Hlavné menu
Produkty v košíku

Kosmetické přístroje

2ks x Kosmetický ozonizér - přístroj na regeneraci a omlazování LZ-006A 2ks x Kosmetický ozonizér - přístroj na regeneraci a omlazování LZ-006A
-36 %
2 x Ozonizér - přístroj na úpravu pleti Trápí Vás akné a problematická pleť? Vyzkoušejte vysokofrekvenční přístroj ozonizér, který se používá k hloubkové čištění pleti, odstraňování mastnoty, prokrvuje a regeneruje pleť. Pomáhá v boji proti akné, proti stárnutí pleti, odstraňuje jizvy, pomáhá s pro..
1 805Kč 2 830Kč
Cena bez DPH:1 504Kč
4ks x Kosmetický ozonizér - přístroj na regeneraci a omlazování LZ-006A 4ks x Kosmetický ozonizér - přístroj na regeneraci a omlazování LZ-006A
-37 %
4 x Ozonizér - přístroj na úpravu pleti Trápí Vás akné a problematická pleť? Vyzkoušejte vysokofrekvenční přístroj ozonizér, který se používá k hloubkové čištění pleti, odstraňování mastnoty, prokrvuje a regeneruje pleť. Pomáhá v boji proti akné, proti stárnutí pleti, odstraňuje jizvy, pomáhá s pro..
3 483Kč 5 486Kč
Cena bez DPH:2 903Kč
Bavlněné filtry do mikrodermabraze
-36 %
Bavlněné filtry do Mikrodermabraze - bílé Univerzální balvlené filtry do kosmetického přístroje dermabraze. Technické údaje: průměr 10mm množství: 54 ks v balení..
202Kč 316Kč
Cena bez DPH:169Kč
Diamantová mikrodermabraze - přístroj na čištění pórů 4 v 1 Diamantová mikrodermabraze - přístroj na čištění pórů 4 v 1
-36 %
Diamantová mikrodermabraze - přístroj na čištění pórů 4v1 Klíčové vlastnosti a účinek: Vakuový lifting pro obnovu starých buněk Čistí pokožku a snižuje defekty kůže povislé kůže Odstraňuje kožní maz vyhlazuje pokožku Eliminuje a odstraňuje vrásky Odstraní černé póry a černé hlavičku Funguje to skvě..
464Kč 729Kč
Cena bez DPH:386Kč
Elektrická kulma na řasy XPREEN Elektrická kulma na řasy XPREEN
-36 %
Elektrická kulma na řasy Elektrická kulma na řasy ve tvaru řasenky perfektně natočí řasy, pomáhá kroutit a upravovat řasy od kořínků po konečky a snadno vytváří efekt zvlnění, který vydrží déle než tradičními kleštěmi na natáčení. Předehřev 10 sekund Vyhřívaná kulma Xpreen je vyrobena z rychle se o..
772Kč 1 208Kč
Cena bez DPH:643Kč
Hlavice na mikrodermabrazi - komplet
-36 %
Hlavice na mikrodermabrazi - komplet Mikrodermabrazná souprava Souprava obsahuje: 9 diamantových hlav různých velikostí na mikrodermabrazi. 2 nebo 3 trysky (v závislosti na verzi)..
2 588Kč 4 071Kč
Cena bez DPH:2 157Kč
Kartáček na čištění obličeje JOY Kartáček na čištění obličeje JOY
-36 %
Kartáček na čištění obličeje JOY Rotační kartáček na čištění obličeje Joy je skvělým přístrojem pro mytí obličeje a dekoltu. Účinně čistí pokožku jak normální, tak nedokonalou. Díky krouživým pohybem dokonale odstraní nečistoty nebo make-up. Má 2 rychlostní režimy na jemné nebo intenzivní hloubkové..
214Kč 337Kč
Cena bez DPH:179Kč
Kavitační peeling přístroj s USB kabelem - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Kavitační peeling přístroj s USB kabelem - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění
-36 %
Kavitační přístroj s USB kabelem - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření je příjemné a nebolestiv..
1 023Kč 1 611Kč
Cena bez DPH:853Kč
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění
-36 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření je příjemné a nebolestivé. Působením u..
1 369Kč 2 155Kč
Cena bez DPH:1 141Kč
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling, sonofréza a hloubkové čištění Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling, sonofréza a hloubkové čištění
-36 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling, sonofréza a hloubkové čištění Kavitační přístroj pro domácí použití, nebo do profesionálních kosmetických salónů. Nový, moderní, dotykový. Používá se hlavně na bezkontaktní a bezbolestné čištění obličeje od pórů a jiných nečistot, které se odstraňují pomoc..
868Kč 1 361Kč
Cena bez DPH:723Kč
Kavitační přístroj na pleť + Kosmetický ozonizér na pleť Kavitační přístroj na pleť + Kosmetický ozonizér na pleť
-36 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění + Ozonizér - přístroj na úpravu pleti Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření ..
2 175Kč 3 418Kč
Cena bez DPH:1 812Kč
Kavitační přístroj Syis - ultrazvukový lifting a hloubkový peeling Kavitační přístroj Syis - ultrazvukový lifting a hloubkový peeling
-36 %
Kavitační přístroj - ultrazvukový peeling a hloubkové čištění - nabíjecí Je technologie, která se používá na bezbolestný ultrazvukový peeling a hloubkové čištění pleti bez napařování a vytláčania.image Jde o moderní způsob čištění s okamžitě viditelným výsledkem. Ošetření je příjemné a nebolestivé. ..
3 462Kč 5 442Kč
Cena bez DPH:2 885Kč