Hlavné menu
Produkty v košíku

Gelové vložky do bot

V této kategorii naleznete různé praktické pomůcky jako například elektronickou sušičku bot která poskytne rychlé řešení v sušení vlhké obuvi, hlavně během zimních měsíců. Na sušení 4 párů obuvi najednou.
Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot
-37 %
Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - univerzální Silikonové vložky s gelem jsou určeny pro komfortní celodenní používání. Jsou vhodné pro každého kdo se chystá během dne déle chodit, stát. Při došlapu snižují únavu a bolest nohou. Při fyzické námaze účinně snižují pocit únavy. Vhodné..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
Gelové vložky do bot Gelové vložky do bot
-36 %
Gelové vložky do bot Gelové vložky do bot uleví od úporné bolesti nohou. Propracovaná technologie velmi účinně tlumí nárazy a vibrace a snižuje nadměrný tlak působící na chodidla. Vyrobeno ze směsi dvou silikonů s různým stupněm hustoty, což nám umožňuje zvýšit odpružení nejváženějších částí nohy. ..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Gelové vložky do bot ActivGel Gelové vložky do bot ActivGel
-37 %
Gelové vložky do bot ActivGel Gelové vložky do bot jsou vhodné pro sport, běžné nošení v práci či na volný čas. Gelová technologie tlumí nárazy v oblasti kolen, paty, kotníků a pomáhá snižovat nadměrný tlak vyvíjený na chodidlo během celého dne. Tvar ortopedické vložky se silnou oporou klenby je na..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Gelové vložky do bot na paty, 1 pár Gelové vložky do bot na paty, 1 pár
-30 %
Gelové vložky do bot na paty - 1 pár Gelové vložky do bot pomáhají zbavit se bolesti chodidel. Díky gelovým vložkám do bot se chůze stane Vaší oblíbenou činností bez ohledu na typ bot! Odteď si budete obouvat jen pohodlí – a je jedno, jestli budete mít na noze tenisku nebo podpatky. Díky gelovým vlo..
71Kč 101Kč
Cena bez DPH:58Kč
Gelové vložky do bot s výztuží Gelové vložky do bot s výztuží
-37 %
Gelové vložky do bot s výztuží - velikost 42-47 Ortopedické vložky do bot díky speciální konstrukci stieliek perfektně absorbují nohu při chůzi a zabraňují únavě nohou. Vložky SSU vhodné na samořezné řezání pomocí naznačených pásků. Použití voštinové struktury v přední části vložky pomáhá rovnoměrn..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
Měkké pěnové vložky, které tlumí chodidlo – větrané M (38-41) Měkké pěnové vložky, které tlumí chodidlo – větrané M (38-41)
-37 %
Měkké pěnové vložky, které tlumí chodidlo – větrané M (38-41) Vložky do bot vyrobeny z měkké a pružné pěny velmi dobře přiléhají ke tvaru chodidla. Nejvíce namáhané části chodidla jsou opatřeny dodatečným odpružením díky použití speciálních vložek pod patou a metatarzem. Správně profilovaná podpora..
373Kč 595Kč
Cena bez DPH:308Kč
Pěnové vložky do bot na podpatku, černé Pěnové vložky do bot na podpatku, černé
-25 %
Pěnové vložky do bot na podpatku, černé Pěnové vložky pomáhají zmenšit velikost obuvi, eliminují vůle v botě. Zabraňují odírání paty. Při chůzi se v botě neposouvají, stačí odlepit ochrannou fólii a přiložit lepící stranu na zadní část boty. Před vložením podpatku do boty otřete podrážku vlhkým ha..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Sada polovičních vložek do bot Sada polovičních vložek do bot
-37 %
Sada polovičních vložek do bot Zvyšují komfort při chůzi, snižují pocit unavených nohou při celodenní chůzi v botách na vysokém podpatku. Při chůzi se neposouvají, pevně drží na podrážkách. Před vložením vložky do boty otřete podrážku vlhkým hadříkem a nechte ji uschnout. Odlepte ochrannou fólii n..
262Kč 413Kč
Cena bez DPH:217Kč
Silikonová vložka pro ochranu paty 2ks Silikonová vložka pro ochranu paty 2ks
-25 %
Silikonová vložka pro ochranu paty 2ks - patičky zabraňují vzniku oděrem a otlakem v zadní části paty. Silikonová vložka pro ochranu paty 2ks Dejte sbohem otlačeným patám díky těmto speciálním silikonovým vložkám do bot. S nimi bude vaše chůze příjemná a bez bolesti. Gelové vložky stačí jen nalepit..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Transparentní silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - 18,5 x 6,5 cm Transparentní silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - 18,5 x 6,5 cm
-44 %
Transparentní silikonové vložky - vhodné do vysokých bot Silikonové vložky při došlapu snižují únavu a bolest nohou. Při fyzické námaze zase účinně snižují pocit únavy. Vhodné na celodenní nošení pro všechny druhy obuvi s vyjímatelnou vložkou. Vložky zabraňují klouzání se nohou v obuvi, čímž dodáva..
50Kč 91Kč
Cena bez DPH:42Kč
Univerzální gelové vložky do lodiček Univerzální gelové vložky do lodiček
-36 %
Univerzální gelové vložky do lodiček Vnitřní vložky do lodiček jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Produkt zlepšuje pohodlí chodidel během dlouhé chůze v botách s vysokým podpatkem. Chrání pokožku, tlumí nárazy, zabraňuje klouzání se nohy v lodičce, čímž dodává výraznější komfort pro vaše ..
91Kč 141Kč
Cena bez DPH:75Kč