Hlavné menu
Produkty v košíku

Gadgets

Krásná svítící dekorace do interiéru, která poskytuje příjemné světlo. Projektor si oblíbí nejen děti, ale také dospělí.
Dekorační LED svítilna 3D Dekorační LED svítilna 3D
-37 %
Dekorační LED svítilna 3D Designový tunel nočního světla s nočním osvětlením. Díky jedinečnému tvaru je lampa nádhernou ozdobou každého interiéru. Funguje velmi dobře jako zrcadlo s podsvícením i bez něj. Technické parametry: materiál: akryl baterie AAx3pcs (nejsou součástí) rozměry - 22x4cm hmotn..
330Kč 520Kč
Cena bez DPH:275Kč
Dětské LED hodiny s projektorem noční oblohy a s budíkem, Esperanza EHC001 Dětské LED hodiny s projektorem noční oblohy a s budíkem, Esperanza EHC001
-36 %
Dětské LED hodiny s projektorem noční oblohy as budíkem, Esperanza EHC001 Dětské LED hodiny s projektorem noční oblohy as budíkem Esperanza s LCD displejem. Hodiny zobrazují barevnou projekci hvězdné oblohy, čímž vytvářejí jedinečnou atmosféru v ložnici. Kromě toho umožňují zobrazit aktuální čas na..
140Kč 220Kč
Cena bez DPH:117Kč
Dětský projektor noční oblohy s vyměnitelnými kupolemi IGB-B47 - růžová Dětský projektor noční oblohy s vyměnitelnými kupolemi IGB-B47 - růžová
-36 %
Multifunkční projektor noční oblohy a oceánu s vyměnitelnými kupolemi IGB-B47 - růžová #obr2 MAGIE VESMÍRU Náš projektor je nejnovějším modelem hvězdných projektorů, které jsou stále populárnější. Co ho odlišuje od ostatních, je rozhodně lepší kvalita a rozmanitost projekcí. Zařízení dokáže napodobi..
540Kč 850Kč
Cena bez DPH:450Kč
Elektrický ohřívač šálku 16 W bílý Elektrický ohřívač šálku 16 W bílý
Novinka -35 %
Elektrický ohřívač šálku 16 W bílý Chcete, aby si vaše káva, čaj nebo jiné nápoje udržely svoji teplotu déle? Rádi pijete nápoje pomalu, ale nesnášíte, když vychladnou? Tento ohřívač je právě pro vás. Zařízení malých rozměrů má speciální indukční systém, který udrží nápoj při teplotě 55 °C. Stačí p..
150Kč 230Kč
Cena bez DPH:125Kč
Helium ve spreji na balónky Helium ve spreji na balónky
-36 %
Helium ve spreji na balónky Helium je nejlehčí vzácný plyn. Není v tekuté formě. Při koupi tohoto helia budete mít pocit prázdné plechovky. Ovšem na uzávěru je těsnění, takže se nemusíte obávat, že vám plechovka přišla prázdná. Plechovka je plněna certifikovaným strojem. Helium je plyn s jemnými čá..
350Kč 550Kč
Cena bez DPH:292Kč
Laserové ukazovátko, červené Laserové ukazovátko, červené
-37 %
Laserové ukazovátko, červené #obr1 Laserové ukazovátko je moderní zařízení, nenahraditelné v každé firmě, kanceláři, při prezentacích, výletech a pod. Laserové ukazovátko se vyznačuje elegantním vzhledem, je chytré a svítí červeně. Sada obsahuje estetické pouzdro, které chrání indikátor před mechani..
150Kč 240Kč
Cena bez DPH:125Kč
Laserové ukazovátko, červené Laserové ukazovátko, červené
-36 %
Laserové ukazovátko, červené Laserové ukazovátko je moderní zařízení, nenahraditelné v každé firmě, kanceláři, při prezentacích, výletech a pod. Laserové ukazovátko se vyznačuje elegantním vzhledem, je chytré a svítí červeně. Sada obsahuje estetické pouzdro, které chrání indikátor před mechanickým ..
90Kč 140Kč
Cena bez DPH:75Kč
LED podsvícení do auta s dálkovým ovladačem 36 LED LED podsvícení do auta s dálkovým ovladačem 36 LED
-36 %
LED podsvícení do auta s dálkovým ovladačem 36 LED Osvětlení pomocí LED pásků se v poslední době těší stále větší oblibě. Nyní si můžete tímto osvětlením ozvláštnit také interiér vašeho automobilu. Je to velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý. Podsvícený interiér vypadá velmi zajímavě, obzvláš..
280Kč 440Kč
Cena bez DPH:233Kč
LED projektor noční oblohy LED projektor noční oblohy
-37 %
Projektor noční oblohy - STAR PROJECTOR Hvězdná obloha přímo u vás doma? I to je možné díky projektoru Gizmos, který vytvoří nádherně barevné divadlo přímo na stropě a stěnách Vašeho bytu. Projektor stačí umístit do tmavé místnosti a rázem vytvoří nevídanou světelnou show jen pro Vás. Simulátor si ..
120Kč 190Kč
Cena bez DPH:100Kč
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje LED projektor noční oblohy do dětského pokoje
Top -36 %
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje Hvězdná obloha přímo u vás doma? I to je možné díky LED projektoru, který vytvoří nádherně barevné divadlo přímo na stropě a stěnách Vašeho bytu. LED projektor je ideální dárek pro lidi všech věkových kategorií. Funguje jako noční lampa, která vyzařuje ..
250Kč 390Kč
Cena bez DPH:208Kč
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje LED projektor noční oblohy do dětského pokoje
-38 %
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje Hvězdná obloha přímo u vás doma? I to je možné díky LED projektoru, který vytvoří nádherně barevné divadlo přímo na stropě a stěnách Vašeho bytu. LED projektor je ideální dárek pro lidi všech věkových kategorií. Funguje jako noční lampa, která vyzařuje ..
250Kč 400Kč
Cena bez DPH:208Kč
LED projektor Star Night s reproduktorem do dětského pokoje LED projektor Star Night s reproduktorem do dětského pokoje
-36 %
LED projektor Star Night s reproduktorem do dětského pokoje Náš projektor je nejnovější model hvězdných projektorů, které jsou stále populárnější. To, co ho odlišuje od ostatních, je určitě lepší kvalita a rozmanitost projekcí. Zařízení může napodobovat projekci barevných a uklidňujících galaxií ne..
1 150Kč 1 800Kč
Cena bez DPH:958Kč