Hlavné menu
Produkty v košíku

Kosmetické přístroje

Vyberte si z našeho nejširšího výběru kosmetických přístrojů za nejlepší ceny. U nás najdete přístroje do kosmetických salónů, jako například kosmetické věže , napařovače , přístroje na tělo , obličej a různé jiné příslušenství .
01587 Vakuový čistič pleti Sonax Pro 01587 Vakuový čistič pleti Sonax Pro
-36 %
01587 Vakuový čistič pleti Sonax Pro Chcete se zbavit černých teček přirozeným způsobem bez bolestivého vytlačování, zarudnutí a chemikálií? Tak potom je pro vás tento skvělý vakuový čistič pleti jako stvořený. Pět vyměnitelných hlav: Mikrokrystalická hlavice na mikrodermabrazi - exfoliuje epiderm..
454Kč 706Kč
Cena bez DPH:375Kč
Bavlněné filtry do mikrodermabraze
-36 %
Bavlněné filtry do Mikrodermabraze - bílé Univerzální balvlené filtry do kosmetického přístroje dermabraze. Technické údaje: průměr 10mm množství: 54 ks v balení..
182Kč 282Kč
Cena bez DPH:150Kč
Diamantová mikrodermabraze - přístroj na čištění pórů 4 v 1 Diamantová mikrodermabraze - přístroj na čištění pórů 4 v 1
-37 %
Diamantová mikrodermabraze - přístroj na čištění pórů 4v1 Klíčové vlastnosti a účinek: Vakuový lifting pro obnovu starých buněk Čistí pokožku a snižuje defekty kůže povislé kůže Odstraňuje kožní maz vyhlazuje pokožku Eliminuje a odstraňuje vrásky Odstraní černé póry a černé hlavičku Funguje to skvě..
444Kč 706Kč
Cena bez DPH:367Kč
Elektrická kulma na řasy XPREEN Elektrická kulma na řasy XPREEN
-36 %
Elektrická kulma na řasy Elektrická kulma na řasy ve tvaru řasenky perfektně natočí řasy, pomáhá kroutit a upravovat řasy od kořínků po konečky a snadno vytváří efekt zvlnění, který vydrží déle než tradičními kleštěmi na natáčení. Předehřev 10 sekund Vyhřívaná kulma Xpreen je vyrobena z rychle se o..
676Kč 1 059Kč
Cena bez DPH:558Kč
Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1 Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1
-36 %
Elektrický pilník na paty a chodidla 2v1 # obr1 Elektrický pilník na paty a chodidla Personal Pedi. S elektrickým pilníkem na paty a chodidla Personal Pedi budou vaše chodidla jemné během chvilky. Šetrný elektrický pilník Personal Pedi dokáže snadno odstranit ztvrdlé mozoly, kuří oka nebo suchou kůž..
696Kč 1 089Kč
Cena bez DPH:575Kč
Hlavice na mikrodermabrazi - komplet
Doprava zdarma -36 %
Hlavice na mikrodermabrazi - komplet Mikrodermabrazná souprava Souprava obsahuje: 9 diamantových hlav různých velikostí na mikrodermabrazi. 2 nebo 3 trysky (v závislosti na verzi)..
2 259Kč 3 549Kč
Cena bez DPH:1 867Kč
Kartáček na čištění obličeje JOY Kartáček na čištění obličeje JOY
-37 %
Kartáček na čištění obličeje JOY Rotační kartáček na čištění obličeje Joy je skvělým přístrojem pro mytí obličeje a dekoltu. Účinně čistí pokožku jak normální, tak nedokonalou. Díky krouživým pohybem dokonale odstraní nečistoty nebo make-up. Má 2 rychlostní režimy na jemné nebo intenzivní hloubkové..
121Kč 192Kč
Cena bez DPH:100Kč
Kavitační peeling přístroj s USB kabelem - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Kavitační peeling přístroj s USB kabelem - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění
-36 %
Kavitační přístroj s USB kabelem - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření je příjemné a nebolestiv..
625Kč 978Kč
Cena bez DPH:517Kč
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění
-36 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření je příjemné a nebolestivé. Působením u..
1 149Kč 1 805Kč
Cena bez DPH:950Kč
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling, sonofréza a hloubkové čištění Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling, sonofréza a hloubkové čištění
-37 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling, sonofréza a hloubkové čištění Kavitační přístroj pro domácí použití, nebo do profesionálních kosmetických salónů. Nový, moderní, dotykový. Používá se hlavně na bezkontaktní a bezbolestné čištění obličeje od pórů a jiných nečistot, které se odstraňují pomoc..
534Kč 847Kč
Cena bez DPH:442Kč
Kavitační přístroj 5 v 1 RB – 010 Kavitační přístroj 5 v 1 RB – 010
-36 %
Kavitační přístroj 5 v 1 RB – 010 NEJNOVŠÍ MODEL 2022 - FUNKČNOST 5v1 - DVA PRACOVNÍ REŽIMY - ZVÝŠENÝ VÝKON NA 7W - HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ - VĚTŠÍ BATERIE - 500 mAh Náš inovativní produkt vám umožní omladit a vyživit vaši pokožku. Když si koupíte náš produkt, nebudete muset chodit do kosmetického salonu..
1 391Kč 2 188Kč
Cena bez DPH:1 150Kč
Kavitační přístroj na pleť + Kosmetický ozonizér na pleť Kavitační přístroj na pleť + Kosmetický ozonizér na pleť
-37 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění + Ozonizér - přístroj na úpravu pleti Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření ..
2 007Kč 3 166Kč
Cena bez DPH:1 658Kč