Hlavné menu
Produkty v košíku

Korektory a chrániče prstů

Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Korektory a chrániče prstů vám pomohou udržovat správné umístění prstů a zabránit překrývání prstem. V naší nabídce najdete ty nejkvalitnější korektory vytvořené z materiálů, které jsou šetrné vašemu zdraví pokožky.
Čalouněná toaletní židle Čalouněná toaletní židle
-36 %
Čalouněná toaletní židle Toaletní křeslo je určeno pro zdravotně postižené lidi s poruchami pohybového aparátu, seniory i lidi, kteří mají problémy s používáním klasické záchodové mísy. Usnadňuje a pomáhá při každodenních toaletních a fyziologických činnostech. Čalouněné toaletní křeslo je určeno h..
3 892Kč 6 121Kč
Cena bez DPH:3 217Kč
Chránič na malíček s gelovým klínem 7 x 1 cm Chránič na malíček s gelovým klínem 7 x 1 cm
-38 %
Silikonová fixační bandáž na haluxy / deformaci kloubu palce na noze Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte silikonovou podpůrnou bandáž na haluxy, která koriguje a napravuje vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chrání boční klouby před poško..
131Kč 212Kč
Cena bez DPH:108Kč
Chránič palce nohy gelový - velikost L Chránič palce nohy gelový - velikost L
-38 %
Chránič palce nohy gelový - velikost L Materiál: gel SEBS - elastický - přizpůsobí se chodidlu. Měkký gel jej usnadňuje a snadno se přizpůsobí nohám nohy. Měkký gel chrání prsty před odřeninami. Díky tomu se prsty nepřekrývají. Měkký gel chrání prsty před odřeninami. Úkolem bandáže je ochránit va..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost L (12,5 cm) Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost L (12,5 cm)
-36 %
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost L (12,5 cm) Stabilizátor je určen ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Funguje perfektně i při zlomeninách a prasklinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hliníku. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. Díky aplikaci měkká pěna zabra..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost M (10 cm) Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost M (10 cm)
-37 %
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost M (10 cm) Stabilizátor je určen ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Funguje perfektně i při zlomeninách a prasklinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hliníku. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. Díky aplikaci měkká pěna zabraňu..
151Kč 242Kč
Cena bez DPH:125Kč
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost S (7,5 cm) Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost S (7,5 cm)
-38 %
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost S (7,5 cm) Stabilizátor je určen ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Funguje perfektně i při zlomeninách a prasklinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hliníku. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. Díky aplikaci měkká pěna zabraň..
131Kč 212Kč
Cena bez DPH:108Kč
Chránič, fixátor prstů hliníkový - velikost S (5,5 cm) Chránič, fixátor prstů hliníkový - velikost S (5,5 cm)
-36 %
Chránič, fixátor prstů hliníkový - velikost S (5,5 cm) Chránič je určen ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Výborně pomáhá i při zlomeninách a trhlinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hliníku. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. Díky použití měkké pěny zabraňuje nadměrnému pocení a zajišť..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Dlaha na fixaci prstů se suchým zipem, velikost S (5,5 cm) Dlaha na fixaci prstů se suchým zipem, velikost S (5,5 cm)
-40 %
Chránič prstů - dlaha na suchý zip, velikost S (5,5 cm) Dlaha je určena ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Funguje perfektně i při zlomeninách a prasklinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hygienického bílého materiálu. Velmi účinný v případě terapie poranění prstů. Díky upevňovací pásce se ..
91Kč 151Kč
Cena bez DPH:75Kč
Dlaha na ochranu a fixaci prstů Stack 3 ks, velikost 1 (3,5cm) Dlaha na ochranu a fixaci prstů Stack 3 ks, velikost 1 (3,5cm)
-36 %
Dlaha na ochranu a fixaci prstů Stack 3 ks, velikost 1 (3,5cm) Pomůcka Stack je určena na stabilizaci distálního interfalangeálních kloubu ve vzpřímené poloze, přičemž umožňuje pohyb jiným kloubem. Vyrobeno z lehkého hygienického materiálu tělové barvy. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. indik..
182Kč 282Kč
Cena bez DPH:150Kč
Dlaha na ochranu prstů se suchým zipem 3ks, velikost 0 (<3,5cm) Dlaha na ochranu prstů se suchým zipem 3ks, velikost 0 (<3,5cm)
-37 %
Dlaha na ochranu prstů se suchým zipem 3ks, velikost 0 (..
242Kč 383Kč
Cena bez DPH:200Kč
Gelové náplasti do bot proti oděru - univerzální patičky - 1pár Gelové náplasti do bot proti oděru - univerzální patičky - 1pár
-25 %
Gelové náplasti do bot proti oděru - univerzální patičky - 1pár Patičky zabraňují vzniku oděrem a otlakem v zadní části paty. Vlastnosti: zabraňují vyzouvání paty z boty vyplní volného místa v botě ochrana chodidel proti oděru ochrana paty proti oděru Praktická pomůcka proti oděru nohou při použití..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Gelový korektor - stabilizátor správného držení prstů, palců 5v1 unisex Gelový korektor - stabilizátor správného držení prstů, palců 5v1 unisex
Top -35 %
Gelový korektor - stabilizátor správného držení prstů, palců 5v1 Gelová pomůcka na vzájemné oddělení prstů nohy. Vhodná k prevenci před vzájemným odíráním prstů v botě z úzkou špicí. Separátor zabrání otlakům, oděrem a povrchovým zraněním mezi prsty na noze. Separátor pěti prstů na noze zlepší pohod..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč