Hlavné menu
Produkty v košíku

Elektrické manikúry a pedikúry

Elektrický pilník na chodidla DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidla DAHLIA - fialový
-36 %
Elektrický pilník na chodidla DAHLIA - fialový Elektrický pilník na chodidla DAHLIA je inovativní zařízení na vyhlazování suché, drsné a odumřelé pokožky na nohách. Unikátní brusný válec se otáčí o 360 ° rychlostí 30krát za sekundu, aby jemně, efektivně a rychle vyhladil pokožku. Je bezpečnější než..
305Kč 479Kč
Cena bez DPH:254Kč
Odstraňovač ztvrdlé kůže s funkcí odsávání Odstraňovač ztvrdlé kůže s funkcí odsávání
-36 %
Odstraňovač ztvrdlé kůže s funkcí odsávání Odstraňte nepříjemnou ztvrdlou, popraskanou kůži nebo mozoly během několika sekund a zajistěte si dokonale upravené a krásné chodidla. Zajímavostí Pedi Vac přístroje je i integrovaná sací funkce, kde jsou všechny kožní částice odsávané automaticky do příst..
557Kč 871Kč
Cena bez DPH:464Kč
Pedi EGG - domácí sada na ošetření nehtů - pedikúra, manikúra Pedi EGG - domácí sada na ošetření nehtů - pedikúra, manikúra
-36 %
Pedi EGG - domácí sada na ošetření nehtů - pedikúra, manikúra Chcete mít paty krásné jemné a nehty dokonale hladké a upravené? P Onuk Vám domácí pedikúru Pedi Mate. Pedi Mate je nejlepší cesta ke hladkým a zdravým nohám. Tajemství spočívá v jemných mikropilníkoch a akumulátorové brusce, které bezpe..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
Tyčinky na čištění odtoku - sani sticks Tyčinky na čištění odtoku - sani sticks
-36 %
Tyčinky na čištění odtoku - sani sticks 12 ks Tyčinky na čištění odpadů představují inovaci v efektivním čištění odpadů. Tyčinky dokáží rozložit cokoliv, co projde odtokem. Vysoce účinné díky síle enzymů - účinně odstraní všechny nánosy. Neobsahuje žádné dráždivé látky, je šetrná k odtokovým trubká..
90Kč 142Kč
Cena bez DPH:75Kč