Hlavné menu
Produkty v košíku

Kosmetice příslušenství

Nabízíme Vám různé kosmetické příslušenství bez kterého se neobejde žádný kosmetický salon. V našem internetovém obchodě máte možnost si koupit produkty jako ohřívač ručníků nebo sterilizátor kosmetických nástrojů. Nemáte čas jít do salonu a potřebuje se rychle zbavit pupínků a černých teček? Vyzkoušejte profesionální pomůcky na čištění pleti .
Kadeřnická sada hřebenů - 10ks Kadeřnická sada hřebenů - 10ks
-36 %
Kadeřnická sada hřebenů - 10ks Kadeřnická sada hřebenů potřebných pro každodenní práci díky kompaktnímu pouzdru je můžete vzít kamkoli. Jsou ideální pro začátečníky i profesionály. Umožňují snadnou práci s vlasy i během fénování. Sada obsahuje 10 kadeřnických hřebenů potřebných pro každodenní práci..
70Kč 110Kč
Cena bez DPH:58Kč
Kadeřnické kartáče - sada 4 ks na úpravu vlasů
-37 %
Kadeřnická sada hřebenů - 4 ks Sada 4 ks profesionálních kadeřnických kartáčů na úpravu vlasů. Kartáče jsou tvořeny antistatickými a ionizujícím nylonovými štětinami, které vlasům zaručují naprostou bezpečnost a poskytují jim hydrataci, krásný lesk a pružnost. Kartáče na vlasy jsou ideální na vlasy..
830Kč 1 310Kč
Cena bez DPH:692Kč
Kosmetická pelerína - froté, bílá
-36 %
Kosmetická pelerína - froté, bílá 1 ks Kosmetická froté pelerína je určena do kosmetických salonů pro klientky. Pelerína ma rozměr 70 x 150 cm a zapíná se na suchý zip. Tak je možné dosáhnout požadovaný rozměr, což zajišťuje výborný komfort pro klientku v salonu. Je z nemačkavého a stálo barevného ..
300Kč 470Kč
Cena bez DPH:250Kč
Kosmetický ručníček - vhodný na obličej a dekolt - šedý Kosmetický ručníček - vhodný na obličej a dekolt - šedý
-39 %
Kosmetický ručníček - šedý 1 ks # obr2 Kosmetický ručníček je vhodný na obličej, ruce a dekolt. rozměr: 34 cm x 34cm Obsah balení: 1 ks kosmetický ručníček..
110Kč 180Kč
Cena bez DPH:92Kč
Kosmetický ručníček - vhodný na obličej, ruce a dekolt
-38 %
Kosmetický ručníček vhodný na obličej, ruce a dekolt - 1 ks Kosmetický ručníček je vhodný na obličej, ruce a dekolt. Je vyroben z příjemného materiálu a je vhodný do kosmetických salónů. rozměr: 34 cm x 34cm 37 x 16 cm. Obsah balení: 1 ks kosmetický ručníček..
100Kč 160Kč
Cena bez DPH:83Kč
Plachta z netkané textilie - 10 ks
-36 %
Plachta z netkané textilie - 10 ks Plachty z netkané textilie jsou praktickou náhradou za klasické plachty. Používají se na ochranu masážních, vyšetřovacích a kosmetických lehátek, křesel a jiných povrchů. Vhodné jsou při medové a čokoládové masáži, při peeling, zábalech jakož i při krátkodobých oš..
430Kč 670Kč
Cena bez DPH:358Kč
Sada hřebenů s širokými zuby 5 ks Sada hřebenů s širokými zuby 5 ks
-37 %
Sada hřebenů s širokými zuby 5 ks Sada profesionálních hřebenů na vlasy sestávajících z 5 jedinečných hřebenů na rozčesávání a úpravu vlasů. Všechny hřebeny byly vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily, z materiálů nejvyšší kvality. Hřebeny na vlasy v této sadě profesionálních hřebenů mají neobvykl..
260Kč 410Kč
Cena bez DPH:217Kč