Hlavné menu
Produkty v košíku

Hračky

Nejlepší způsob jak zabavit děti jsou hry. V kategorii hry pro děti najdete velmi zábavné a vzdělávací hračky.

Antistresová hračka - růžová velryba Antistresová hračka - růžová velryba
-38 %
Antistresová hračka - růžová velryba Antistresová hračka je vynikající vychytávka, která je určena pro všechny - mohou ji používat jako děti a mladiství, tak i dospělí. Zajišťuje dokonalou relaxaci, například po intenzivním studiu nebo po náročném pracovním dni. Hnětení a stlačování antistresové hr..
80Kč 130Kč
Cena bez DPH:67Kč
Antistresová magnetická stavebnice Neocomb, 126ks Antistresová magnetická stavebnice Neocomb, 126ks
-36 %
Magnetická stavebnice Neocomb 8mm, barevná Magnetická stavebnice Neocomb obsahuje až 54 kuliček a 72 barevných tyčí. To vám umožní vytvářet jakékoliv struktury, prvky se kombinují v každém úhlu a dají dítěti široké pole fantazie. Schopnost vytvořit jakýkoliv design znamená, že tento typ 3D puzzlí V..
650Kč 1 020Kč
Cena bez DPH:542Kč
Antistresová magnetická stavebnice Neocomb, 126ks Antistresová magnetická stavebnice Neocomb, 126ks
-37 %
Magnetická stavebnice Neocomb 8mm, stříbrná Magnetická stavebnice Neocomb obsahuje až 54 kuliček a 72 stříbrných tyčí. To vám umožní vytvářet jakékoliv struktury, prvky se kombinují v každém úhlu a dají dítěti široké pole fantazie. Schopnost vytvořit jakýkoliv design znamená, že tento typ 3D puzzlí..
510Kč 810Kč
Cena bez DPH:425Kč
Antistresová magnetická stavebnice Neocomb, 63ks Antistresová magnetická stavebnice Neocomb, 63ks
-36 %
Magnetická stavebnice Neocomb 8mm, barevná Magnetická stavebnice Neocomb obsahuje až 27 kuliček a 36 barevných tyčí. To vám umožní vytvářet jakékoliv struktury, prvky se kombinují v každém úhlu a dají dítěti široké pole fantazie. Schopnost vytvořit jakýkoliv design znamená, že tento typ 3D puzzlí V..
340Kč 530Kč
Cena bez DPH:283Kč
Antistresová magnetická stavebnice Neocomb, 63ks Antistresová magnetická stavebnice Neocomb, 63ks
-37 %
Magnetická stavebnice Neocomb 8mm, stříbrná Magnetická stavebnice Neocomb obsahuje až 27 kuliček a 36 stříbrných tyčí. To vám umožní vytvářet jakékoliv struktury, prvky se kombinují v každém úhlu a dají dítěti široké pole fantazie. Schopnost vytvořit jakýkoliv design znamená, že tento typ 3D puzzlí..
270Kč 430Kč
Cena bez DPH:225Kč
Antistresové magnetické kuličky Neocube - barevné v dárkovém balení Antistresové magnetické kuličky Neocube - barevné v dárkovém balení
-36 %
Antistresové magnetické kuličky Neocube - 3 mm barevné Unikněte stresu a napětí s touto fascinující antistresový hračkou NeoCube, kterou už nebudete chtít pustit z rukou. Až 216 magnetických kuliček se postará o hodiny skvělé zábavy při vytváření neomezeného počtu prostorových objektů. Povrch kuli..
230Kč 360Kč
Cena bez DPH:192Kč
Antistresové magnetické kuličky Neocube - černé v dárkovém balení Antistresové magnetické kuličky Neocube - černé v dárkovém balení
-38 %
Antistresové magnetické kuličky Neocube - 3 mm černé Unikněte stresu a napětí s touto fascinující antistresový hračkou NeoCube, kterou už nebudete chtít pustit z rukou. Až 216 magnetických kuliček se postará o hodiny skvělé zábavy při vytváření neomezeného počtu prostorových objektů. Povrch kuliček..
250Kč 400Kč
Cena bez DPH:208Kč
Antistresové magnetické kuličky Neocube - růžové v dárkovém balení Antistresové magnetické kuličky Neocube - růžové v dárkovém balení
-36 %
Antistresové magnetické kuličky Neocube - 5 mm růžové Unikněte stresu a napětí s touto fascinující antistresový hračkou NeoCube, kterou už nebudete chtít pustit z rukou. Až 216 magnetických kuliček se postará o hodiny skvělé zábavy při vytváření neomezeného počtu prostorových objektů. Povrch kuliče..
340Kč 530Kč
Cena bez DPH:283Kč
Antistresové magnetické kuličky Neocube v dárkovém balení 3mm Antistresové magnetické kuličky Neocube v dárkovém balení 3mm
-36 %
Antistresové magnetické kuličky - 3 mm stříbrné Unikněte stresu a napětí s touto fascinující antistresový hračkou NeoCube, kterou už nebudete chtít pustit z rukou. Až 216 magnetických kuliček se postará o hodiny skvělé zábavy při vytváření neomezeného počtu prostorových objektů. Povrch kuliček je n..
230Kč 360Kč
Cena bez DPH:192Kč
Antistresové magnetické kuličky Neocube v dárkovém balení 3mm Antistresové magnetické kuličky Neocube v dárkovém balení 3mm
-36 %
Antistresové magnetické kuličky - 3 mm zlaté Unikněte stresu a napětí s touto fascinující antistresový hračkou NeoCube, kterou už nebudete chtít pustit z rukou. Až 216 magnetických kuliček se postará o hodiny skvělé zábavy při vytváření neomezeného počtu prostorových objektů. Povrch kuliček je naví..
230Kč 360Kč
Cena bez DPH:192Kč
Antistresový míček, barevná Antistresový míček, barevná
-36 %
Antistresový míček, barevná Antistresový míček je univerzální hračka, která je určena jak pro menší děti, tak i pro starší a dospělé osoby. Antistresová míč je skvělým způsobem, jak bojovat proti stresu pro mladší i dospělé. Bude také užitečná při léčbě úzkosti a fobií. Protistresová míč v praxi ne..
140Kč 220Kč
Cena bez DPH:117Kč
Automatický Bublifuk vypouštějící bubliny, zelený Automatický Bublifuk vypouštějící bubliny, zelený
-36 %
Automatický Bublifuk vypouštějící bubliny, zelený Kouzelný svět mýdlových bublinek. Zařízení automaticky shromažďuje mýdlovou tekutinu a pomocí ventilátoru uvolňuje husté oblaky mýdlových bublin, které lahodí očím nejen ty nejmenší, ale i jejich rodiče. Přesvědčte se sami! Výrobek je vyroben z vys..
340Kč 530Kč
Cena bez DPH:283Kč