Hlavné menu
Produkty v košíku

Fitness

V kategorii najdete ucelenou řadu všestranných fitness pomůcek nejen pro posilování, protahování, ale i balanční cvičení, aerobic a gymnastiku. Fitness pomůcky jsou vyhledávány pro jejich snadné použití, nízké počáteční náklady a vysokou efektivitu cvičení v domácím prostředí, ale i v posilovnách a klubech. Naleznete zde produkty jako pás na hubnutí , fitness podložky , rotamy , balanční podložky , expandéry a mnoho dalšího.
AG96C Posilovací pomůcka na sedy lehy – černá AG96C Posilovací pomůcka na sedy lehy – černá
-35 %
AG96C Posilovací pomůcka na sedy lehy – černá Praktická pomůcka, díky které se dostanete do formy efektivně az pohodlí domova. Pokud vám u sklapovaček ucházejí nohy a potřebujete se o něco zapřít, pak je tato pomůcka vhodná právě pro Vás! Použití je velmi jednoduché, položíte pomůcku na hladkou a r..
353Kč 545Kč
Cena bez DPH:292Kč
Aplikační gel na pás na hubnutí a posilovací pás Aplikační gel na pás na hubnutí a posilovací pás
-36 %
Náhradní gel AB Gymnic na pás na cvičení Vlastníte vibrační posilovací zařízení ale chybí Vám gel? Vyzkoušejte originální gel pro zařízení AB Gymnic a na všechny svalové posilovače podobného druhu. AB GYMNIC má vlastnosti, které jsou vhodné pro elektro-stimulační a vibrační zařízení: elektro-vodivý ..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
Balanční podložka s pumpou 34 cm Balanční podložka s pumpou 34 cm
-36 %
Balanční podložka s pumpou 34 cm, modrá Balanční podložka je ideální pro lidi, kteří vedou sedavý způsob života, protože nutí tzv. dynamické sezení, a tak podporuje léčbu bolesti zad. Balanční pomůcka uvolňuje bederní oblast a nutí sedět ve správné poloze. Můžete si přizpůsobit tlak uvnitř polštář..
292Kč 454Kč
Cena bez DPH:242Kč
Bederní pás Biofeed a skupresúrnymi body na stimulaci bolesti Bederní pás Biofeed a skupresúrnymi body na stimulaci bolesti
-36 %
Bederní pás Back Support proti bolesti Tento bederní pás je vyvinut lékaři a je navržen tak, aby uvolnil svaly dolní části zad a aby pomáhal při správném držení těla a pomáhal proti bolesti. Suchý zip umožňuje rychlé a snadné nastavení. Polštáře, stlačují a podpírají svaly dolní části zad a břicha..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
Bezdrátový, voděodolný cyklo computer s LCD displejem Bezdrátový, voděodolný cyklo computer s LCD displejem
-36 %
Bezdrátový, voděodolný cyklo computer s LCD displejem Pohodlný a extrémně odolný počítač na kolo je nezbytnou výbavou každého, kdo se věnuje cyklistice - profesionální, ale i amatérský. Náš cyklopočítač je univerzální trenažér s 13 režimy měření aktivity. Jednoduchá instalace, vodotěsnost, čitelnos..
676Kč 1 059Kč
Cena bez DPH:558Kč
Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS
-36 %
Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Rotoped GENESIS slouží na rehabilitační cvičení na zlepšení svalové síly a kondice. Díky své univerzální struktuře vám umožní procvičit horní i dolní končetiny. Díky malým rozměrům je možné ho umístit kdekoliv. Může být použit v nemocnicích i do..
978Kč 1 533Kč
Cena bez DPH:808Kč
Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Plus Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Plus
-37 %
Domácí rehabilitační mini rotoped pro seniory GENESIS Plus Rotoped GENESIS slouží na rehabilitační cvičení na zlepšení svalové síly a kondice. Díky své univerzální struktuře vám umožní procvičit horní i dolní končetiny. Díky malým rozměrům je možné ho umístit kdekoliv. Může být použit v nemocnicích..
1 119Kč 1 765Kč
Cena bez DPH:925Kč
Dvojitý rotační twister - pomůcka na posilování svalů Dvojitý rotační twister - pomůcka na posilování svalů
-36 %
Dvojitý rotační twister - pomůcka na posilování svalů Rotační disky s cvičebními články. Nepochybnou výhodou přístroje je jeho malá velikost, produkt nevyžaduje speciální místnost ani další příslušenství. S jeho pomocí můžete trénovat téměř všechny části svalů. Během cvičení můžeme vytáhnout šňůry..
444Kč 696Kč
Cena bez DPH:367Kč
Elektrický eliptický rotoped TD001P, černý Elektrický eliptický rotoped TD001P, černý
-36 %
Elektrický eliptický rotoped TD001P, černý Pomocí rotopedu stacionárního kola můžete posílit nejen nohy, ale také ramena. Jelikož nemá rám a ani volant, můžete jej umístit i pod stůl, můžete jej používat i během práce. Eliptical Desk Bike je velmi kompaktní zařízení, které vám umožní pohodlně a ry..
4 598Kč 7 230Kč
Cena bez DPH:3 800Kč
Expander - posilovač rukou, nohou a břišních svalů Expander - posilovač rukou, nohou a břišních svalů
-35 %
Expander - posilovač rukou, nohou a břišních svalů Vyzkoušejte skvělou, jednoduchou pomůcku pro posilování a procvičování břišních svalů, rukou a nohou. Stačí jen 5 minut tréninku denně! Velmi jednoduché použití! Vložíte nohy do gumových kroužků, chytíte držadlo a přitahujete rukama k sobě, čímž si..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Expandér pro cvičení svalů nohou, břicha, stehen Expandér pro cvičení svalů nohou, břicha, stehen
-36 %
Expandér na cvičení svalů nohou, břicha, stehen Expander je skvělé zařízení pro cvičení břišních svalů, stehen, paží a hrudníku. Procvičujte bez zbytečného úsilí, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Postarejte se o štíhlou postavu. Expader nezabírá moc místa, po dokončení cvičení ho stačí skrýt. ..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Expandér s pěti odporovými gumami Expandér s pěti odporovými gumami
-36 %
Expandér s pěti odporovými gumami Expander je skvělé zařízení pro cvičení břišních svalů, stehen, paží a hrudníku. Procvičujte bez zbytečného úsilí, abyste dosáhli požadovaných výsledků. Postarejte se o štíhlou postavu a fitness. Expader nezabírá moc místa, po dokončení cvičení ho stačí skrýt. Zaří..
182Kč 282Kč
Cena bez DPH:150Kč