Hlavné menu
Produkty v košíku

Gadgets

Krásná svítící dekorace do interiéru, která poskytuje příjemné světlo. Projektor si oblíbí nejen děti, ale také dospělí.
Bigstren 18763 4D Křížový nivelační laser 16 liniový přístroj Bigstren 18763 4D Křížový nivelační laser 16 liniový přístroj
-37 %
Bigstren 18763 4D Křížový nivelační laser 16 liniový přístroj #obr1 Nivelační laser pro přesné měření. Vysílá 16 měřicích čar, včetně 8 vertikálních a 8 horizontálních. Zelené laserové paprsky zajišťují přesnou a čistou nivelaci. Souprava obsahuje nástěnný držák. Na vybranou stěnu stačí přišroubovat..
292Kč 464Kč
Cena bez DPH:242Kč
Dekorační LED svítilna 3D Dekorační LED svítilna 3D
-35 %
Dekorační LED svítilna 3D Designový tunel nočního světla s nočním osvětlením. Díky jedinečnému tvaru je lampa nádhernou ozdobou každého interiéru. Funguje velmi dobře jako zrcadlo s podsvícením i bez něj. Technické parametry: materiál: akryl baterie AAx3pcs (nejsou součástí) rozměry - 22x4cm hmotn..
353Kč 545Kč
Cena bez DPH:292Kč
Dětský projektor noční oblohy s vyměnitelnými kupolemi IGB-B47 - růžová Dětský projektor noční oblohy s vyměnitelnými kupolemi IGB-B47 - růžová
-36 %
Multifunkční projektor noční oblohy a oceánu s vyměnitelnými kupolemi IGB-B47 - růžová #obr2 MAGIE VESMÍRU Náš projektor je nejnovějším modelem hvězdných projektorů, které jsou stále populárnější. Co ho odlišuje od ostatních, je rozhodně lepší kvalita a rozmanitost projekcí. Zařízení dokáže napodobi..
545Kč 857Kč
Cena bez DPH:450Kč
Elektrický ohřívač šálku 16 W bílý Elektrický ohřívač šálku 16 W bílý
-36 %
Elektrický ohřívač šálku 16 W bílý Chcete, aby si vaše káva, čaj nebo jiné nápoje udržely svoji teplotu déle? Rádi pijete nápoje pomalu, ale nesnášíte, když vychladnou? Tento ohřívač je právě pro vás. Zařízení malých rozměrů má speciální indukční systém, který udrží nápoj při teplotě 55 °C. Stačí p..
182Kč 282Kč
Cena bez DPH:150Kč
Helium ve spreji na balónky Helium ve spreji na balónky
-37 %
Helium ve spreji na balónky Helium je nejlehčí vzácný plyn. Není v tekuté formě. Při koupi tohoto helia budete mít pocit prázdné plechovky. Ovšem na uzávěru je těsnění, takže se nemusíte obávat, že vám plechovka přišla prázdná. Plechovka je plněna certifikovaným strojem. Helium je plyn s jemnými čá..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Inteligentní žárovka YLDP007 Inteligentní žárovka YLDP007
-36 %
Inteligentní žárovka YLDP007 Inteligentní wifi žárovka s teplou barvou světla poskytne atraktivní osvětlení každé místnosti. Produkt má vyhrazenou aplikaci YEELIGHT, díky které můžete ovládat intenzitu světla, měnit barvu, zapínat a vypínat žárovku a podobně. Pomocí aplikace si můžete vytvářet vlas..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Laserové ukazovátko, červené Laserové ukazovátko, červené
-40 %
Laserové ukazovátko, červené Laserové ukazovátko je moderní zařízení, nenahraditelné v každé firmě, kanceláři, při prezentacích, výletech a pod. Laserové ukazovátko se vyznačuje elegantním vzhledem, je chytré a svítí červeně. Sada obsahuje estetické pouzdro, které chrání indikátor před mechanickým ..
91Kč 151Kč
Cena bez DPH:75Kč
Laserové ukazovátko, červené Laserové ukazovátko, červené
-36 %
Laserové ukazovátko, červené #obr1 Laserové ukazovátko je moderní zařízení, nenahraditelné v každé firmě, kanceláři, při prezentacích, výletech a pod. Laserové ukazovátko se vyznačuje elegantním vzhledem, je chytré a svítí červeně. Sada obsahuje estetické pouzdro, které chrání indikátor před mechani..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
LED osvětlení WC se senzorem pohybu LED osvětlení WC se senzorem pohybu
-39 %
LED osvětlení WC se senzorem pohybu Když chcete jít večer na WC, už nemusíte rozsvěcovat světlo a dráždit rozespalé oči. Toto smart světlo reaguje na pohyb, tedy se zapne, když přijedete na WC a vypne se, když odejdete. Možnost svícení 1 barvy, nebo střídání až osmi barev dokola. Při noční návštěvě..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
LED podsvícení do auta s dálkovým ovladačem 36 LED LED podsvícení do auta s dálkovým ovladačem 36 LED
-37 %
LED podsvícení do auta s dálkovým ovladačem 36 LED Osvětlení pomocí LED pásků se v poslední době těší stále větší oblibě. Nyní si můžete tímto osvětlením ozvláštnit také interiér vašeho automobilu. Je to velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý. Podsvícený interiér vypadá velmi zajímavě, obzvláš..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
LED projektor noční oblohy LED projektor noční oblohy
-37 %
Projektor noční oblohy - STAR PROJECTOR Hvězdná obloha přímo u vás doma? I to je možné díky projektoru Gizmos, který vytvoří nádherně barevné divadlo přímo na stropě a stěnách Vašeho bytu. Projektor stačí umístit do tmavé místnosti a rázem vytvoří nevídanou světelnou show jen pro Vás. Simulátor si ..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje LED projektor noční oblohy do dětského pokoje
-35 %
LED projektor noční oblohy do dětského pokoje Hvězdná obloha přímo u vás doma? I to je možné díky LED projektoru, který vytvoří nádherně barevné divadlo přímo na stropě a stěnách Vašeho bytu. LED projektor je ideální dárek pro lidi všech věkových kategorií. Funguje jako noční lampa, která vyzařuje ..
262Kč 403Kč
Cena bez DPH:217Kč