218Kč
Cena bez DPH:117Kč
Balzám na kůži a dřevo univerzální Balzám na kůži a dřevo univerzální
-38 %
Universal leder balsam - Univerzální balzám na kůži a dřevo # obr1 Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a oleje. Čistí a ošetřuj..
115Kč 185Kč
Cena bez DPH:96Kč
Balzám na kůži univerzální Balzám na kůži univerzální
Top -36 %
Universal leder balsam - Univerzální balzám na kůži Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a oleje. Čistí a ošetřuje boty, kožené..
119Kč 185Kč
Cena bez DPH:99Kč
Balzám na kůži univerzální - Bio-universal-Lederbalsam - 250 ml Balzám na kůži univerzální - Bio-universal-Lederbalsam - 250 ml
-38 %
Universal leder balsam - Biologický univerzální balzám na kůži se včelím voskem 250 ml Univerzální balzám na kůži s obsahem originálního včelího vosku. Univerzální balzám na kůži, je složen z čistě přírodních materiálů bez chemické úpravy, je zdraví neškodný a obsahuje včelí vosk, přírodní tuky a ol..
109Kč 174Kč
Cena bez DPH:91Kč
Bambusová prkénko s tácem Bambusová prkénko s tácem
-37 %
Bambusová prkénko s tácem, 35 x 25cm Chcete mít doma špičkové kuchyňské vybavení? Tak si nenechte ujít praktické bambusové prkénko na krájení s tácem. Suroviny na oblíbená jídla padají po nakrájení přímo na tác, takže je nemusíte nikde sbírat. Nakrájíte a máte hotovo. Bambusové dřevo se cení po ce..
276Kč 435Kč
Cena bez DPH:230Kč
Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou
-36 %
Big vision - univerzální brýle se zvětšovacím sklem, lupou s puydrom S brýlemi s lupou BIG VISION uvidíte věci a předměty velké, čisté a zaostřené. Jsou praktickým pomocníkem pro práci s drobnými předměty, nebo na čtení drobného písma. Brýle zvětší objekty bez zkreslení, a to až o 160%. Flexibilní ..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
Candigiene - Dezinfekční přípravek 5 L
-37 %
Candigiene - Dezinfekční přípravek 5 L Přípravek Candigiene slouží jako dezinfekční prostředek, bělidlo a na čištění domácnosti. Snadno a účinně odstraňuje nečistotu, dezinfikuje a chrání před plísní, bělí a dokonale odmašťuje. upozornění: Nepoužívejte čistý výrobek na tkaniny. Nepoužívejte výrobek..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Cestovatelská stírací mapa světa Cestovatelská stírací mapa světa
-37 %
Cestovatelská stírací mapa světa Předveďte své cesty ve velkém stylu s novou stírací mapou. Stírací mapa mě všechny prvky klasické stírací mapy, ale je větší s přídavkem ostrovů as více detaily. Černá mapa s měděnou stírací fólií bude vypadat úžasně na každé stěně. Je to perfektní způsob, jak všem ..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Cestovní adaptér - všechny země
-36 %
cestovní adaptér Cestovní napájecí adaptér Vám umožní připojit anglickou, americkou, japonskou, evropskou elektrickou přístrojovou jednotku do anglické, americké, japonské a evropské zásuvky. S tímto adaptérem je možné používat zařízení z jedné země v jiné zemi, když obě země mají odlišné standardy ..
90Kč 142Kč
Cena bez DPH:75Kč
Cestovní adaptér do zásuvky Čína / USA / EU Cestovní adaptér do zásuvky Čína / USA / EU
-33 %
Cestovní adaptér do zásuvky z USA do EU Cestovní adaptér do zásuvky se hodí při každém cestování. Adaptér se vejde téměř kamkoliv, takže je ideální společník. Redukce - adaptér - zásuvka z americké US / USA na evropskou EU / EUR. Technické specifikace: Hmotnost: 30g Materiál: plast Barva: černá Ob..
22Kč 33Kč
Cena bez DPH:18Kč
Cestovní organizér na kosmetiku - černý, rolovací Cestovní organizér na kosmetiku - černý, rolovací
-36 %
Cestovní organizér na kosmetiku - černý, rolovací Rozkládací toaletní taška je skvělým způsobem, jak udržovat pořádek ve vaší každodenní kosmetice. Funguje také skvěle jako organizér na dovolenou, do kterého se vejde různá kosmetika a jiné drobné doplňky jako jsou rtěnku, krém, makeup a mnoho další..
152Kč 239Kč
Cena bez DPH:127Kč