Hlavné menu
Produkty v košíku

Doplňková terapie Biostimul

V kategorií najdete aplikační gely Biostimul, jako je například Biogas , který má výrazné protibolestivé, protizánětlivé a hojivé účinky a škála jeho idikácií je velmi široká. BioFluid má především zklidňující účinek, hydratuje, regeneruje a tonizuje pokožku.
Biostimul set gel - BioGel + BioFluid + BioJet Biostimul set gel - BioGel + BioFluid + BioJet
-36 %
Biostimul set komplet - BioGel + BioFluid + BioJet 3 v 1 Biogas 250ml Biogas má výrazné protibolestivé, protizánětlivé a hojivé účinky a škála jeho idikácií je velmi široká. BioGel je další originální produkt z dílny Biotherapy, který byl vyvinut na základě starých čínských receptur. Speciální širok..
2 158Kč 3 398Kč
Cena bez DPH:1 783Kč
BioFuid 250ml BioFuid 250ml
-37 %
BioFluid má především zklidňující účinek, hydratuje, regeneruje a tonizuje pokožku. Další originální produkt z dílny Biotherapy, který - stejně jako BioGel - pochází z inspirace staré čínské medicíny. Největší devizou BioFluid je jeho podpora přirozeného obranného systému pokožky. Lze použít před i ..
575Kč 908Kč
Cena bez DPH:475Kč
Biogas 250 ml Biogas 250 ml
-36 %
Biogas má výrazné protibolestivé, protizánětlivé a hojivé účinky a škála jeho idikácií je velmi široká. BioGel je další originální produkt z dílny Biotherapy, který byl vyvinut na základě starých čínských receptur. Speciální širokospektrální účinný gel s vyváženým bylinným komplexem a směsí přírodní..
605Kč 948Kč
Cena bez DPH:500Kč
BioJet 250ml BioJet 250ml
-36 %
BioJet gel 200ml BioJet gel akceleruje biostimulační, protizánětlivé, Antioxidační a detoxikační efekt diodového polarizovaného světla BioJet je širokospektré působící gelový přípravek vyvinutý k umocnění efektu u aplikací světelné terapie na zlepšení elasticity pleti a omezení tvorby vrásek. Obsa..
867Kč 1 361Kč
Cena bez DPH:717Kč