Hlavné menu
Produkty v košíku

Fitness

Aplikační gel na pás na hubnutí a posilovací pás Aplikační gel na pás na hubnutí a posilovací pás
-40 %
Náhradní gel AB Gymnic na pás na cvičení Vlastníte vibrační posilovací zařízení ale chybí Vám gel? Vyzkoušejte originální gel pro zařízení AB Gymnic a na všechny svalové posilovače podobného druhu. AB GYMNIC má vlastnosti, které jsou vhodné pro elektro-stimulační a vibrační zařízení: elektro-vodivý ..
59Kč 98Kč
Cena bez DPH:49Kč
Balanční fitness míč s pumpou - modrá Balanční fitness míč s pumpou - modrá
-37 %
Balanční fitness míč s pumpou - 60cm Balanční míč je fitnesové nástroj, hlavě na domácí použití, ale je vhodná i pro používání během hodin ve fitku. Používání míče přispěje ke zlepšení a vývoji kordinácie pohybu, smysl pro rovnováhu, jakož i k posilování svalů. Používání míče je výjimečně užitečné..
1 679Kč 2 645Kč
Cena bez DPH:1 400Kč
Balanční podložka s pumpou 34 cm Balanční podložka s pumpou 34 cm
-36 %
Balanční podložka s pumpou 34 cm, modrá Balanční podložka je ideální pro lidi, kteří vedou sedavý způsob života, protože nutí tzv. dynamické sezení, a tak podporuje léčbu bolesti zad. Balanční pomůcka uvolňuje bederní oblast a nutí sedět ve správné poloze. Můžete si přizpůsobit tlak uvnitř polštář..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
Bederní pás Biofeed a skupresúrnymi body na stimulaci bolesti Bederní pás Biofeed a skupresúrnymi body na stimulaci bolesti
-36 %
Bederní pás Back Support proti bolesti Tento bederní pás je vyvinut lékaři a je navržen tak, aby uvolnil svaly dolní části zad a aby pomáhal při správném držení těla a pomáhal proti bolesti. Suchý zip umožňuje rychlé a snadné nastavení. Polštáře, stlačují a podpírají svaly dolní části zad a břicha..
370Kč 577Kč
Cena bez DPH:308Kč
Bezdrátový, voděodolný cyklo computer s LCD displejem Bezdrátový, voděodolný cyklo computer s LCD displejem
-37 %
Bezdrátový, voděodolný cyklo computer s LCD displejem Pohodlný a extrémně odolný počítač na kolo je nezbytnou výbavou každého, kdo se věnuje cyklistice - profesionální, ale i amatérský. Náš cyklopočítač je univerzální trenažér s 13 režimy měření aktivity. Jednoduchá instalace, vodotěsnost, čitelnos..
622Kč 980Kč
Cena bez DPH:518Kč
Dámské neoprenové tílko na hubnutí M Dámské neoprenové tílko na hubnutí M
-36 %
Dámské neoprenové tílko na hubnutí M Dámské kompresní tričko podporující hubnutí na břicho vám pomůže, zejména při fyzické aktivitě urchlí spalování tukové tkáně v oblasti bříška. Zatímco vnitřní strana látky zvyšuje vaši tělesnou teplotu a tím pádem více potu, vnější látka absorbuje vlhkost, takže..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS
-36 %
Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Rotoped GENESIS slouží na rehabilitační cvičení na zlepšení svalové síly a kondice. Díky své univerzální struktuře vám umožní procvičit horní i dolní končetiny. Díky malým rozměrům je možné ho umístit kdekoliv. Může být použit v nemocnicích i do..
1 055Kč 1 654Kč
Cena bez DPH:879Kč
Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Plus Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Plus
-36 %
Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Plus Rotoped GENESIS slouží na rehabilitační cvičení na zlepšení svalové síly a kondice. Díky své univerzální struktuře vám umožní procvičit horní i dolní končetiny. Díky malým rozměrům je možné ho umístit kdekoliv. Může být použit v nemocnicích..
1 117Kč 1 752Kč
Cena bez DPH:931Kč
Dvojitý rotační twister - pomůcka na posilování svalů Dvojitý rotační twister - pomůcka na posilování svalů
-36 %
Dvojitý rotační twister - pomůcka na posilování svalů Rotační disky s cvičebními články. Nepochybnou výhodou přístroje je jeho malá velikost, produkt nevyžaduje speciální místnost ani další příslušenství. S jeho pomocí můžete trénovat téměř všechny části svalů. Během cvičení můžeme vytáhnout šňůry..
464Kč 729Kč
Cena bez DPH:386Kč
Expander - posilovač rukou, nohou a břišních svalů Expander - posilovač rukou, nohou a břišních svalů
-37 %
Expander - posilovač rukou, nohou a břišních svalů Vyzkoušejte skvělou, jednoduchou pomůcku pro posilování a procvičování břišních svalů, rukou a nohou. Stačí jen 5 minut tréninku denně! Velmi jednoduché použití! Vložíte nohy do gumových kroužků, chytíte držadlo a přitahujete rukama k sobě, čímž si..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Fitness dvoj míč Peanut ball s pumpou - 50 x 100cm Fitness dvoj míč Peanut ball s pumpou - 50 x 100cm
-37 %
Fitness dvoj míč Peanut ball s pumpou - 50 x 100cm Fitness míče jsou dnes neodmyslitelnou součástí preventivních cvičení i léčebné rehabilitace dětí a dospělých. Je ideální pro všechny úrovně kondičního cvičení. Míč Peanut ball využívají nejen sportovci při tréninku, ale dokážou s ní cvičit lidé v..
276Kč 435Kč
Cena bez DPH:230Kč
Fitness dvoj míč Peanut ball s pumpou - 50 x 100cm Fitness dvoj míč Peanut ball s pumpou - 50 x 100cm
-37 %
Fitness dvoj míč Peanut ball s pumpou - 50 x 100cm Fitness míče jsou dnes neodmyslitelnou součástí preventivních cvičení i léčebné rehabilitace dětí a dospělých. Je ideální pro všechny úrovně kondičního cvičení. Míč Peanut ball využívají nejen sportovci při tréninku, ale dokážou s ní cvičit lidé v..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč