Hlavné menu
Produkty v košíku

Kojenecké potřeby

Kojenecké potřeby. V kategorii dojenské potřeby najdete skutečně velké množství různých potřeb pro každodenní péči o miminko.
17213 Hygienické podložky 60x40 100ks 17213 Hygienické podložky 60x40 100ks
-36 %
Hygienické podložky 60x40 100ks Extrémně savé hygienické podložky jsou vyrobeny až z 5 vrstev, což zaručuje vysokou vodotěsnost. Jednorázové podložky jsou ideální pro ochranu podestýlky a postele v domácnostech, nemocnicích a pečovatelských domech, jakož i na postýlky a podestýlky pro zvířata. Jsou..
635Kč 988Kč
Cena bez DPH:525Kč
Bezpečnostní vodítko na ruku pro dítě s odolnými kovovými postroji Bezpečnostní vodítko na ruku pro dítě s odolnými kovovými postroji
-35 %
Bezpečnostní vodítko na ruku pro dítě s odolnými kovovými postroji Vodítko na ruku pro dítě je úžasná pomůcka pro rodiče proti úniku vašeho dítěte. Produkt má odolné kovové postroje, takže se nemusíte bát, že se vodítko při chůzi zlomí. Využitelnost je velká v domácnosti, v přírodě, na cestách nebo..
111Kč 171Kč
Cena bez DPH:92Kč
Dětská elektrická odsávačka mléka Dětská elektrická odsávačka mléka
-36 %
Dětská elektrická odsávačka mléka Produkt byl vyvinut na základě nejnovějších dostupných technologií, díky čemuž je jeho používání velmi jednoduché. Jednou z jeho nejdůležitějších výhod je úplné, individuální nastavení výkonu a sacího výkonu pomocí tlačítka PUSH & PULL. Díky tomuto řešení získáte e..
837Kč 1 311Kč
Cena bez DPH:692Kč
Dětská odsávačka hlenů - elektrická Dětská odsávačka hlenů - elektrická
Top -36 %
Dětská odsávačka hlenů - elektrická Elektrická odsávačka je efektivní zařízení na čištění nosní dutiny a vedlejších nosních dutin od hlenu a výtoku z nosu. Přístroj poskytuje nasávání, které snadno čistí nos a zajišťuje pohodlné dýchání během spánku i během dne. Přístroj má ergonomický tvar, je mal..
474Kč 746Kč
Cena bez DPH:392Kč
Dětská odsávačka nosních hlenů Dětská odsávačka nosních hlenů
-37 %
Dětská odsávačka nosních hlenů Elektrická odsávačka hlenů je velký pomocník do domácnosti, kde jsou malé děti. Nejbezpečnější a nejjednodušší způsob, jak vyčistit nos vašeho dítěte. Usnadňuje dýchání, zlepšuje celkový pocit. Specifikace: vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů elektrická má ergonom..
504Kč 797Kč
Cena bez DPH:417Kč
Dětské chrastítko na ruku Dětské chrastítko na ruku
-40 %
Dětské chrastítko na ruku Velice pěkné a jemné pásky - zapínané na suchý zip, který netlačí na ruce. Jasné, živé barvy a kontrastní vzory podporují zrak dítěte, zatímco měkké materiály a různé textury stimulují dětský hmat. Chrastítko je prostorné, vydává jemný zvuk, když děťátko pohne ručičkou. Sp..
91Kč 151Kč
Cena bez DPH:75Kč
Dětský kolotoč do postýlky s projektorem - růžový Dětský kolotoč do postýlky s projektorem - růžový
-37 %
Dětský kolotoč do postýlky s projektorem - růžový Dětský kolotoč s hudební skříňkou a projektorem je nepostradatelným doplňkem každé dětské postýlky. Barevné přívěsky -chrastítka, otočné rameno a možnost hrát ukolébavky upoutají pozornost vašeho děťátka, umožní mu uklidnit se a chutně usnout. Proje..
867Kč 1 371Kč
Cena bez DPH:717Kč
Elektrická odsávačka mléka Bebita Elektrická odsávačka mléka Bebita
-37 %
Elektrická odsávačka mléka Bebita Elektrická odsávačka mléka Esperanza je nezbytným přístrojem pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné nasávání mléka. Účinně podporuje a reguluje laktaci, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje krmení. Odsávačka mléka má 5 úrovní stimulačního výkonu..
998Kč 1 573Kč
Cena bez DPH:825Kč
Manuální odsávačka mléka Bebe Manuální odsávačka mléka Bebe
-37 %
Manuální odsávačka mléka Bebe Ruční odsávačka mléka Esperanza je nezbytnou pomůckou pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné odsávání mléka. Účinně podporuje a reguluje kojení, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje kojení. Odsávačka nepotřebuje napájení, takže ji můžete snadno použ..
272Kč 434Kč
Cena bez DPH:225Kč
Odsávačka mléka Gemelos 2v1, elektrická + manuální Odsávačka mléka Gemelos 2v1, elektrická + manuální
-36 %
Odsávačka mléka Gemelos 2v1, elektrická + manuální Odsávačka mléka Esperanza 2v1 je nezbytností pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné odsávání mléka. Účinně podporuje a reguluje laktaci, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje krmení. Odsávačka má 5 úrovní stimulačního výkonu a 9 ..
978Kč 1 533Kč
Cena bez DPH:808Kč
Přebalovací podložky 60 x 45cm, 50ks Přebalovací podložky 60 x 45cm, 50ks
-37 %
Přebalovací podložky 60 x 45cm, 50ks Extrémně savé hygienické podložky jsou vyrobeny až z 5 vrstev, což zaručuje vysokou vodotěsnost. Jednorázové podložky jsou ideální na ochranu podestýlky a postele v domácnostech, nemocnicích a pečovatelských domech, jakož i na postýlky a podestýlky pro zvířata. ..
434Kč 686Kč
Cena bez DPH:358Kč