Hlavné menu
Produkty v košíku

Korektory a ochrana prstů

Gelový korektor - meziprst pro deformitu hallux/palcový kloub 2 ks Máte problémy s vybočením palcového kloubu a odřeninami v oblasti palcového kloubu? Korektor interdigitálníje vyroben z gelového silikonu, používá se k oddělení prstů a při různých deformitách kloubů, kožních onemocněních nebo boles..
28Kč
Cena bez DPH:23Kč
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 unisex
Top
Gélový korektor - stabilizátor správneho držania prstov, palcov 5v1 Gélová pomôcka na vzájomné oddelenie prstov nohy. Vhodná na prevenciu pred vzájomným odieraním prstov v topánke z úzkou špicou. Separátor zabráni otlakom, oderom a povrchovým zraneniam medzi prstami na nohe. Separátor piatich prsto..
173Kč
Cena bez DPH:143Kč
Transparentní silikonový fixační korektor pro deformaci halluxního kloubu Máte problémy s vybočeným kloubem palce nohy a odřeninami v oblasti kloubu palce nohy? Vyzkoušejte pohodlný neviditelný  fixační korektor na ochranu před bočními nárazy a poraněními, který izoluje bolestivou oblast a napomáh..
32Kč
Cena bez DPH:27Kč
Stabilizátor pro správné držení palce Technické specifikace Univerzální velikost délka 9 cm šířka 2,5 cm Stabilizátor prstů Materiál: měkký silikon Stabilizátor špičky pro správné vyrovnání na chodidle - funkce: Zajišťuje správné postavení prstů na nohou. Zabraňuje odírání. Nejčastěji se po..
148Kč
Cena bez DPH:122Kč
Stabilizátor pro správné držení palce Technické specifikace Univerzální velikost délka 16 cm šířka 5 cm Stabilizátor prstů Materiál: měkký silikon Stabilizátor špičky pro správné vyrovnání chodidla - funkce: Zajišťuje správné postavení prstů na nohou. Zabraňuje odírání. Nejčastěji se použív..
155Kč
Cena bez DPH:128Kč
Stabilizátor pro správné držení palce Technické specifikace Univerzální velikost délka 9 cm šířka 2,5 cm Stabilizátor prstů Materiál: měkký silikon Stabilizátor špičky pro správné vyrovnání na chodidle - funkce: Zajišťuje správnou polohu špičky chodidla. Zabraňuje odírání. Nejčastěji se pou..
30Kč
Cena bez DPH:25Kč