Hlavné menu
Produkty v košíku

Kosmetické štětce

Nabízíme Vám celou řadu různých štětců, které můžete využít pro decentní aplikaci pudru, či očních stínů a to jak samostatně , tak i jako v sadách , stejně jako přípravky na čištění štětců , které vám zaručí, že vaše štětce na líčení vydrží v bezvadném stavu opravdu dlouho. Tajemství profesionálního líčení nespočívá jen v jednotlivých líčidlech, důležité je zejména to, čím si je nanášíte! Kosmetické štětce jsou tou nejvhodnější pomůckou pro bezchybnou aplikaci líčidel.
Aplikátor na oční stíny - 6ks Aplikátor na oční stíny - 6ks
-40 %
Aplikátor na oční stíny - 6ks Aplikátory na oční stíny jsou ideální na jednoduché, rychlé, přesné a precizní nanášení očních stínů. Snadno s nimi aplikujete práškové i krémové oční stíny a vytvoříte líčení přesně podle vašich představ. Pro bezchybný make-up vždy a všude! specifikace: oboustranné ..
30Kč 50Kč
Cena bez DPH:25Kč
Aplikátor na oční stíny v krabičce - 10 ks, růžové
-36 %
Aplikátor na oční stíny v krabičce - 10 ks, růžové Aplikátory na oční stíny jsou ideální pro snadné, rychlé, přesné a precizní nanášení očních stínů. Snadno s nimi aplikujete práškové i krémové oční stíny a vytvoříte líčení přesně podle vašich představ. #obr2 Pro bezvadný make-up vždy a všude! #obr..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
Oboustranné znovupoužitelné silikonové tyčinky do uší a na Nasen makeupu 4 v 1 Oboustranné znovupoužitelné silikonové tyčinky do uší a na Nasen makeupu 4 v 1
-37 %
Oboustranné znovupoužitelné silikonové tyčinky do uší a na Nasen makeupu 4 v 1 Vysoce kvalitní materiál - Měkká špička této bavlněné tampónového dvojité hlavy je vyrobena ze super měkkého silikonu. Je velmi jemný, vhodný pro jakoukoliv část těla. opakovaně použitelné Opakovaně použitelný bezpečný ..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Oprašovák na nehty - růžový Oprašovák na nehty - růžový
-39 %
Oprašovák na nehty - růžový Štětec oprašovák je vhodný do nehtových salónů, ale i pro domácí použití. Používá se na oprášení nehtů. Rozměry: délka 14,2 cm x délka štětin 2 cm Obsab balení: 1 x Oprašovák na nehty - růžový..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Profesionální sada kosmetických štětců na makeup 12 ks Profesionální sada kosmetických štětců na makeup 12 ks
-36 %
Profesionální sada kosmetických štětců na makeup 12 ks Sada 12 štětců ze syntetických štětin, s vysoce kvalitní rukojetí podobnou dřevu, zalitá v stříbrném víčku. Skvělá sada, která je základem pro dokonalý make-up, jak v amatérských podmínkách pro každodenní líčení, tak i pro profesionální použití..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Sada kosmetických štětců na makeup Sada kosmetických štětců na makeup
-36 %
Sada kosmetických štětců na makeup 5 ks Štětce na líčení umožňují preciznější líčení než klasické pomůcky na líčení. Štětce se liší tvarem, velikostí a materiálem štětin, podle toho na jakou část těla a jaký přípravek jsou určeny. Sada štětců je základem pro profesionální make up. Štětce jsou vhodn..
373Kč 585Kč
Cena bez DPH:308Kč
Sada kosmetických štětců na makeup s kapsičkou Sada kosmetických štětců na makeup s kapsičkou
-38 %
Sada kosmetických štětců na makeup s kapsičkou, 10ks Štětce na líčení umožňují preciznější líčení než klasické pomůcky na líčení. Štětce se liší tvarem, velikostí a materiálem štětin, podle toho na jakou část těla a jaký přípravek jsou určeny. Sada štětců je základem pro profesionální make up. Štět..
252Kč 403Kč
Cena bez DPH:208Kč
Sada kosmetických štětců na makeup v praktickém obalu Sada kosmetických štětců na makeup v praktickém obalu
-36 %
Sada kosmetických štětců na makeup v praktickém obalu 5 ks Štětce na líčení umožňují preciznější líčení než klasické pomůcky na líčení. Štětce se liší tvarem, velikostí a materiálem štětin, podle toho na jakou část těla a jaký přípravek jsou určeny. Sada štětců je základem pro profesionální make up..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč
Sada profi kosmetických štětců v pouzdře Sada profi kosmetických štětců v pouzdře
-36 %
Sada profi kosmetických štětců v pouzdře 15ks Make-up štětce jsou vedle kosmetiky nedílnou součástí dokonalého make-upu. S jejich pomocí budete určitě nádherně nalíčené. Extrémně praktická sada se skládá z 15 různých typů kartáčů Beautylushh. Najdete zde štětce na líčení obličeje včetně očí a rtů. ..
343Kč 534Kč
Cena bez DPH:283Kč
Silikonový štětec pro nanášení pleťové masky Silikonový štětec pro nanášení pleťové masky
-39 %
Silikonový štětec pro nanášení pleťové masky Silikonový štětec slouží jako praktická pomůcka při nanášení pleťové masky , krému, peelingu a na další výrobky pro péči o pleť . Usnadňuje aplikaci a je lehký a hygienický. Hlava štětce je vyrobena ze silikonu. Štětec je vhodný i pro citlivou pokožku a ..
111Kč 182Kč
Cena bez DPH:92Kč
Štětec na nanášení masky + špachtle Štětec na nanášení masky + špachtle
-36 %
Štětec na nanášení masky + špachtle Štětec slouží jako praktická pomůcka při nanášení pleťové masky, hlava štětce je vyrobena z umělého bílého vlákna. Štětec je v praktické sadě se špachtličkou pro nabírání masky. Kosmetická plastová špachtle má multifunkční využití. Můžete ji využívat k míchání rů..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
Štětec na nanášení pleťové masky se špachtlí Štětec na nanášení pleťové masky se špachtlí
-33 %
Štětec na nanášení pleťové masky se špachtlí Štětec slouží jako praktická pomůcka při nanášení pleťové masky, hlava štětce je vyrobena z umělého bílého vlákna. Štětec je v praktické sadě se špachtličkou na nabírání masky. Kosmetická plastová špachtle má multifunkční využití. Můžete ji využívat na m..
81Kč 121Kč
Cena bez DPH:67Kč