Hlavné menu
Produkty v košíku

Kosmetické zrcadla

Nabízíme Vám kvalitní kosmetické zrcátka, které jsou vhodné pro domácí ale i pro profesionální použití, například v kosmetických salonech nebo kadeřnictvích. Pokud se chystáte na pracovní schůzku nebo chcete být perfektně nalíčená pro své přátele, osvětlené kosmetické zrcadlo Vám umožní simulovat prostředí, ve kterém se budete nacházet a díky tomu zvolit dokonalý make-up. Další velmi oblíbený produkt je oboustranné kosmetické zrcátko s 10 násobným zvětšením.
Kadeřnické zrcadlo kulaté - černé Kadeřnické zrcadlo kulaté - černé
-37 %
Kadeřnické zrcadlo kulaté - černé Kadeřnické zrcadlo v černém provedení s rukojetí na zadní straně. Ideální pomocník pro práci v kadeřnictví. Obsah balení: 1 x Kadeřnické zrcadlo kulaté - černé..
373Kč 595Kč
Cena bez DPH:308Kč
Kosmetické oboustranné kovové LED zrcadlo Kosmetické oboustranné kovové LED zrcadlo
-36 %
Kosmetické oboustranné kovové LED zrcadlo ESTETICKÁ KONSTRUKCE Zrcadlo se díky svému elegantnímu a minimalistickému designu perfektně hodí na každou toaletu nebo jednoduše na stůl či pracovní stůl. Díky kvalitnímu kovu a široké základně stojí výrobek nohama pevně na zemi. Základna má také protisklu..
585Kč 918Kč
Cena bez DPH:483Kč
Kosmetické zrcátko LED Beauty Breeze Kosmetické zrcátko LED Beauty Breeze
-36 %
Kosmetické zrcátko LED Beauty Breeze Kosmetické zrcátko s LED podsvícením. Osvětlené zrcadlo je velmi praktické a mimořádně užitečné zařízení na ošetření, líčení nebo nasazování kontaktních čoček. Během líčení zajistí správnou viditelnost každé části obličeje, krku a dekoltu. V zrcadle jsou zabudo..
353Kč 555Kč
Cena bez DPH:292Kč
Kosmetické zrcátko LED color Kosmetické zrcátko LED color
-36 %
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením Osvětlené zrcadlo s praktickým využitím při ošetření pokožky, líčení nebo nasazování konataktných čoček. Díky osvětlení, kterým disponuje, Vám zajistí správnou viditelnost každé části obličeje, krku a dekoltu. Pokud se chystáte na pracovní schůzku nebo chcete bý..
363Kč 565Kč
Cena bez DPH:300Kč
Kosmetické zrcátko mini s LED osvětlením - 8 LED Kosmetické zrcátko mini s LED osvětlením - 8 LED
-37 %
Dvojité kosmetické zrcátko s LED osvětlením - 8 LED Představujeme Vám kosmetické zrcátko s jedinečnou funkcí osvětlení, které Vám umožní přizpůsobit nalíčení různým podmínkám. Je vybaveno až 8 LED diodami. Umožňuje pohodlně nastavení v závislosti na světelných podmínkách nebo vlastních potřeb. Díky..
171Kč 272Kč
Cena bez DPH:142Kč
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením Kosmetické zrcátko s LED osvětlením
-36 %
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením Kosmetické zrcátko s LED podsvícením. Aktivace diod je díky dotykovému senzoru velmi jednoduchá a pohodlná - stačí kliknout na zrcadlo a aktivovat je a rozsvítit pracovní prostor. Technické specifikace: Napájení: DC 5V MicroUSB Výkon: 3W Materiál: ABS plast a zr..
232Kč 363Kč
Cena bez DPH:192Kč
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením - 16 LED Kosmetické zrcátko s LED osvětlením - 16 LED
-37 %
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením - 16 led Představujeme Vám kosmetické zrcátko s jedinečnou funkcí osvětlení, které Vám umožní přizpůsobit nalíčení různým podmínkám. Je vybaveno až 16 LED diodami. Je plně nastavitelná - v rovině 360 stupňů, což je ještě více všestranné a flexibilní. Umožňuje poh..
272Kč 434Kč
Cena bez DPH:225Kč
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením - Superstar zvětšovací Mirror - růžové Kosmetické zrcátko s LED osvětlením - Superstar zvětšovací Mirror - růžové
-36 %
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením - Superstar zvětšovací Mirror - růžové Perfektní kosmetické zrcátko se zvětšením. Vybaveno až 22 LED diodami na vnější straně hlavního zrcadla. LED diody jsou aktivovány dotekem - stačí kliknout kdekoliv na zrcadlo a LED diody se rozsvítí. Velmi zajímavý, ale poh..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením a 360 ° otáčením Kosmetické zrcátko s LED osvětlením a 360 ° otáčením
-35 %
Kosmetické zrcátko s LED osvětlením a 360 ° otáčením Představujeme Vám kosmetické zrcátko s jedinečnou funkcí osvětlení a 360 stupňovým otáčením, které Vám umožní přizpůsobit nalíčení různým podmínkám. Pokud se chystáte na pracovní schůzku nebo chcete být perfektně nalíčená pro své přátele, osvětlen..
131Kč 202Kč
Cena bez DPH:108Kč
Osvětlené kosmetické zrcátko PR-100 Osvětlené kosmetické zrcátko PR-100
-37 %
Osvětlené kosmetické zrcátko PR-100 Představujeme Vám oboustranné kosmetické zrcátko s jedinečnou funkcí osvětlení, která Vám umožní přizpůsobit nalíčení různým podmínkám. Pokud se chystáte na pracovní schůzku nebo chcete být perfektně nalíčená pro své přátele, osvětlené kosmetické zrcadlo Vám umož..
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Skládací kosmetické zvětšovací zrcadlo s LED podsvícením Skládací kosmetické zvětšovací zrcadlo s LED podsvícením
-35 %
Skládací kosmetické zvětšovací zrcadlo s LED podsvícením Zrcadlo, které vám umožní snadno nanést make-up nebo upravit účes. Zrcadlo bylo navrženo s důrazem na pohodlí a estetiku. Pokud sníte o dokonalém líčení v pohodlí domova (ale nejen), musíte mít sklopné LED kosmetické zrcátko. Toto je pomůcka,..
262Kč 403Kč
Cena bez DPH:217Kč
Skládací kosmetické zvětšovací zrcadlo s LED podsvícením - oboustranné Skládací kosmetické zvětšovací zrcadlo s LED podsvícením - oboustranné
-36 %
Skládací kosmetické zvětšovací zrcadlo s LED podsvícením - oboustranné Praktické skládací kosmetické zvětšovací zrcadlo s LED podsvícením . Aktivace diod je díky dotykovému senzoru velmi jednoduchá a pohodlná – stačí kliknout na zrcadlo a rozsvítí se. Technická specifikace: Materiál: plast (ABS) N..
212Kč 333Kč
Cena bez DPH:175Kč