Hlavné menu
Produkty v košíku

Imunita

Imunita je biologická funkce organismu, která brání Vaše tělo před škodlivými vlivy, jako jsou bakterie, viry, mikroorganismy, ale i toxiny a další nežádoucí prvky. Posilte svůj organismus s výživovými doplňky na podporu imunity.
Astaxanthin kapsle - přírodní antioxidant 60 ks
-36 %
Astaxanthin kapsle - přírodní antioxidant 60 ks Astaxanthin je barvivo nacházející se v mořských organismech, například lososovité ryby, korýši, pstruzi a mikrořasy. Díky silnému antioxidačnímu účinku disponuje celou řadou pozitivních účinků na zdraví. Astaxanthin kapsle, které obsahují přírodní sl..
545Kč 857Kč
Cena bez DPH:450Kč
Fucoxanthin + MCT kapsle 60 ks
-36 %
Fucoxanthin + MCT kapsle 60 ks Fucoxanthin, který se většinou nachází v mořských řasách, je karotenoid, jehož aplikace má mnoho zdravotních výhod. Fucoxanthin kapsle obsahují extrakt barvicí látky, který v lehce zužitkovatelný formě podporuje mimo jiné metabolické procesy v organismu a spalování tu..
393Kč 615Kč
Cena bez DPH:325Kč
Imuno fungin BIO Imuno fungin BIO
-36 %
IMUNOfungin BIO Speciální extra silný koncentrát s obsahem Čagy sibiřské v BIO kvalitě. Unikátní kombinace medicinální houby a bylin přináší neobvyklé účinky zejména v oblasti podpory funkce imunitního a trávicího systému. Čaga sibiřská v BIO kvalitě: (obsahuje minimálně 40% betaglukanů) Jitrocel k..
454Kč 706Kč
Cena bez DPH:375Kč