Hlavné menu
Produkty v košíku

Korektory a chrániče prstů

Chránič na malíček s gelovým klínem 7 x 1 cm Chránič na malíček s gelovým klínem 7 x 1 cm
-37 %
Silikonová fixační bandáž na haluxy / deformaci kloubu palce na noze Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte silikonovou podpůrnou bandáž na haluxy, která koriguje a napravuje vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chrání boční klouby před poško..
137Kč 218Kč
Cena bez DPH:114Kč
Chránič palce nohy gelový - univerzální 4,5 x 2,5 cm Chránič palce nohy gelový - univerzální 4,5 x 2,5 cm
-38 %
Chránič palce nohy gelový - univerzální Materiál: gel SEBS - elastický - přizpůsobí se chodidlu. Měkký gel ho usnadňuje a snadno se přizpůsobí nohám nohy. Měkký gel chrání prsty před odřeninami. Díky tomu se prsty nepřekrývají. Měkký gel chrání prsty před odřeninami. Úkolem bandáže je ochránit Va..
87Kč 142Kč
Cena bez DPH:73Kč
Gelový korektor - stabilizátor správného držení prstů, palců 5v1 unisex Gelový korektor - stabilizátor správného držení prstů, palců 5v1 unisex
-37 %
Gelový korektor - stabilizátor správného držení prstů, palců 5v1 Gelová pomůcka na vzájemné oddělení prstů nohy. Vhodná k prevenci před vzájemným odíráním prstů v botě z úzkou špicí. Separátor zabrání otlakům, oděrem a povrchovým zraněním mezi prsty na noze. Separátor pěti prstů na noze zlepší pohod..
186Kč 294Kč
Cena bez DPH:155Kč
Kompresní ponožky - S / M Kompresní ponožky - S / M
-35 %
Kompresní ponožky - S / M, 1 pár Tyto kompresní ponožky tlumí nárazy a díky tomu jsou velmi komfortní při jakémkoliv sportu. Ponožky jsou vhodné pro muže i ženy. Navrženo pro každodenní používání. Ponožky zabraňují vlhkosti a mají antibakteriální a proti zápachové vlastnosti. Ponožky mohou pomoci ..
134Kč 207Kč
Cena bez DPH:112Kč
Kompresní ponožky s otevřenou špičkou - S / M Kompresní ponožky s otevřenou špičkou - S / M
-38 %
Kompresní ponožky s otevřenou špičkou - S / M, 1 pár Tyto kompresní ponožky tlumí nárazy a díky tomu jsou velmi komfortní při jakémkoliv sportu. Ponožky jsou vhodné pro muže i ženy. Ponožky mohou pomoci zmírnit bolestivé stavy, jako je plantární fasciitida, ostruhy na patě, bolest klenby a bolest ..
109Kč 174Kč
Cena bez DPH:91Kč
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzální velikost - 8 x 8cm Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzální velikost - 8 x 8cm
-36 %
Metavankúšik nášlapu chodidla - univerzální velikost technické specifikace Univerzální velikost délka 8 cm šířka 8 cm Typ: Stabilizátor nášlapu Materiál: elastická tkanina výhody: Podporuje podélný oblouk nohy Nutí správné polohování nášlapu zabraňují odírání Většinou se používá na prsty Vyroben z..
514Kč 805Kč
Cena bez DPH:428Kč
Náplasti do bot proti oděru - univerzální patičky Náplasti do bot proti oděru - univerzální patičky
-28 %
Náplasti do bot proti oděru - patičky Patičky zabraňují vzniku oděrem a otlakům v zadní části paty. vlastnosti: zabraňují vyzouvání paty z boty výplň volného místa v botě ochrana chodidel proti oděru ochrana paty proti oděru Praktická pomůcka proti oděru nohou při použití nových nebo neforemných bo..
32Kč 44Kč
Cena bez DPH:26Kč
Oddělovač všech 5 prstů nohy gelový - 8,5 x 3 cm Oddělovač všech 5 prstů nohy gelový - 8,5 x 3 cm
-37 %
Oddělovač všech 5 prstů nohy gelový - univerzální velikost Pomáhá udržovat správné umístění prstů. Zabraňuje překrývání prstem. Úkolem bandáže - separátoru je ochránit Vaše prsty před vybočování a křivení. Specifikace bandáže: 100% elastický silikonový materiál koriguje a napravuje vybočení prstů..
177Kč 283Kč
Cena bez DPH:148Kč
Oddělovač, separátor prstů pro překrývající se prsty - univerzální - 7 x 5,5cm Oddělovač, separátor prstů pro překrývající se prsty - univerzální - 7 x 5,5cm
-37 %
Oddělovač, separátor prstů pro překrývající se prsty - univerzální Pomáhá udržovat správné umístění prstů. Zabraňuje překrývání prstem. Úkolem bandáže - separátoru je ochránit Vaše prsty před vybočování a křivení. Specifikace bandáže: 100% elastický silikonový materiál koriguje a napravuje vyboče..
246Kč 392Kč
Cena bez DPH:205Kč
Pomůcka - proti zarůstající nehtem na nohách Pomůcka - proti zarůstající nehtem na nohách
-36 %
Přístroj na zarůstající nehty na nohou Jedná se o jednoduchý, ale účinný nástroj na opravu nehtů na nohou. Může vám pomoci vyřešit problém zarostlých nehtů na nohou a přivést zpět k vám zdravé a krásné nehty na nohou. Tento produkt používá pákovou mechaniku na změnu úhlu růstu nehtů. Je speciálně ..
140Kč 218Kč
Cena bez DPH:117Kč
Ponožky separujúce prsty na nohou - univerzální Ponožky separujúce prsty na nohou - univerzální
-36 %
Ponožky separujúce prsty na nohou - 1 / pár Ponožky separujúce prsty na nohou jsou vhodné pro korekci různých vybočení - deformací palců na chodidlech / vbočený palec a pod .. Separační ponožky uvolňují tlak a napětí chodidel a jejich prstů, oživují krevní oběh, separují jednotlivé prsty chodidla, ..
355Kč 555Kč
Cena bez DPH:296Kč
Průsvitný silikonový fixační korektor na haluxy / deformace kloubu palce Průsvitný silikonový fixační korektor na haluxy / deformace kloubu palce
-36 %
Průsvitný silikonový fixační korektor na haluxy / deformaci kloubu palce na noze Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a odřeninami v jeho oblasti? Vyzkoušejte pohodlný neviditelný fixační korektor na ochranu proti bočnímu nárazu a zranění, který izoluje bolestivé místo a pomáhá při hojení kůže..
90Kč 142Kč
Cena bez DPH:75Kč