Hlavné menu
Produkty v košíku

Doplňky k obuvi

V této kategorii naleznete různé praktické pomůcky jako například elektronickou sušičku bot která poskytne rychlé řešení v sušení vlhké obuvi, hlavně během zimních měsíců. Na sušení 4 párů obuvi najednou.
AG664B Roztahovače do bot 2 ks AG664B Roztahovače do bot 2 ks
-36 %
AG664B Roztahovače do bot 2 ks Pokud vás vaše oblíbená obuv tlačí a způsobuje vám oděrky či puchýře, pak budou tyto nastavitelné roztahovače skvělým řešením vašeho problému. Pomohou upravit šířku bot v kritických místech a přizpůsobit je tak individuálním anatomickým potřebám každé nohy. Roztahovač..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
Antibakteriální vložky do bot Actifresh Antibakteriální vložky do bot Actifresh
-38 %
Antibakteriální vložky do bot Actifresh - univerzální velikost 32 - 46 Actifresh antibakteriální vložky z latexové pěny pohlcují pot a neutralizují nepříjemný zápach nohou. . Obsahuje prostředky pro zabránění tvorbě bakterií. Tloušťka vložky je přibližně 3 mm. Vložky absorbují pot a neutralizují zá..
212Kč 343Kč
Cena bez DPH:175Kč
Antibakteriální vložky do bot s obsahem aktivního uhlí Antibakteriální vložky do bot s obsahem aktivního uhlí
-25 %
Antibakteriální vložky do bot s obsahem aktivního uhlí - univerzální Antibakteriální vložky do bot pro pocit svěžesti a čistoty Vašich chodidel. Působí proti pocení, vlhkosti, bakteriím či plísním. Velikost vložek si odstřihnete na jakou potřebujete. Technická specifikace: Rozsah velikostí: 28-46 (..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Biomagnetická vložky do bot Biomagnetická vložky do bot
-40 %
Masážní, uvolňující magnetické vložky do bot - jsou tvarovatelné na jakoukoliv velikost boty. Pohodlí a zdravá chůze, to jsou magnetické vložky do bot .. účinky: Stimuluje a potlačuje bolesti, podporuje krevní oběh, stimuluje akupunkturní body, uvolňuje a snižuje stres. Balení obsahuje: 1 x magnetic..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Biomagnetická vložky do bot 40-45 - transparentní Biomagnetická vložky do bot 40-45 - transparentní
Top -38 %
Biomagnetická vložky do bot 8 magnetů -unisex, velikost upravitelná 23,5 - 26,5 cm Reflexologie chodidel je metoda, která se k vylepšení lidského zdraví i zlepšení všeobecného pocitu ze života používá již po celá staletí. Pomocí biomagnetická vložek do bot lze ovlivňovat nejen samotné zdraví nohou,..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Biomagnetická vložky do bot, univerzální velikost 35 - 45 Biomagnetická vložky do bot, univerzální velikost 35 - 45
-38 %
Biomagnetická vložky do bot 8 magnetů -pánske, velikost 40 - 45 Reflexologie chodidel je metoda, která se k vylepšení lidského zdraví i zlepšení všeobecného pocitu ze života používá již po celá staletí. Pomocí biomagnetická vložek do bot lze ovlivňovat nejen samotné zdraví nohou, ale pomocí působen..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Elektronická sušička bot 12W Elektronická sušička bot 12W
-36 %
Elektronická sušička bot 12W #obr2 Zajišťuje rychlé, bezpečné a hlavně šetrné sušení obuvi, neboť ji vysušuje zevnitř. Elektrická sušička bot je velmi praktická pro osoby vykonávající jakoukoli činnost či sport. #obr1 Velikost sušičky je navržena tak aby se hodila i na ten nejmenší rozměr bot . Tepl..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Elektronická sušička bot s ozonem Elektronická sušička bot s ozonem
-36 %
Elektronická sušička bot s ozonem Velmi účinný vysoušeč bot, rukavic, přileb, ponožek a pod. ve verzi DELUXE. Sušička je vybavena dezinfekčním systémem a odstraňováním nepříjemných pachů ozonem. 2 provozní režimy - dvojitý provoz sušičky: Sušení: Boty se suší. Tento proces probíhá zevnitř, což je ..
1 442Kč 2 259Kč
Cena bez DPH:1 192Kč
Filcové termo vložky s obsahem přírodní vlny Filcové termo vložky s obsahem přírodní vlny
-33 %
Filcové termo vložky s obsahem přírodní vlny Vložky do bot na zateplení chodidel z vlněného filcu. Vložky jsou vhodné do gumové obuvi, klasické obuvi a pracovní obuvi. Ideální na izolování chodidel od studeného podkladu přes podzim, zimu i jaro. Filcové termo vložky velmi dobře absorbují vlhkost a z..
40Kč 61Kč
Cena bez DPH:33Kč
Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot
-37 %
Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - univerzální Silikonové vložky s gelem jsou určeny pro komfortní celodenní používání. Jsou vhodné pro každého kdo se chystá během dne déle chodit, stát. Při došlapu snižují únavu a bolest nohou. Při fyzické námaze účinně snižují pocit únavy. Vhodné..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
Gelové vložky do bot Gelové vložky do bot
-36 %
Gelové vložky do bot Gelové vložky do bot uleví od úporné bolesti nohou. Propracovaná technologie velmi účinně tlumí nárazy a vibrace a snižuje nadměrný tlak působící na chodidla. Vyrobeno ze směsi dvou silikonů s různým stupněm hustoty, což nám umožňuje zvýšit odpružení nejváženějších částí nohy. ..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Gelové vložky do bot ActivGel Gelové vložky do bot ActivGel
-37 %
Gelové vložky do bot ActivGel Gelové vložky do bot jsou vhodné pro sport, běžné nošení v práci či na volný čas. Gelová technologie tlumí nárazy v oblasti kolen, paty, kotníků a pomáhá snižovat nadměrný tlak vyvíjený na chodidlo během celého dne. Tvar ortopedické vložky se silnou oporou klenby je na..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč