Hlavné menu
Produkty v košíku

Hole

Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu.
Čtyřstopá hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá
-37 %
Čtyřstopá hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá #obr1 Hůl se čtyřmi opěrnými body pro větší stabilitu uživatele při chůzi i při stání. V černé barvě, výška nastavitelná od 66 do 88 cm. S ergonomicky tvarovanou rukojetí, lze používat do pravé i do levé ruky. Hůl s nastavením výšky usnadňuj..
645Kč 1 018Kč
Cena bez DPH:533Kč
Čtyřstopá hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, stříbrná
-36 %
Čtyřstopá hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, stříbrná Je to ideální řešení pro lidi, kteří hledají extra podporu při chůzi. Díky čtyřem opěrným bodům poskytuje lepší stabilizaci a tvar postoje vám na rozdíl od stativu umožňuje podpírat se při výstupu do schodů. Vlastnosti: vrchní část je vy..
706Kč 1 109Kč
Cena bez DPH:583Kč
Hliníková invalidní hůl – skládací, stříbrná Hliníková invalidní hůl – skládací, stříbrná
-36 %
Hliníková invalidní hůl – skládací, stříbrná Hůl je podpůrná pomůcka pro lidi, kteří potřebují oporu při učení se chůze po úrazech dolních končetin, k udržování rovnováhy a přenášení tělesné hmotnosti při traumatických a ortopedických onemocněních. Často jej používají starší lidé, zdravotně postiže..
444Kč 696Kč
Cena bez DPH:367Kč
Skládací hůl pro nevidomé
-36 %
Skládací hůl pro nevidomé Nejpopulárnější model invalidní hole pro nevidomé. Skládací, šikovná a lehká. Je velmi užitečným a praktickým pomocníkem pro nevidomé při každodenním fungování. Reflexní prvky zvyšují úroveň bezpečnosti po setmění a zajišťují viditelnost nevidomé vodiči a cyklisty. Vyznaču..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Štvorstopová hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá
-36 %
Štvorstopová hůl s ergonomickou rukojetí, nastavitelná, černá Hůl se čtyřmi opěrnými body pro větší stabilitu uživatele při chůzi i při stání. V černé barvě, výška nastavitelná od 66 do 88 cm. S ergonomicky tvarovanou rukojetí, lze používat do pravé i do levé ruky. Hůl s nastavením výšky usnadňuje ..
575Kč 897Kč
Cena bez DPH:475Kč
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm
-36 %
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protiskluzové) zakončení, které ..
413Kč 645Kč
Cena bez DPH:342Kč
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm
-37 %
Vycházková nastavitelná hůl hnědá, 95 cm #obr1 Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi . Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protiskluzové) zakončení,..
383Kč 605Kč
Cena bez DPH:317Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - černá Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - černá
-37 %
Vycházková hůl s dřevěnou rukojetí - černá Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protiskluzové) zakončení, kter..
434Kč 686Kč
Cena bez DPH:358Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - květovaná potisk Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - květovaná potisk
-36 %
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - květovaná potisk Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protis..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - mramorová potisk Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - mramorová potisk
-36 %
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - mramorová potisk Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protis..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - šachovnicová potisk Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - šachovnicová potisk
-36 %
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - šachovnicová potisk Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (pro..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - tartanová potisk Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - tartanová potisk
-36 %
Vycházková nastavitelná hůl s dřevěnou rukojetí - tartanová potisk Vycházková hůl se doporučuje pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují pomoc a podporu při chůzi. Také se může používat i jako pomůcka při udržování rovnováhy po poraněních dolních končetin nebo trupu. Má gumové (protis..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč