Hlavné menu
Produkty v košíku

Kempingové vybavení

Výlety po horách a pobyt v přírodě, stejně jako kemping v zahraničí, neodmyslitelně patří k české kultuře. Zde najdete vše potřebné pro outdoor a kempink, vybavení jako stany batohy nebo kempingové sprchy.
AG189F Magnéziový podpalovač – křesadlo AG189F Magnéziový podpalovač – křesadlo
-38 %
AG189F Magnéziový podpalovač – křesadlo Magnéziový podpalovač - křesadlo je nástroj, díky kterému zapálíte oheň za každých podmínek! Použití hořčíkové tyčinky vám umožní vytvořit jiskru o teplotě až 3000 stupňů Celsia! Usnadňuje zapalování ohně i za deště a těžkých povětrnostních podmínek! Použití..
50Kč 81Kč
Cena bez DPH:42Kč
Armádní magnéziové křesadlo Armádní magnéziové křesadlo
-40 %
Armádní magnéziové křesadlo Magnéziový podpalovač - křesadlo je nástroj, díky kterému zapálíte oheň za každých podmínek! Použití hořčíkové tyčinky vám umožní vytvořit jiskru o teplotě až 3000 stupňů Celsia! Usnadňuje zapalování ohně i za deště a těžkých povětrnostních podmínek! Použití: Stačí nádo..
61Kč 101Kč
Cena bez DPH:50Kč
Kempingová kuchyňská sada na vaření pro dvě osoby Kempingová kuchyňská sada na vaření pro dvě osoby
-36 %
Kempingová kuchyňská sada na vaření pro dvě osoby Přenosné kuchyňské nářadí je sada, kterou lze použít prakticky kdekoli. Je ideální pro kempování. Sada je určena pro 2 osoby. Skládací rukojeti umožňují snadné přenášení nádobí. Obsahuje nepřilnavou vrstvu, která zabezpečí chutné a dokonalé připrave..
1 240Kč 1 946Kč
Cena bez DPH:1 025Kč
Kempingová samonafukovací podložka na spaní Kempingová samonafukovací podložka na spaní
-37 %
Kempingová samonafukovací podložka na spaní Naše ultralehká podložka na spaní o tloušťce 4 palce vás dokáže izolovat od studené podlahy, vlhké země a tvrdých kamenů. Kromě toho vás pohodlně podpoří a uspokojí různé polohy při spánku (dodává se s polštářem). Kompaktní kempinková podložka je vybaven..
1 291Kč 2 037Kč
Cena bez DPH:1 067Kč
Kempingová skládací židle s termo brašnou hnědá Kempingová skládací židle s termo brašnou hnědá
-35 %
Kempingová skládací židle s termo brašnou hnědá #obr1 Skládací židle je ideální při kempování, na piknik, na terasu nebo na zahradu. Židle byla navržena tak aby se dala snadno poskládat. Židle má nosnost až 220kg a zajišťuje dokonalé pohodlí. Praktický sáček umožňuje snadnou manipulaci a možnost si ..
353Kč 545Kč
Cena bez DPH:292Kč
Kempingová skládací židle s termo brašnou hnědá Kempingová skládací židle s termo brašnou hnědá
-36 %
Kempingová skládací židle s termo brašnou hnědá Skládací židle je ideální při kempování, na piknik, na terasu nebo na zahradu. Židle byla navržena tak aby se dala snadno poskládat. Židle má nosnost až 220kg a zajišťuje dokonalé pohodlí. Praktický sáček umožňuje snadnou manipulaci a možnost si vzít ..
464Kč 726Kč
Cena bez DPH:383Kč
Kempingové kladivo na stanové kolíky Kempingové kladivo na stanové kolíky
-36 %
Kempingové kladivo na stanové kolíky Kempové kladivo je dokonalým kempinkovým doplňkem. Lehce srazí kolíky do země a také je lehce vytáhne. Kladivo má očko, pomocí kterého lze ze země snadno vytáhnout i těsné kolíky a přízemní kotvy. Pogumovaná rukojeť kempinkového kladiva dokonale padne do ruky a ..
434Kč 676Kč
Cena bez DPH:358Kč
Kompletní sada turistického nádobí Kompletní sada turistického nádobí
-37 %
Kompletní sada turistického nádobí Kompletní sada turistického nádobí sestávající až z 9 prvků. Ideální pro kempování a výlety. Hrnec, pánev a naběračka mají složené rukojeti, díky čemuž lze snadno skládat a skladovat. Jsou vyrobeny z hliníku (hrnec, pánev a poklice), který zajišťuje vysokou odolno..
615Kč 978Kč
Cena bez DPH:508Kč
Kovový hrnek s karabinkou Kovový hrnek s karabinkou
-35 %
Kovový hrnek s karabinkou Praktický a pevný kovový turistický hrnek stříbrné barvy. Hrnek je vyroben z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, s bezpečnostní karabinou pro maximální bezpečnost as dvojitými stěnami pro ochranu obsahu před ztrátou teploty. Ideální společník na vaše výlety, blízké i dalek..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Multifunkční kempinkové, plážový vozík - skládací 93,5 x 50 x 59,5 cm Multifunkční kempinkové, plážový vozík - skládací 93,5 x 50 x 59,5 cm
-36 %
Multifunkční kempinkové, plážový vozík - skládací Ideální pro zahradní aktivity, na výlety, na nákupy. Kovový rám, s odnímatelnou polyestrových plachtou modré barvy. Přední kola se otáčejí v 360 °. Technické parametry: Velikost úložného prostoru: 85 x 45 x 25 cm Rozměry ve složeném stavu: 78 x 49..
2 128Kč 3 348Kč
Cena bez DPH:1 758Kč
Multifunkční ocelová karabina – Multitool 9 cm Multifunkční ocelová karabina – Multitool 9 cm
-35 %
Multifunkční ocelová karabina – Multitool 9 cm Karabina Multitool je nástroj pro každodenní nošení. Karabina je vyrobena z kvalitní nerezavějící oceli, poskytuje plochý šroubovák a otvírák na konzervy, kroužkové klíče - viz fotografie. Integrovaný systém karabinových kladek speciálně navržen pro tu..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Multifunkční skládací lopatka - 75 cm, černá Multifunkční skládací lopatka - 75 cm, černá
-36 %
Multifunkční skládací lopatka - 75 cm, černá Skládací lopata je moderním příkladem multifunkční lopaty, která kromě komplexního designu v sobě spojuje několik důležitých nástrojů najednou: lopatu, nůž, pilku, sekeru, otvírák na láhve, rozbíječ oken. Lopatka je ve složeném stavu obsažena ve dvou mal..
1 200Kč 1 886Kč
Cena bez DPH:992Kč