Hlavné menu
Produkty v košíku

Knihy léčba světlem

Jak svítit a používat světelné filtry biolampy Jak svítit a používat světelné filtry biolampy
-36 %
Jak svítit a používat Kolorterapie biolampy Plnobarevný, obrázkový 40 stránkový průvodce v Slovenské jazyce k používání kolorterapie. Dozvíte se v něm jak správně používat světelné filtry, kdy a jak používat barvu konkrétního světelného filtru. Obsahuje návod k použití: Červeného filtru, oranžového,..
280Kč 435Kč
Cena bez DPH:233Kč
Kniha - Léčba polarizovaným světlem a kolorterapiou Kniha - Léčba polarizovaným světlem a kolorterapiou
-36 %
Kniha o používání léčebné lampy MediLight a kolorterapie od známého maďarského lékaře Dr. Sándora Deák. POZOR !!! KNIHA JE V MAĎARSKÉM JAZYCE !!! Dozvíte se jak nejefektivněji používat Biolapmpu MediLight a jednotlivé barevné filtry . Dozvíte se například i nač slouží jednotlivé filtry. Zelený filtr..
340Kč 533Kč
Cena bez DPH:283Kč
Léčba světlem a barevnou terapií
-36 %
Léčba světlem a barevnou terapií Léčba světlem a barevnou terapií od maďarského autora a lékaře MUDr. Sándora Deák je nová kniha, která Vám přináší důležité informace o léčbě polarizovaným světlem. Polarizované světlo je v této době velmi aktuálním tématem, nakolik je vědecký dokázáno jaké pozitivní..
370Kč 577Kč
Cena bez DPH:308Kč
Léčivé světlo - terapie polarizovaným světlem v medicíně, Stiller Ibolya Léčivé světlo - terapie polarizovaným světlem v medicíně, Stiller Ibolya
-37 %
Léčivé světlo - terapie polarizovaným světlem v medicíně, Stiller Ibolya Léčba světlem a barevnou terapií od maďarského autora Stiller Ibolya je nová kniha, která Vám přináší důležité informace o léčbě polarizovaným světlem v medicíně. Polarizované světlo je v této době velmi aktuálním tématem, nak..
308Kč 490Kč
Cena bez DPH:257Kč