Hlavné menu
Produkty v košíku

Kosmetické, manikérské stolky

Ke kosmetickému nábytku jednoznačně patří i stolky. Kosmetický stolek splňuje v kosmetickém salonu několik důležitých funkcí. V první řadě by měl být výborným kosmetickým pomocníkem, který kdykoliv může pomoci a neustále se snaží, aby práce specialisty pracujícího v kosmetickém salonu byla co nejpohodlnější.
Bezpečnostní zábrana na skříně - 1 ks bílá Bezpečnostní zábrana na skříně - 1 ks bílá
-50 %
Bezpečnostní zábrana na skříně - 1 ks bílá Slouží pro zabezpečení domácnosti před zvědavým dítětem . Zaručí, že se dítě nedostane na místa, kde jsou uloženy pro něj nebezpečné věci v podobě čistících prostředků, nůžek, léků a pod. Montáž je velmi jednoduchá. Jednoduše odlepte lepicí pásku a přilep..
20Kč 40Kč
Cena bez DPH:17Kč
Bezpečnostní zábrana na skříně - hnědá 1ks Bezpečnostní zábrana na skříně - hnědá 1ks
-33 %
Bezpečnostní zábrana na skříně - hnědá 1ks Slouží pro zabezpečení domácnosti před zvědavým dítětem . Zaručí, že se dítě nedostane na místa, kde jsou uloženy pro něj nebezpečné věci v podobě čistících prostředků, nůžek, léků a pod. Bezpečnostní zábranu lze použít na skříně, šuplíky, komody, chladnič..
20Kč 30Kč
Cena bez DPH:17Kč
Bezpečnostní zábrana, ochrana skříněk - 4 ks. Z18597 Bezpečnostní zábrana, ochrana skříněk - 4 ks. Z18597
-36 %
Bezpečnostní zábrana, ochrana skříněk - 4 ks. Z18597 ZAJIŠTĚNÍ SKŘÍNÍK, ZÁSUVKŮ, NÁBYTKU SAFE chrání nejen malé prsty před náhodným přivřením. Je to také ideální způsob, jak zabránit otevírání nábytku s předměty, které jsou pro dítě nebezpečné – například zásuvky s noži. Spona se neotevře bez správ..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Dětský bezpečnostní zámek na nábytek - bílý 1ks
Top -50 %
Dětský bezpečnostní zámek na nábytek - bílý Dětský bezpečnostní zámek na dveře, skříňky, zásuvky, spotřebiče atp. Zámek účinně chrání prsty dítěte před přiskřípnutím . Instaluje se pomocí oboustranné lepicí pásky. K otevření skříňky nemusíte odlepit celý zámek, stačí otevřít jednu stranu zabezpečen..
10Kč 20Kč
Cena bez DPH:8Kč
Pěnová ochrana rohů - 1 ks, černá
-50 %
Pěnová ochrana rohů - 1 ks, černá Pěnová ochrana rohů tlumí nárazy díky odolné hrubé pěně. Jednoduché přichycení oboustrannou páskou. Měkké a flexibilní pěnové rohy vám umožňují chránit rohy stolů, stolů, skříněk, schodů a jiných předmětů tak, aby vaše děti byly v bezpečí a nezasáhly tvrdý roh např..
10Kč 20Kč
Cena bez DPH:8Kč
Pěnová ochrana rohů - 10 ks, černé Pěnová ochrana rohů - 10 ks, černé
-33 %
Pěnová ochrana rohů - 10 ks Pěnová ochrana rohů tlumí nárazy díky odolné hrubé pěně. Jednoduché přichycení oboustrannou páskou. Měkké a flexibilní pěnové rohy vám umožňují chránit rohy stolů, stolů, skříněk, schodů a jiných předmětů tak, aby vaše děti byly v bezpečí a nezasáhly tvrdý roh například ..
40Kč 61Kč
Cena bez DPH:33Kč
Pěnová ochrana rohů - 4 ks Pěnová ochrana rohů - 4 ks
-25 %
Pěnová ochrana rohů hnědá - 4 ks Pěnová ochrana rohů tlumí nárazy díky odolné hrubé pěně. Jednoduché přichycení oboustrannou páskou. Měkké a flexibilní pěnové rohy umožňují chránit rohy stolů, stolů, skříněk, schodů a jiných předmětů tak, aby vaše děti byly v bezpečí a nezasáhly tvrdý roh například..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Silikonová ochrana rohů - 4 ks Silikonová ochrana rohů - 4 ks
-25 %
Silikonová ochrana rohů - 4 ks Flexibilní silikonové rohy vám umožňují chránit rohy desek, stolů, skříněk, schodů a jiných předmětů, díky kterým jsou vaše děti v bezpečí a nezasáhnou tvrdý roh například stolu . Obsahuje 4 rohové kusy a speciální samolepící kroužky se silným lepidlem. Silikon lze o..
30Kč 40Kč
Cena bez DPH:25Kč
Silikonová ochrana rohů - 8 ks Silikonová ochrana rohů - 8 ks
-39 %
Silikonová ochrana rohů - 8 ks Silikonovou ochranu rohů by měl mít každý, komu záleží na bezpečnosti svých dětí a chce co nejvíce chránit interiér domu. Ostré rohy nábytku jsou zvláště nebezpečné při hraní a pohybu. Flexibilní silikonové rohy umožňují chránit rohy desek, stolů, skříněk, schodů a j..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Stojan na dřevo a krbové nářadí 30 x 40 x 73cm Stojan na dřevo a krbové nářadí 30 x 40 x 73cm
-36 %
Koš na dřevo a krbové nářadí 30 x 40 x 73cm Tento praktický koš na krbové dřevo z kvalitně zpracovaného materiálu vám umožní uložení dřeva hned vedle krbových kamen. Sada obsahuje také krbové nářadí. Moderní design se hodí do každé koš zanechá pořádek a čistotu kolem ohniska stabilní ocelová konst..
1 744Kč 2 733Kč
Cena bez DPH:1 442Kč
Taška na krbové dřevo 100x45cm Taška na krbové dřevo 100x45cm
-36 %
Taška na krbové dřevo 100x45cm, černá Černý dřevěný vak je vyroben z odolného Oxford materiálu 600D. Tkanina je vyrobena z polyesterových vláken a vyznačuje se velmi vysokou pevností a odolností proti oděru, roztažení nebo roztržení. Materiál je vodotěsný z obou stran, dokonce i vlhké kousky dřeva ..
161Kč 252Kč
Cena bez DPH:133Kč