Hlavné menu
Produkty v košíku

Interaktivní hračky

Nejlepší způsob jak zabavit děti jsou hry. V kategorii hry pro děti najdete velmi zábavné a vzdělávací hračky.

Antistresová hračka - růžová velryba Antistresová hračka - růžová velryba
-33 %
Antistresová hračka - růžová velryba Antistresová hračka je vynikající vychytávka, která je určena pro všechny - mohou ji používat jako děti a mladiství, tak i dospělí. Zajišťuje dokonalou relaxaci, například po intenzivním studiu nebo po náročném pracovním dni. Hnětení a stlačování antistresové hr..
80Kč 120Kč
Cena bez DPH:67Kč
Barvy na obličej - sada tužek, 12 barev Barvy na obličej - sada tužek, 12 barev
-37 %
Barvy na obličej - sada tužek 12 ks Barvy na obličej, malování na obličej tužkami, 12 ks sada zaručuje praktické využití a poskytuje nespočet příležitostí k vytvoření vlastních originálních a zajímavých kombinací. Sada obsahuje 12 tužek v intenzivních odstínech. Pohodlně se používá. Sada je umístěn..
120Kč 190Kč
Cena bez DPH:100Kč
Dětské samobarvicí razítka 60ks Dětské samobarvicí razítka 60ks
-35 %
Dětské samobarvicí razítka 60ks Hledáte dárek pro děti? Máme pro vás skvělý tip! Dětská razítka! Razítka jsou samo-namáčecí, což je jejich velká výhoda. Razítka mají vzory, jako jsou zvířata nebo emotikony. Samobarvicí razítka zabaví na dlouhou dobu každé dítě. Balení obsahuje až 60 známek s různý..
310Kč 480Kč
Cena bez DPH:258Kč
Dětský kuchyňský dřez Dětský kuchyňský dřez
-37 %
Dětský kuchyňský dřez Výjimečný dětský kuchyňský dřez z něhož vychází pravá voda! Dítě může mýt nádobí a opláchnout ovoce nebo zeleninu. Tato funkce vzbuzuje zájem dítěte a podporuje hru. Sada obsahuje 14 prvků! Vše potřebné příslušenství na mytí nádobí. Tekutina se štětcem, soupravou talířů, šálk..
570Kč 900Kč
Cena bez DPH:475Kč
Dětský set - boxovací pytel s rukavicemi Dětský set - boxovací pytel s rukavicemi
-36 %
Dětský boxovací pytel s rukavicemi Set je připraven pro malé boxery, kteří si chtějí vyzkoušet tento fyzicky náročný sport. Díky rukavicím a boxerskému pytli se můžete cítit jako skutečný boxer . Taška se dá zavěsit ze stropu a stane se skvělou dekorací do malého boxerského pokoje. Box rovnoměrně ..
500Kč 780Kč
Cena bez DPH:417Kč
Hoverkart - nastavitelné sedadlo k hoverboard Hoverkart - nastavitelné sedadlo k hoverboard
-37 %
Hoverkart - nastavitelné sedadlo pro hoverboard Hoverkart je revoluční pomůcka, která během několika sekund přemění hoverboard na rychlý mini motokáru a přináší fantastický, zcela nový zážitek z jízdy za pár sekund! Vozík zaručuje neuvěřitelné dojmy a spoustu zábavy. Překrytí používá tvarované sed..
1 190Kč 1 880Kč
Cena bez DPH:992Kč
KIK Vodní podložka na kreslení a 2 pera a šablony KIK Vodní podložka na kreslení a 2 pera a šablony
-37 %
KIK Vodní podložka na kreslení a 2 pera a šablony Kreativní způsob, jak strávit volný čas s celou rodinou. Kreativní zábava pro děti. Nechte své dítě stát se skutečným umělcem. Nemusíte se bát skvrn a nečistot. Vaše dítě bude malovat pouze vodou. Velká plocha podložky dává dítěti spoustu prostoru p..
520Kč 820Kč
Cena bez DPH:433Kč
LCD kreslící, psací tabulka / tablet pro děti i dospělé LCD kreslící, psací tabulka / tablet pro děti i dospělé
-36 %
Tabule na kreslení pro děti 22 x 14,5 cm, černá Grafický tablet s 8,5 palcovým LCD displejem je vynikajícím nástrojem, který nás podporuje při skicování, kreslení nebo grafickém designu. Funguje skvěle jako rekreační přístroj i jako dětská hračka, která šetří papír! Je extrémně tenký a vyrobený z l..
160Kč 250Kč
Cena bez DPH:133Kč
Magnetické dřevěné puzzle pro děti Farma - sada tabulka + křídy Magnetické dřevěné puzzle pro děti Farma - sada tabulka + křídy
-37 %
Magnetické dřevěné puzzle pro děti Farma - sada tabulka + křídy Dřevěná krabička plná zvířátek z farmy, které si mohou děti pomocí magnetu přikládat na magnetickou tabulku a vytvářet si různé obrázky. Magnetické puzzle můžete libovolně skládat a vytvářet popletené obrázky, které musí děti poskládat..
290Kč 460Kč
Cena bez DPH:242Kč
Obojživelník - solární set 14v1 Obojživelník - solární set 14v1
-37 %
Obojživelník - solární set 14v1 Chcete si užít volné chvíle a zábavu s dětmi? # Tento solární set   je ideální volbou. Je to skvělá solární hračka, ze které můžete stvořit až 14 různých solárních robotických modelů. Je to velmi zábavné ale také naučné. Tato hračka představuje zajímavou a ekologick..
340Kč 540Kč
Cena bez DPH:283Kč
Plyšový LED projektor medvídek + hudba Plyšový LED projektor medvídek + hudba
-35 %
Plyšový LED projektor medvídek + hudba Roztomilý plyšový kamarád ve tvaru medvídka v dětském pokojíčku vytvoří příjemné prostředí a děti díky tomu rychleji a snadněji usnou . Pro ničím nerušené snění jim přehrává relaxační melodie včetně zvuků z přírody. Navíc dětem nad hlavou promítá hvězdnou obloh..
150Kč 230Kč
Cena bez DPH:125Kč
Podložka na malování vodou pro děti Podložka na malování vodou pro děti
-37 %
Podložka na malování vodou pro děti, 75 x 50cm Podložka na malování vodou Magic Water Painting Mat je pro děti spoustu zábavy, která nikdy nekončí! Naše souprava zabaví děti celé hodiny. Na malování na naší kouzelné podložce stačí čistá voda, takže se nemusíte obávat žádných skvrn od fixů, barev at..
480Kč 760Kč
Cena bez DPH:400Kč