Hlavné menu
Produkty v košíku

Koloběžky

Koloběžky jsou dokonalé dopravní prostředky pro děti, juniory i dospělé. Jízda na koloběžce zlepšuje kondici a psychomotorický vývoj, vyváženost výcviku a skvělou zábavu. Mimo jiné je jízda na koloběžce velmi účinná při hubnutí, nápravě bolavého zad a významně také posiluje svalstvo celého těla.
Dětská koloběžka - tříkolová
-37 %
Dětská koloběžka - tříkolová Stabilní, bezpečná, taková je tříkolová koloběžka pro nejmenší - od 3 let. Je to fantastický dárek pro každé dítě! Jízda na koloběžce zlepšuje kondici a psychomotorický vývoj, vyváženost výcviku a skvělou zábavu. # obr2 Díky lehké, stabilní konstrukci a dvojitým předním..
850Kč 1 340Kč
Cena bez DPH:708Kč
Dětská koloběžka - tříkolová Dětská koloběžka - tříkolová
-37 %
Dětská koloběžka Stabilní, bezpečná, taková je tříkolová koloběžka pro nejmenší - od 3 let. Je to fantastický dárek pro každé dítě! Jízda na koloběžce zlepšuje kondici a psychomotorický vývoj, vyváženost výcviku a skvělou zábavu. Díky lehké, stabilní konstrukci a dvojitým předním kolečkům, umožňuje..
530Kč 840Kč
Cena bez DPH:442Kč
Dětská koloběžka - tříkolová Dětská koloběžka - tříkolová
-37 %
Dětská koloběžka - tříkolová Stabilní, bezpečná, taková je tříkolová koloběžka pro nejmenší - od 3 let. Je to fantastický dárek pro každé dítě! Jízda na koloběžce zlepšuje kondici a psychomotorický vývoj, vyváženost výcviku a skvělou zábavu. Díky lehké, stabilní konstrukci a dvojitým předním koleč..
1 050Kč 1 660Kč
Cena bez DPH:875Kč
Dětská koloběžka s nastavitelnou výškou Dětská koloběžka s nastavitelnou výškou
-36 %
Dětská koloběžka s nastavitelnou výškou Stabilní a bezpečná koloběžka s nastavitelnou výškou. Koloběžka má praktický stojánek díky kterému lze koloběžku položit na jakýkoliv povrch bez rizika převrácení. Je to fantastický dárek pro každé dítě od 4 let! Jízda na koloběžce zlepšuje kondici a psychom..
1 430Kč 2 240Kč
Cena bez DPH:1 192Kč
Dětská tříkolová koloběžka Rapid Dětská tříkolová koloběžka Rapid
-36 %
Dětská tříkolová koloběžka Rapid, modro-černá Dětská tříkolová koloběžka Rapid je skvělá na plynulé, bezpečné a jednoduché pohybování se. Děti si s ní užijí zábavnou, co bezpečnou jízdu, což je pro každého rodiče nejdůležitější. Dětská koloběžka je díky 3 kolům stabilní a bezpečná od prvních let ži..
960Kč 1 510Kč
Cena bez DPH:800Kč
Dětská tříkolová koloběžka Rapid Dětská tříkolová koloběžka Rapid
-36 %
Dětská tříkolová koloběžka Rapid, růžová Dětská tříkolová koloběžka Rapid je skvělá na plynulé, bezpečné a jednoduché pohybování se. Děti si s ní užijí zábavnou, co bezpečnou jízdu, což je pro každého rodiče nejdůležitější. Dětská koloběžka je díky 3 kolům stabilní a bezpečná od prvních let života ..
950Kč 1 490Kč
Cena bez DPH:792Kč
Skládací koloběžka s nastavitelnou výškou Skládací koloběžka s nastavitelnou výškou
Doprava zdarma -36 %
Skládací koloběžka s nastavitelnou výškou Stabilní hliníková a bezpečná koloběžka s nastavitelnou výškou. Koloběžka má praktický stojánek díky kterému lze koloběžku položit na jakýkoliv povrch bez rizika převrácení. Je to fantastický dárek pro dospělé ale i pro každé dítě od 5 let! Jízda na kolobě..
2 280Kč 3 590Kč
Cena bez DPH:1 900Kč
Skládací koloběžka, odpružená, s ruční brzdou Skládací koloběžka, odpružená, s ruční brzdou
Doprava zdarma -36 %
Skládací koloběžka, odpružená, s ruční brzdou, černá Toto je opravdu koloběžka, za kterou se nemusíte stydět. Špičková výbava, čistý design, perfektní zpracování a nízká hmotnost Vás ohromí! Přední a zadní odpružení Vám zajistí přepychový jízdní komfort a nezapomenutelný požitek ze samotné jízdy, a..
2 220Kč 3 490Kč
Cena bez DPH:1 850Kč
Skládací koloběžka, odpružená, s ruční brzdou Skládací koloběžka, odpružená, s ruční brzdou
Doprava zdarma -36 %
Skládací koloběžka, odpružená, s ruční brzdou, bílá Toto je opravdu koloběžka, za kterou se nemusíte stydět. Špičková výbava, čistý design, perfektní zpracování a nízká hmotnost Vás ohromí! Přední a zadní odpružení Vám zajistí přepychový jízdní komfort a nezapomenutelný požitek ze samotné jízdy, ať..
2 580Kč 4 050Kč
Cena bez DPH:2 150Kč
Sportovní freestyle koloběžka Kallisto Sportovní freestyle koloběžka Kallisto
Doprava zdarma -36 %
Sportovní freestyle koloběžka Kallisto, černá Freestyle koloběžka Kallisto je atraktivní a cenově dostupná koloběžka, na níž si mohou začátečníci vyzkoušet své první skoky a triky. Koloběžka Kruzzel Kallisto má hliníkovou plošinu, díky které je extrémně lehká - 3 kg, což vám umožní provádět i ty n..
2 210Kč 3 470Kč
Cena bez DPH:1 842Kč
Sportovní freestyle koloběžka s podtiskem Sportovní freestyle koloběžka s podtiskem
-36 %
Sportovní freestyle koloběžka s podtiskem Váha koloběžky má obrovský vliv na spokojenost s jejím používáním, zejména v případě mladých, začátečníky. Koloběžka, kterou představujeme, má hliníkovou základnu, díky které je mimořádně lehká - 2,6 kg. Umožní vám provádět i ty nejnáročnější kousky. Nezáv..
1 410Kč 2 210Kč
Cena bez DPH:1 175Kč
Sportovní freestyle koloběžka Triton Sportovní freestyle koloběžka Triton
-37 %
Sportovní freestyle koloběžka Triton, černá Freestyle koloběžka je atraktivní a cenově dostupná koloběžka, na níž si mohou začátečníci vyzkoušet své první skoky a triky. Koloběžka Triton má hliníkovou plošinu, díky které je extrémně lehká - 3 kg, což vám umožní provádět i ty nejnáročnější triky. K..
1 630Kč 2 570Kč
Cena bez DPH:1 358Kč