Hlavné menu
Produkty v košíku

Kosmetické pomůcky

Využijte různé kosmetické pomůcky, které vám zpříjemní zkrášlování a starání se o Vaši pokožku.
Zobraziť podkategórie
Barva na obočí RefectoCil 1 - černá Barva na obočí RefectoCil 1 - černá
-36 %
Barva na obočí - černá Profesionální barva na řasy a obočí od firmy Refectocil. Jednoduchá a spolehlivá aplikace s vynikajícím barevným výsledkem, která vydrží po dobu až 6 týdnů. Pro přirozené zdůraznění Vašich řas. Jedna tuba obsahuje 15 ml barvy. Na jedno použití je třeba 2cm barvy a cca 10 kape..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč
Břitva na úpravu obočí - sada 3ks Břitva na úpravu obočí - sada 3ks
-39 %
Břitva na úpravu obočí - sada 3ks Zbavit se nadbytečných chloupků ve tváři je první krok k dosažení perfektně upraveného vzhledu. Sada žiletek na obočí v balení se 3 kusy představuje snadné, rychlé a bezbolestné řešení. Postačí jen pár krátkých tahů a všechny chloupky, které rostou mimo linii Vašeh..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Britva na úpravu obočí -1ks Britva na úpravu obočí -1ks
-30 %
Britva na úpravu obočí - 1 ks Zbavit se nadbytečných chloupků ve tváři je první krok k dosažení perfektně upraveného vzhledu. Britva pro úpravu obočí představuje lehké, rychlé a bezbolestné řešení. Postačí jen pár krátkých tahů a všechny chloupky, které rostou mimo linii Vašeho ideálního tvaru oboč..
71Kč 101Kč
Cena bez DPH:58Kč
BrushArt Face - houbička na make up BrushArt Face - houbička na make up
-40 %
BrushArt Face - houbička na make up 1 ks Praktická houbička pro rovnoměrnou aplikaci make-upu. Houbička na makeup má tvar kapičky, což umožňuje použití houbičky na pokrytí různých oblastí obličeje. Špička do rohů očí a úst, střed do nosu a brady a nejširší základnu k plochým plochám obličeje a čela...
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Čistící kartáček na obličej Čistící kartáček na obličej
-35 %
Čistící kartáček na obličej, růžová Čistící kartáček na obličej je moderní a inteligentní vychytávkou. Slouží na hloubkové čištění pleti, odstranění mastnoty a nečistot nebo na masírování obličeje. Kartáček na obličej vám zjednoduší každodenní péči o pleť a zastane i některé funkce, které běžně zn..
202Kč 313Kč
Cena bez DPH:167Kč
Čisticí sonický kartáček na obličej - růžová Čisticí sonický kartáček na obličej - růžová
-100 %
Čisticí sonický kartáček na obličej Sonický čisticí kartáček je velmi užitečné příslušenství, které má mnoho využití. Čistí pokožku a póry, zvlhčuje, odstraňuje zbarvení a jiné kožní problémy, a čistí od nečistot, prachu, ucpaných pórů, odumřelé pokožky a zbytků make-upu. Kartáč na obličej je vyrob..
171Kč 0Kč
Cena bez DPH:142Kč
Cvičná hlava pro trénink aplikace řas a PMU Cvičná hlava pro trénink aplikace řas a PMU
-37 %
Cvičná hlava pro trénink aplikace řas a PMU Tréninková hlava slouží jako doplňkový materiál pro trénink aplikace umělých řas. Gumová hlava dokonale simuluje reálnou tvář klienta , takže si v pohodlí domova můžete vyzkoušet prodlužování řas. Hlava je vhodná pro začátečníky i pro profesionály na trén..
313Kč 494Kč
Cena bez DPH:258Kč
Cvičná hlava s přírodními vlasy 60-70 cm blond Cvičná hlava s přírodními vlasy 60-70 cm blond
-37 %
Cvičná hlava s přírodními vlasy 60-70 cm blond Kadeřnická hlava s vlasy pro nácvik různých typů účesů. Hlava bude perfektní pro začátečníka i zkušeného kadeřníka. Můžete si udělat spoustu jednodušších a pokročilejších účesů, jako jsou copy, drdoly atp. Je také ideální ke stříhání, přichytávání a v..
1 190Kč 1 875Kč
Cena bez DPH:983Kč
Cvičná hlava s přírodními vlasy 60-70cm Cvičná hlava s přírodními vlasy 60-70cm
-37 %
Cvičná hlava s přírodními vlasy 60-70cm Kadeřnická hlava s vlasy pro nácvik různých typů účesů. Hlava bude perfektní pro začátečníka i zkušeného kadeřníka. Můžete si udělat spoustu jednodušších a pokročilejších účesů, jako jsou copy, drdoly atp. Je také ideální ke stříhání, přichytávání a vytvářen..
1 271Kč 2 007Kč
Cena bez DPH:1 050Kč
Efilační kadeřnické nůžky na vlasy Efilační kadeřnické nůžky na vlasy
-38 %
Efilační kadeřnické nůžky na vlasy Efilační kadeřnické nůžky pro všechny začínající i pokročilé kadeřníky. Ostří je vyrobeno z chirurgické oceli. Efilační kadeřnické nůžky jsou vhodné pro amatérské i profesionální využití. Jedna strana ostří je s mikroozubením, druhá je hladká. Efilační nůžky můžet..
81Kč 131Kč
Cena bez DPH:67Kč
Elektrická kulma na řasy XPREEN Elektrická kulma na řasy XPREEN
-37 %
Elektrická kulma na řasy Elektrická kulma na řasy ve tvaru řasenky perfektně natočí řasy, pomáhá kroutit a upravovat řasy od kořínků po konečky a snadno vytváří efekt zvlnění, který vydrží déle než tradičními kleštěmi na natáčení. Předehřev 10 sekund Vyhřívaná kulma Xpreen je vyrobena z rychle se o..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Jednorázové spirálové řasenky na řasy - sada 50 ks Jednorázové spirálové řasenky na řasy - sada 50 ks
-42 %
Jednorázové spirálové řasenky na řasy - sada 50 ks Sada 50 ks jednorázových spirálovitých řasenek je vynikajícím a univerzálním nástrojem pro péči o Vaše oční řasy. Můžete s nimi nanášet řasenku, rozčesávat řasy (včetně umělých) a provádět další ošetření (například odstraňovat zbytky řasenky) nebo ..
71Kč 121Kč
Cena bez DPH:58Kč