Hlavné menu
Produkty v košíku

Kosmetické křesla

Ani ve Vašem salonu by neměly chybět kvalitní a elegantní kosmetické křesla. V naší nabídce najdete nastavitelné, hydraulické nebo elektrické kosmetické křesla. Kvalitní zpracování a použité materiály uspokojí i nejnáročnější profesionály. Díky naší pestré cenové škále si najde křeslo opravdu každý salon.
Kosmetické hydraulické křeslo A 234C na pedikúru - bílé Kosmetické hydraulické křeslo A 234C na pedikúru - bílé
-36 %
Kosmetické hydraulické křeslo A 234C - bílé Hydraulické nastavitelné křeslo s blokádou, zvedání a snižování, s otvorem v hlavní části je ideální do kosmetický salonů. Součástí jsou odnímatelné loketní opěrky a tzv. záslepka pro hlavovou část. Potah vyrobený z eko-kůže je snadno omyvatelný a splňuje..
16 627Kč 26 146Kč
Cena bez DPH:13 742Kč
Kosmetické hydraulické křeslo na pedikúru - bílé SPA 100 Kosmetické hydraulické křeslo na pedikúru - bílé SPA 100
-36 %
Hydraulické pedikérské křeslo SPA 100 Pedi Kosmetické křeslo hydraulicky Zdvihatelné a spouštěné, ideální pro práci pedikérky. Pedikérské křeslo, hydraulicky snižováno a zvyšováno, je ideální pro pedikúru. Otáčivé křeslo s blokádou, s manuální regulací sklonu opěrky nohou a kamennou deskou pod míso..
12 080Kč 18 987Kč
Cena bez DPH:9 983Kč
Profesionální kosmetické křeslo na pedikúru - bílé
-36 %
Profesionální kosmetické pedikérské křeslo - bílé Křeslo je určeno pro kosmetické a pedikérské profesionální práce. Má jednoduché manuální nastavení, nastavitelný úhel opěráku, nastavitelnou opěrku nohou a odnímatelné područky. Kosmetické křeslo je z umělé kůže a má pevný ocelový rám, který zajišťu..
6 020Kč 9 468Kč
Cena bez DPH:4 975Kč