Hlavné menu
Produkty v košíku

Gelové vložky do bot

Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot
-35 %
Gelové silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - univerzální Silikonové vložky s gelem jsou určeny pro komfortní celodenní používání. Jsou vhodné pro každého kdo se chystá během dne déle chodit, stát. Při došlapu snižují únavu a bolest nohou. Při fyzické námaze účinně snižují pocit únavy. Vhodné..
134Kč 207Kč
Cena bez DPH:112Kč
Gelové vložky do bot Gelové vložky do bot
-36 %
Gelové vložky do bot Gelové vložky do bot uleví od úporné bolesti nohou. Propracovaná technologie velmi účinně tlumí nárazy a vibrace a snižuje nadměrný tlak působící na chodidla. Vyrobeno ze směsi dvou silikonů s různým stupněm hustoty, což nám umožňuje zvýšit odpružení nejváženějších částí nohy. ..
271Kč 424Kč
Cena bez DPH:226Kč
Gelové vložky do bot ActivGel Gelové vložky do bot ActivGel
-37 %
Gelové vložky do bot ActivGel Gelové vložky do bot jsou vhodné pro sport, běžné nošení v práci či na volný čas. Gelová technologie tlumí nárazy v oblasti kolen, paty, kotníků a pomáhá snižovat nadměrný tlak vyvíjený na chodidlo během celého dne. Tvar ortopedické vložky se silnou oporou klenby je na..
131Kč 207Kč
Cena bez DPH:109Kč
Gelové vložky do bot s výztuží Gelové vložky do bot s výztuží
-37 %
Gelové vložky do bot s výztuží - velikost 42-47 Ortopedické vložky do bot díky speciální konstrukci stieliek perfektně absorbují nohu při chůzi a zabraňují únavě nohou. Vložky SSU vhodné na samořezné řezání pomocí naznačených pásků. Použití voštinové struktury v přední části vložky pomáhá rovnoměrn..
131Kč 207Kč
Cena bez DPH:109Kč
Komfortní silikonové vložky do lodiček, na vysoké podpatky - průsvitné Komfortní silikonové vložky do lodiček, na vysoké podpatky - průsvitné
-36 %
Silikonové vložky do lodiček - průsvitné Vnitřní vložky do bot na vysokém podpatku (lodiček) jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího gelu. Produkt zlepšuje pohodlí chodidel během dlouhé chůze v botách s vysokým podpatkem. Chrání pokožku, tlumí nárazy, zabraňuje klouzání se nohy v lodičce, čímž dodává výra..
90Kč 142Kč
Cena bez DPH:75Kč
Magnetické gelové vložky do bot Magnetické gelové vložky do bot
-40 %
GELSOHLEN jsou gelové magnetické vložky do bot s chladivým gelem - modré Terramagon jsou gelové magnetické vložky do bot, který udrží vaše nohy v teple iv třeskutých zimách. GELSOHLEN jsou mimořádně všestranné, hodí se pro práci i zábavu, a to zejména na tvrdých površích. Univerzální velikost. S G..
59Kč 98Kč
Cena bez DPH:49Kč
Magnetické gelové vložky do bot Magnetické gelové vložky do bot
-40 %
GELSOHLEN jsou gelové magnetické vložky do bot s uklidňujícím masážním gelem - zelené Vložky do bot s magnetem byly vyvinuty ve spolupráci s ortopedy a nejsou používány pouze na účel masáže, ale i na léčbu pomocí magnetu. GELSOHLEN vložka do bot s magnetem Podle ortopedických a lékařských doporuče..
59Kč 98Kč
Cena bez DPH:49Kč
Magnetické gelové vložky do bot Magnetické gelové vložky do bot
-37 %
GELSOHLEN jsou gelové magnetické vložky do bot s hřejivým gelem - červené Vložky do bot s magnetem byly vyvinuty ve spolupráci s ortopedy a nejsou používány pouze na účel masáže, ale i na léčbu pomocí magnetu. GELSOHLEN vložka do bot s magnetem Podle ortopedických a lékařských doporučení, GELSOHLE..
62Kč 98Kč
Cena bez DPH:52Kč
Magnetické gelové vložky do bot - transparentní Magnetické gelové vložky do bot - transparentní
-40 %
GELSOHLEN jsou gelové magnetické vložky do bot s masážním gelem - transparentní / bezbarvé Vložky do bot s magnetem byly vyvinuty ve spolupráci s ortopedy a nejsou používány pouze na účel masáže, ale i na léčbu pomocí magnetu. GELSOHLEN vložka do bot s magnetem Podle ortopedických a lékařských dop..
59Kč 98Kč
Cena bez DPH:49Kč
Silikonové vložky do bot - unisex
-36 %
Silikonové vložky do bot Dvojice gelu (s vrstvou materiálu pro příjemné nohy) vložky pro zvýšení komfortu chůze. Charakteristika produktu: Zcela nové, vysoce kvalitní. Jsou vyrobeny z měkkého průsvitného gelu vhodné pro všechny typy obuvi. Vložky výborně absorbují nárazy při chůzi, přinášejí úlevu n..
140Kč 218Kč
Cena bez DPH:117Kč
Transparentní silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - 18,5 x 6,5 cm Transparentní silikonové vložky - vhodné do vysokých bot - 18,5 x 6,5 cm
-36 %
Transparentní silikonové vložky - vhodné do vysokých bot Silikonové vložky při došlapu snižují únavu a bolest nohou. Při fyzické námaze zase účinně snižují pocit únavy. Vhodné na celodenní nošení pro všechny druhy obuvi s vyjímatelnou vložkou. Vložky zabraňují klouzání se nohou v obuvi, čímž dodáva..
56Kč 87Kč
Cena bez DPH:46Kč
Univerzální gelové vložky do lodiček Univerzální gelové vložky do lodiček
-35 %
Univerzální gelové vložky do lodiček Vnitřní vložky do lodiček jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Produkt zlepšuje pohodlí chodidel během dlouhé chůze v botách s vysokým podpatkem. Chrání pokožku, tlumí nárazy, zabraňuje klouzání se nohy v lodičce, čímž dodává výraznější komfort pro vaše ..
106Kč 163Kč
Cena bez DPH:88Kč