Hlavné menu
Produkty v košíku

Francouzské berle

Francouzská berle slouží jako asistent při chůzi po úrazech a při porušení funkcí pohybového aparátu. Berle poskytují pevnou podporu, jsou lehké a výškově si je dokážete individuálně přizpůsobit. Další výhodou je, že uživatel se rukou opírá o rukojeť berle orientované směrem dopředu, přičemž má předloktí opřené o opěrku.
Francouzská berle - výškově nastavitelná 94 - 116 cm Francouzská berle - výškově nastavitelná 94 - 116 cm
-36 %
Francouzská berle - výškově nastavitelná Francouzská berle je zdravotnický prostředek určen k odlehčení dolních končetin při chůzi nebo ve stoje. Barla se dá výškově nastavit v rozmezí 97,5 - 157,5 cm. Uživatel se rukou opírá o rukojeť berle orientované směrem dopředu, přičemž má předloktí opřené o..
363Kč 565Kč
Cena bez DPH:300Kč
Francouzská berle s horním a spodním nastavením
-36 %
Francouzská berle s horním a spodním nastavením Velmi odolná berle určená k pohybu, jištění při chůzi a přenášení tělesné hmotnosti při úrazových a ortopedických onemocněních dolních končetin. Naklápěcí svorka umožňuje používat berle při každodenních činnostech jako jsou: nakupování, úklid, vaření...
413Kč 645Kč
Cena bez DPH:342Kč
Francouzská berle s jednoduchým nastavením, béžová
-37 %
Francouzská berle s jednoduchým nastavením, béžová Velmi odolná berle se sklopným upínátkem a dvojitým výškovým nastavením určená k pohybu, jištění při chůzi a přenášení tělesné hmotnosti při úrazových a ortopedických onemocněních dolních končetin. Pevná svorka umožňuje snazší používání berle a jed..
323Kč 514Kč
Cena bez DPH:267Kč
Francouzská berle se spodní regulací
-36 %
Francouzská berle se spodní regulací Velmi odolná francouzská berle se sklopným upínadlem a dvojitým výškovým nastavením určená k pohybu, jištění při chůzi a přenášení tělesné hmotnosti při úrazových a ortopedických onemocněních dolních končetin. Naklápěcí svorka umožňuje používat berle při každode..
353Kč 555Kč
Cena bez DPH:292Kč