Hlavné menu
Produkty v košíku

Gadgets

Barevná noční LED lampa - 3D Barevná noční LED lampa - 3D
-36 %
Noční LED lampa - 3D Vynikající noční lampa s 3D efektem s nízkou spotřebou energie a dlouhou životností je vhodná do každého dětského pokoje. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat lampu v zatemněných místnostech. Barevné LED diody září měkkým a příjemným světlem. Technické specif..
588Kč 925Kč
Cena bez DPH:490Kč
Dekorační LED svítilna 3D Dekorační LED svítilna 3D
-36 %
Dekorační LED svítilna 3D Designový tunel nočního světla s nočním osvětlením. Díky jedinečnému tvaru je lampa nádhernou ozdobou každého interiéru. Funguje velmi dobře jako zrcadlo s podsvícením i bez něj. Technické parametry: materiál: akryl baterie AAx3pcs (nejsou součástí) rozměry - 22x4cm hmotn..
340Kč 533Kč
Cena bez DPH:283Kč
LED disko koule s dálkovým ovládáním LED disko koule s dálkovým ovládáním
-37 %
LED disko koule s dálkovým ovládáním Disko koule je skvělá vychytávka, která vám pomůže rozjet i tu nejošklivější párty. Díky šesti zabudovaným LED diodám v RGB barvách poskytuje míč nádherné světelné efekty, které budou viditelné v každé místnosti. Zabudovaný zvukový senzor přizpůsobí způsob a dyn..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
LED disko koule s MP3 přehrávačem + dálkové ovládání LED disko koule s MP3 přehrávačem + dálkové ovládání
-36 %
LED disko koule s vestavěným MP3 přehrávačem + dálkové ovládání Disko koule je vybavena vysoce kvalitními stereo reproduktory. Ovládání pomocí dálkového ovladače nebo ze spárovaného zařízení vybaveného modulem Bluetooth. Koule je vybavena až 6 silnými LED diodami různých barev (červená, bílá, žlutá,..
464Kč 729Kč
Cena bez DPH:386Kč
LED disko koule s MP3 přehrávačem + dálkové ovládání (bez bluetooth) LED disko koule s MP3 přehrávačem + dálkové ovládání (bez bluetooth)
-36 %
LED disko koule s vestavěným MP3 přehrávačem + dálkové ovládání Disko koule je vybavena vysoce kvalitními stereo reproduktory. Ovládání pomocí dálkového ovladače. Koule je vybavena až 6 silnými LED diodami různých barev (červená, bílá, žlutá, fialová, zelená a modrá). Skvělé světelné efekty zajišťuj..
305Kč 479Kč
Cena bez DPH:254Kč
LED projektor noční oblohy LED projektor noční oblohy
-36 %
Projektor noční oblohy - STAR PROJECTOR Hvězdná obloha přímo u vás doma? I to je možné díky projektoru Gizmos, který vytvoří nádherně barevné divadlo přímo na stropě a stěnách Vašeho bytu. Projektor stačí umístit do tmavé místnosti a rázem vytvoří nevídanou světelnou show jen pro Vás. Simulátor si ..
152Kč 239Kč
Cena bez DPH:127Kč
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje LED projektor noční oblohy do dětského pokoje
-36 %
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje Hvězdná obloha přímo u vás doma? I to je možné díky LED projektoru, který vytvoří nádherně barevné divadlo přímo na stropě a stěnách Vašeho bytu. LED projektor je ideální dárek pro lidi všech věkových kategorií. Funguje jako noční lampa, která vyzařuje ..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje LED projektor noční oblohy do dětského pokoje
-36 %
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje Hvězdná obloha přímo u vás doma? I to je možné díky LED projektoru, který vytvoří nádherně barevné divadlo přímo na stropě a stěnách Vašeho bytu. LED projektor je ideální dárek pro lidi všech věkových kategorií. Funguje jako noční lampa, která vyzařuje ..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
LED projektor Star Night s reproduktorem do dětského pokoje LED projektor Star Night s reproduktorem do dětského pokoje
-36 %
LED projektor Star Night s reproduktorem do dětského pokoje Náš projektor je nejnovější model hvězdných projektorů, které jsou stále populárnější. To, co ho odlišuje od ostatních, je určitě lepší kvalita a rozmanitost projekcí. Zařízení může napodobovat projekci barevných a uklidňujících galaxií ne..
1 210Kč 1 905Kč
Cena bez DPH:1 009Kč
LED projektor ufo pro děti do dětského pokoje + reproduktor LED projektor ufo pro děti do dětského pokoje + reproduktor
-36 %
LED projektor ufo do dětského pokoje + reproduktor Hvězdná obloha přímo u vás doma? S tímto ufo projektorem to nebude žádný problém. Krásná svítící dekorace do interiéru. Tento projektor s reproduktorem si oblíbí nejen děti ale také dospělí. Usínat a přitom se dívat na nádherné hvězdy a měsíce? Pro..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč
LED projektor Venuše 3v1 do dětského pokoje LED projektor Venuše 3v1 do dětského pokoje
-36 %
LED projektor Venuše 3v1 do dětského pokoje Tato úžasná noční lampa s LED projektorem a s možností rotace o 360 stupňů přímo u vás doma? S tímto designovým projektorem to nebude žádný problém. Krásná svítící dekorace do interiéru která poskytuje příjemné teplé světlo. Tento projektor si oblíbí neje..
619Kč 969Kč
Cena bez DPH:516Kč
LED žárovka s efektem plamene E27 230V LED žárovka s efektem plamene E27 230V
-36 %
LED žárovka s efektem plamene E27 230V 6W Žárovka, která imituje světlo ohně, Vám vytvoří romantickou atmosféru nejen doma, ale i na terase nebo na zahradě. Použít ji můžete ve stropní lampě, noční lampě, lucerne nebo v každé klasické objímce s označením E27. Žárovka Vám pomůže vytvořených romanti..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč