Hlavné menu
Produkty v košíku

Kojenecké potřeby

Kojenecké potřeby. V kategorii dojenské potřeby najdete skutečně velké množství různých potřeb pro každodenní péči o miminko.
17213 Hygienické podložky 60x40 100ks 17213 Hygienické podložky 60x40 100ks
-37 %
Hygienické podložky 60x40 100ks Extrémně savé hygienické podložky jsou vyrobeny až z 5 vrstev, což zaručuje vysokou vodotěsnost. Jednorázové podložky jsou ideální pro ochranu podestýlky a postele v domácnostech, nemocnicích a pečovatelských domech, jakož i na postýlky a podestýlky pro zvířata. Jsou..
660Kč 1 040Kč
Cena bez DPH:550Kč
Bezpečnostní vodítko na ruku pro dítě s odolnými kovovými postroji Bezpečnostní vodítko na ruku pro dítě s odolnými kovovými postroji
-38 %
Bezpečnostní vodítko na ruku pro dítě s odolnými kovovými postroji Vodítko na ruku pro dítě je úžasná pomůcka pro rodiče proti úniku vašeho dítěte. Produkt má odolné kovové postroje, takže se nemusíte bát, že se vodítko při chůzi zlomí. Využitelnost je velká v domácnosti, v přírodě, na cestách nebo..
80Kč 130Kč
Cena bez DPH:67Kč
Dětská elektrická odsávačka mléka Dětská elektrická odsávačka mléka
-36 %
Dětská elektrická odsávačka mléka Produkt byl vyvinut na základě nejnovějších dostupných technologií, díky čemuž je jeho používání velmi jednoduché. Jednou z jeho nejdůležitějších výhod je úplné, individuální nastavení výkonu a sacího výkonu pomocí tlačítka PUSH & PULL. Díky tomuto řešení získáte e..
830Kč 1 300Kč
Cena bez DPH:692Kč
Dětská odsávačka hlenů - elektrická Dětská odsávačka hlenů - elektrická
-37 %
Dětská odsávačka hlenů - elektrická Elektrická odsávačka je efektivní zařízení na čištění nosní dutiny a vedlejších nosních dutin od hlenu a výtoku z nosu. Přístroj poskytuje nasávání, které snadno čistí nos a zajišťuje pohodlné dýchání během spánku i během dne. Přístroj má ergonomický tvar, je mal..
310Kč 490Kč
Cena bez DPH:258Kč
Dětské chrastítko na ruku Dětské chrastítko na ruku
-36 %
Dětské chrastítko na ruku Velice pěkné a jemné pásky - zapínané na suchý zip, který netlačí na ruce. Jasné, živé barvy a kontrastní vzory podporují zrak dítěte, zatímco měkké materiály a různé textury stimulují dětský hmat. Chrastítko je prostorné, vydává jemný zvuk, když děťátko pohne ručičkou. Sp..
90Kč 140Kč
Cena bez DPH:75Kč
Elektrická odsávačka mléka Bebita Elektrická odsávačka mléka Bebita
-37 %
Elektrická odsávačka mléka Bebita Elektrická odsávačka mléka Esperanza je nezbytným přístrojem pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné nasávání mléka. Účinně podporuje a reguluje laktaci, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje krmení. Odsávačka mléka má 5 úrovní stimulačního výkonu..
990Kč 1 560Kč
Cena bez DPH:825Kč
Elektrický odsavač hlenů Elektrický odsavač hlenů
-37 %
Dětská odsávačka nosních hlenů Elektrická odsávačka hlenů je velký pomocník do domácnosti, kde jsou malé děti. Odsávačka je nabíjena tradiční nabíječkou Micro USB, díky které ji můžete kdykoliv nabíjet i na cestách, aniž jste hledali baterii. Odsávačka je skvělá zejména díky tomu, že má 5 úrovní sá..
420Kč 670Kč
Cena bez DPH:350Kč
Manuální odsávačka mléka Bebe Manuální odsávačka mléka Bebe
-37 %
Manuální odsávačka mléka Bebe Ruční odsávačka mléka Esperanza je nezbytnou pomůckou pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné odsávání mléka. Účinně podporuje a reguluje kojení, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje kojení. Odsávačka nepotřebuje napájení, takže ji můžete snadno použ..
270Kč 430Kč
Cena bez DPH:225Kč
Odsávačka mléka Gemelos 2v1, elektrická + manuální Odsávačka mléka Gemelos 2v1, elektrická + manuální
-37 %
Odsávačka mléka Gemelos 2v1, elektrická + manuální Odsávačka mléka Esperanza 2v1 je nezbytností pro každou kojící matku. Umožňuje rychlé a pohodlné odsávání mléka. Účinně podporuje a reguluje laktaci, chrání prsa před stagnací mléka a usnadňuje krmení. Odsávačka má 5 úrovní stimulačního výkonu a 9 ..
930Kč 1 470Kč
Cena bez DPH:775Kč
Přebalovací podložky 60 x 45cm, 50ks Přebalovací podložky 60 x 45cm, 50ks
-37 %
Přebalovací podložky 60 x 45cm, 50ks Extrémně savé hygienické podložky jsou vyrobeny až z 5 vrstev, což zaručuje vysokou vodotěsnost. Jednorázové podložky jsou ideální na ochranu podestýlky a postele v domácnostech, nemocnicích a pečovatelských domech, jakož i na postýlky a podestýlky pro zvířata. ..
330Kč 520Kč
Cena bez DPH:275Kč