Hlavné menu
Produkty v košíku

Gelové vložky do bot

V této kategorii naleznete různé praktické pomůcky jako například elektronickou sušičku bot která poskytne rychlé řešení v sušení vlhké obuvi, hlavně během zimních měsíců. Na sušení 4 párů obuvi najednou.
Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot
-37 %
Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - univerzální Silikonové vložky s gelem jsou určeny pro komfortní celodenní používání. Jsou vhodné pro každého kdo se chystá během dne déle chodit, stát. Při došlapu snižují únavu a bolest nohou. Při fyzické námaze účinně snižují pocit únavy. Vhodné..
120Kč 190Kč
Cena bez DPH:100Kč
Gelové vložky do bot Gelové vložky do bot
-36 %
Gelové vložky do bot Gelové vložky do bot uleví od úporné bolesti nohou. Propracovaná technologie velmi účinně tlumí nárazy a vibrace a snižuje nadměrný tlak působící na chodidla. Vyrobeno ze směsi dvou silikonů s různým stupněm hustoty, což nám umožňuje zvýšit odpružení nejváženějších částí nohy. ..
250Kč 390Kč
Cena bez DPH:208Kč
Gelové vložky do bot ActivGel Gelové vložky do bot ActivGel
-37 %
Gelové vložky do bot ActivGel Gelové vložky do bot jsou vhodné pro sport, běžné nošení v práci či na volný čas. Gelová technologie tlumí nárazy v oblasti kolen, paty, kotníků a pomáhá snižovat nadměrný tlak vyvíjený na chodidlo během celého dne. Tvar ortopedické vložky se silnou oporou klenby je na..
120Kč 190Kč
Cena bez DPH:100Kč
Gelové vložky do bot s výztuží Gelové vložky do bot s výztuží
-37 %
Gelové vložky do bot s výztuží - velikost 42-47 Ortopedické vložky do bot díky speciální konstrukci stieliek perfektně absorbují nohu při chůzi a zabraňují únavě nohou. Vložky SSU vhodné na samořezné řezání pomocí naznačených pásků. Použití voštinové struktury v přední části vložky pomáhá rovnoměrn..
120Kč 190Kč
Cena bez DPH:100Kč
Komfortní silikonové vložky do lodiček, na vysoké podpatky - průsvitné Komfortní silikonové vložky do lodiček, na vysoké podpatky - průsvitné
-33 %
Silikonové vložky do lodiček - průsvitné Vnitřní vložky do bot na vysokém podpatku (lodiček) jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího gelu. Produkt zlepšuje pohodlí chodidel během dlouhé chůze v botách s vysokým podpatkem. Chrání pokožku, tlumí nárazy, zabraňuje klouzání se nohy v lodičce, čímž dodává výra..
80Kč 120Kč
Cena bez DPH:67Kč
Silikonová vložka pro ochranu paty 2ks Silikonová vložka pro ochranu paty 2ks
-44 %
Silikonová vložka pro ochranu paty 2ks - patičky zabraňují vzniku oděrem a otlakem v zadní části paty. Silikonová vložka pro ochranu paty 2ks Dejte sbohem otlačeným patám díky těmto speciálním silikonovým vložkám do bot. S nimi bude vaše chůze příjemná a bez bolesti. Gelové vložky stačí jen nalepit..
50Kč 90Kč
Cena bez DPH:42Kč
Transparentní silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - 18,5 x 6,5 cm Transparentní silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - 18,5 x 6,5 cm
-38 %
Transparentní silikonové vložky - vhodné do vysokých bot Silikonové vložky při došlapu snižují únavu a bolest nohou. Při fyzické námaze zase účinně snižují pocit únavy. Vhodné na celodenní nošení pro všechny druhy obuvi s vyjímatelnou vložkou. Vložky zabraňují klouzání se nohou v obuvi, čímž dodáva..
50Kč 80Kč
Cena bez DPH:42Kč
Univerzální gelové vložky do lodiček Univerzální gelové vložky do lodiček
-33 %
Univerzální gelové vložky do lodiček Vnitřní vložky do lodiček jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Produkt zlepšuje pohodlí chodidel během dlouhé chůze v botách s vysokým podpatkem. Chrání pokožku, tlumí nárazy, zabraňuje klouzání se nohy v lodičce, čímž dodává výraznější komfort pro vaše ..
100Kč 150Kč
Cena bez DPH:83Kč