Hlavné menu
Produkty v košíku

Grily

Elektronický teploměr ideální pro pečení, grilování, vaření Elektronický teploměr ideální pro pečení, grilování, vaření
-37 %
Elektronický teploměr ideální pro pečení, grilování, vaření Teploměr umožňuje pohodlné ovládání teploty jakéhokoliv produktu. Je neocenitelný, pokud nechcete připálit dort, koláče nebo cokoli pečené. Je ideální pro měření teploty vnitra masa v grilu, ale i pečené těsto, mléko, čaj, voda atd. Dvě ner..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč
Gril s udírnou BBQ smoker 3v1 Gril s udírnou BBQ smoker 3v1
-36 %
Gril s udírnou BBQ smoker 3v1 Gril s udírnou BBQ smoker 3v1 je prvotřídní multifunkční BBQ gril s možností grilování a uzení. Praktická tříkomorová ocelová konstrukce s nastavitelnou ventilací a regulací teploty. Velká komora na uzení / zavěšení, uhelné podnosy a vícenásobné úrovně grilování. Vhod..
1 552Kč 2 438Kč
Cena bez DPH:1 293Kč
Kuchyňské nože s krájecí deskou Kuchyňské nože s krájecí deskou
-37 %
Exkluzivní kuchyňská sada nožů a krájecí deska SBS GERMANY - 9 ks Představujeme Vám exkluzivní kuchyňské nože SBS Germany pro Vaši domácnost, grilovačku, chatu, nebo jako dárek v praktickém obalu. Tato souprava nožů Vám přináší novou dimenzi zábavy do kuchyně a vaření jako takového. Právě teď máte j..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Multifunkční zahradní gril s udírnou 3v1 Multifunkční zahradní gril s udírnou 3v1
-36 %
Multifunkční zahradní gril 3v1 Zahradní gril Kaminer 3v1 lze použít jako bezpečný krb pro tradiční oheň. Odstraněním vyššího prstence a roštů můžete pomocí ohniska zapálit řízený oheň bez rizika jeho šíření nebo poškození trávy. Spodní modul, který má tato zahradní udírna, je tradiční gril. Na jeho..
1 396Kč 2 199Kč
Cena bez DPH:1 164Kč
Plynový hořák - ruční Plynový hořák - ruční
-37 %
Plynový hořák JET, přenosný je ideální pro pájení práce, opalování či rozmrazování. použití: pájení opalování svařování smrštění - lepení teplo Charakteristika produktu: Velmi snadno ovladatelný univerzální plynový hořák na plyn butan / isobutan. Praktická zařízení s větším počtem aplikací, ideální..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Plynový hořák - ruční Plynový hořák - ruční
-37 %
Plynový hořák - přenosný Je ideální pro pájení práce, opalování či rozmrazování. Velmi snadno ovladatelný, univerzální plynový hořák na plyn butan / isobutan. použití: pájení opalování svařování smrštění - lepení teplo Technické informace: Praktické zařízení s mnoha aplikacemi, ideální pro kuchyně..
184Kč 294Kč
Cena bez DPH:153Kč
Pojízdný zahradní grill s boční policí Pojízdný zahradní grill s boční policí
-36 %
Pojízdný zahradní grill s boční policí Velký zahradní gril na přípravu jídel venku, s nastavitelným roštem, pohodlnou rukojetí a policemi. Tento grill je ideální volba pro lidi, kteří upřednostňují jednoduché a praktické řešení. Perfektně se hodí na grilování v zahradě. Gril je vybaven dřevěnou bo..
868Kč 1 361Kč
Cena bez DPH:723Kč
Přenosné ohniště s grilem a příslušenstvím Přenosné ohniště s grilem a příslušenstvím
-36 %
Přenosné ohniště s grilem a příslušenstvím Praktické a dekorativní zahradní ohniště je ideální volbou pro ty, kteří milují posezení u otevřeného ohně chtějí si ho dopřát téměř kdekoliv, například i na terase. Zahradní ohniště poskytuje možnost grilování i větších kousků masa. Jeho ovládání je velmi..
681Kč 1 067Kč
Cena bez DPH:568Kč
Přenosný plynový mini ruční hořák Přenosný plynový mini ruční hořák
-38 %
Přenosný plynový mini ruční hořák Díky své kompaktnosti je mini hořák ideálním průvodcem na cesty. Plynový hořák vyvine teplotu až 1300 ° C. Použití např: lemování, zahřívání, tavení, pájení natvrdo nebo také jako výkonný zapalovač. Díky upínacímu otvoru lze mini hořák nosit např spolu s klíči nebo..
121Kč 196Kč
Cena bez DPH:101Kč
Profesionální sada na čištění a zdobení ovoce a zeleniny Profesionální sada na čištění a zdobení ovoce a zeleniny
-37 %
Profesionální sada na čištění a zdobení ovoce a zeleniny Perfektní sada 3v1 na řezání, zdobení a servírování ovoce (např. Granátové jablko, pomeranče, kiwi) a zeleniny, jako je cibule, rajčata, brambory atd. specifikace: Délka noži: 20cm Délka lžičky: 17,5cm Průměr kontejneru: 15cm Barva: bílá, zel..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Skládací zahradní gril na kolečkách Skládací zahradní gril na kolečkách
-36 %
Skládací zahradní gril na kolečkách Zahradní gril Q43J1 potěší svým provedením každého milovníka grilování. Gril je velmi pěkně navržen a navíc se vám s ním budete příjemně manipulovat. J e stavěn pro grilování na dřevěném uhlí, které dodá jídlu tu správnou chuť. Zahradní gril se stane nejen okras..
961Kč 1 513Kč
Cena bez DPH:801Kč
Stolní zahradní gril na dřevěné uhlí Stolní zahradní gril na dřevěné uhlí
-36 %
Stolní zahradní gril na dřevěné uhlí, černý Skládací zahradní gril Kaminer je vyroben z vysoce kvalitního materiálu - nerezové oceli a mřížka je pochromovaná. Gril je velmi kompaktní a díky své rukojeti se snadno přenáší. Můžete si ho s sebou vzít na výlet, kempování či dovolenou. Vše, co musíte ud..
494Kč 773Kč
Cena bez DPH:412Kč