Hlavné menu
Produkty v košíku

Korektory a chrániče prstů

Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Korektory a chrániče prstů vám pomohou udržovat správné umístění prstů a zabránit překrývání prstem. V naší nabídce najdete ty nejkvalitnější korektory vytvořené z materiálů, které jsou šetrné vašemu zdraví pokožky.
Chránič na malíček s gelovým klínem 7 x 1 cm Chránič na malíček s gelovým klínem 7 x 1 cm
-38 %
Silikonová fixační bandáž na haluxy / deformaci kloubu palce na noze Máte problémy s přečuhujícím kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Vyzkoušejte silikonovou podpůrnou bandáž na haluxy, která koriguje a napravuje vybočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chrání boční klouby před poško..
130Kč 210Kč
Cena bez DPH:108Kč
Chránič palce nohy gelový - univerzální 4,5 x 2,5 cm Chránič palce nohy gelový - univerzální 4,5 x 2,5 cm
-33 %
Chránič palce nohy gelový - univerzální Materiál: gel SEBS - elastický - přizpůsobí se chodidlu. Měkký gel ho usnadňuje a snadno se přizpůsobí nohám nohy. Měkký gel chrání prsty před odřeninami. Díky tomu se prsty nepřekrývají. Měkký gel chrání prsty před odřeninami. Úkolem bandáže je ochránit Va..
80Kč 120Kč
Cena bez DPH:67Kč
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost L (12,5 cm) Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost L (12,5 cm)
-37 %
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost L (12,5 cm) Stabilizátor je určen ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Funguje perfektně i při zlomeninách a prasklinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hliníku. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. Díky aplikaci měkká pěna zabra..
150Kč 240Kč
Cena bez DPH:125Kč
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost M (10 cm) Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost M (10 cm)
-37 %
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost M (10 cm) Stabilizátor je určen ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Funguje perfektně i při zlomeninách a prasklinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hliníku. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. Díky aplikaci měkká pěna zabraňu..
150Kč 240Kč
Cena bez DPH:125Kč
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost S (7,5 cm) Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost S (7,5 cm)
-38 %
Chránič, fixátor prstů hliníkový - dvojité upevnění - velikost S (7,5 cm) Stabilizátor je určen ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Funguje perfektně i při zlomeninách a prasklinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hliníku. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. Díky aplikaci měkká pěna zabraň..
130Kč 210Kč
Cena bez DPH:108Kč
Chránič, fixátor prstů hliníkový - velikost S (5,5 cm) Chránič, fixátor prstů hliníkový - velikost S (5,5 cm)
-38 %
Chránič, fixátor prstů hliníkový - velikost S (5,5 cm) Chránič je určen ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Výborně pomáhá i při zlomeninách a trhlinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hliníku. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. Díky použití měkké pěny zabraňuje nadměrnému pocení a zajišť..
130Kč 210Kč
Cena bez DPH:108Kč
Dlaha na fixaci prstů se suchým zipem, velikost S (5,5 cm) Dlaha na fixaci prstů se suchým zipem, velikost S (5,5 cm)
-40 %
Chránič prstů - dlaha na suchý zip, velikost S (5,5 cm) Dlaha je určena ke stabilizaci interfalangeálních kloubů. Funguje perfektně i při zlomeninách a prasklinách kostí prstů. Vyrobeno z lehkého hygienického bílého materiálu. Velmi účinný v případě terapie poranění prstů. Díky upevňovací pásce se ..
90Kč 150Kč
Cena bez DPH:75Kč
Dlaha na ochranu a fixaci prstů Stack 3 ks, velikost 1 (3,5cm) Dlaha na ochranu a fixaci prstů Stack 3 ks, velikost 1 (3,5cm)
-37 %
Dlaha na ochranu a fixaci prstů Stack 3 ks, velikost 1 (3,5cm) Pomůcka Stack je určena na stabilizaci distálního interfalangeálních kloubu ve vzpřímené poloze, přičemž umožňuje pohyb jiným kloubem. Vyrobeno z lehkého hygienického materiálu tělové barvy. Velmi účinný při léčbě poranění prstů. indik..
170Kč 270Kč
Cena bez DPH:142Kč
Dlaha na ochranu prstů se suchým zipem 3ks, velikost 0 (<3,5cm) Dlaha na ochranu prstů se suchým zipem 3ks, velikost 0 (<3,5cm)
-42 %
Gelový korektor - stabilizátor správného držení prstů, palců 5v1 unisex Gelový korektor - stabilizátor správného držení prstů, palců 5v1 unisex
-36 %
Gelový korektor - stabilizátor správného držení prstů, palců 5v1 Gelová pomůcka na vzájemné oddělení prstů nohy. Vhodná k prevenci před vzájemným odíráním prstů v botě z úzkou špicí. Separátor zabrání otlakům, oděrem a povrchovým zraněním mezi prsty na noze. Separátor pěti prstů na noze zlepší pohod..
180Kč 280Kč
Cena bez DPH:150Kč
Kompresní ponožky - S / M Kompresní ponožky - S / M
-37 %
Kompresní ponožky - S / M, 1 pár Tyto kompresní ponožky tlumí nárazy a díky tomu jsou velmi komfortní při jakémkoliv sportu. Ponožky jsou vhodné pro muže i ženy. Navrženo pro každodenní používání. Ponožky zabraňují vlhkosti a mají antibakteriální a proti zápachové vlastnosti. Ponožky mohou pomoci ..
120Kč 190Kč
Cena bez DPH:100Kč
Kompresní ponožky s otevřenou špičkou - S / M Kompresní ponožky s otevřenou špičkou - S / M
-38 %
Kompresní ponožky s otevřenou špičkou - S / M, 1 pár Tyto kompresní ponožky tlumí nárazy a díky tomu jsou velmi komfortní při jakémkoliv sportu. Ponožky jsou vhodné pro muže i ženy. Ponožky mohou pomoci zmírnit bolestivé stavy, jako je plantární fasciitida, ostruhy na patě, bolest klenby a bolest ..
100Kč 160Kč
Cena bez DPH:83Kč