Hlavné menu
Produkty v košíku

Koupelna

Nabízíme Vám vynikající doplňky do Vaší koupelny, které si zaručeně ihned zamilujete. Protiskluzový polštář na opření hlavy ve vaně zajistí bezpečnou hygienu. Je vyroben z voděodolného materiálu a uvnitř se nachází gel, který zlepšuje pocit relaxace. Další skvělý doplněk do Vaší koupelny je svítící sprcha , která Vám zpříjemní večerní sprchování po těžkém a namáhavém dni.
Bambusový nastavitelný odkládací podnos na vanu Bambusový nastavitelný odkládací podnos na vanu
-37 %
Bambusový nastavitelný odkládací podnos na vanu Užijte si skvělý dlouhý lázeň, v pohodlí své vany s knihou nebo s tabletem bez obavy mokrých rukou, nebo namočení. Bambusový podnos je nejen krásný a pracně vyroben, ale i velmi praktický. Podnos je ideální jako dárek pro milovanou osobu, zejména pro ..
908Kč 1 432Kč
Cena bez DPH:750Kč
Dávkovač mýdla a dezinfekce 500 ml Dávkovač mýdla a dezinfekce 500 ml
-36 %
Dávkovač mýdla 500 ml Praktický dávkovač mýdla, užitečný v každé kuchyni a koupelně. Dávkovač je určen pro montáž na stěnu. Plastová nádoba o objemu 500 ml postačuje pro dlouhodobé používání, takže nevyžaduje časté doplňování. Velmi rychle se dá naplnit stačí sejmout horní kryt dávkovače a nalít tek..
71Kč 111Kč
Cena bez DPH:58Kč
HomePRO AG32H Polštář do vany, 36x32x8cm, bílý HomePRO AG32H Polštář do vany, 36x32x8cm, bílý
-36 %
HomePRO AG32H Polštář do vany, 36x32x8cm, bílý Polštář do koupele vyrobený z prodyšného síťovaného materiálu. Poskytuje neuvěřitelný komfort při koupání díky vhodné podpoře hlavy, ramen a krční páteře. Materiál, ze kterého je polštář vyroben, propouští vzduch a vodu, což zabraňuje růstu roztočů a p..
706Kč 1 109Kč
Cena bez DPH:583Kč
Lotus sprchová hlavice s 2 stupňovým filtračním systémem Lotus sprchová hlavice s 2 stupňovým filtračním systémem
-36 %
Lotus sprchová hlavice s 2 stupňovým filtračním systémem Filtrace vody vám poskytne nejen lesklé vlasy a zářivou pokožku, ale také má velký vliv na vaše zdraví. Nečistoty a chemikálie, jako např. olovo a chlor, kterým jsme při sprchování vystaveni, ohrožují zdraví naší pokožky. Sprchování filtrovan..
2 561Kč 4 033Kč
Cena bez DPH:2 117Kč
Masážní podložka do sprchy na nohy, šedá Masážní podložka do sprchy na nohy, šedá
-39 %
Masážní podložka do sprchy na nohy, šedá Masáž chodidel je jedním z mnoha způsobů, jak zlepšit prokrvení chodidel a nohou. Podložka obsahuje více než tisíc masážních štětin pro výjimečnou masáž a důkladné čištění. Odstraňuje odumřelou epidermis, důkladně čistí chodidla včetně často opomíjených míst..
192Kč 313Kč
Cena bez DPH:158Kč
Rozkládací sušák na prádlo - horizontální, černo-bílý Rozkládací sušák na prádlo - horizontální, černo-bílý
-36 %
Rozkládací sušák na prádlo - horizontální, černo-bílý Velká prostorná sušička prádla vám umožní zavěsit asi 22 metrů běžné prádla. Stabilní konstrukce sušičky ji chrání před převrácením v důsledku větru. Tyče s průměrem 1 cm se neohýbají a drží velkou hmotnost mokrého prádla. Sušička je vybavena čt..
2 218Kč 3 479Kč
Cena bez DPH:1 833Kč
Skládací sušák na prádlo - 2 stupňový Skládací sušák na prádlo - 2 stupňový
-36 %
Sušák na prádlo - 2 stupňový Velká prostorná sušička prádla vám umožní zavěsit asi 11 metrů běžné prádla. Pevné tyčinky o průměru 1 cm se neohýbají, udržují velkou hmotnost mokrého prádla. Sušička je vybavena 2 nezávislými nastavitelnými křídly ze 7 pevnými šňůrami a poličkou se 6 šňůrami. Smaltov..
716Kč 1 119Kč
Cena bez DPH:592Kč
Sprchová souprava Meranti Sprchová souprava Meranti
-36 %
Sprchová souprava Meranti Tato sprchová souprava Meranti s chromovým efektem, vhodná pro vysokotlaké a nízkotlaké systémy, od společnosti Cooke & Lewis. Snadno se ovládá pomocí manuální regulace teploty. Sprchová hlavice je vybavena gumovými tryskami, které usnadňují čištění. Tato sprcha je perfek..
837Kč 1 311Kč
Cena bez DPH:692Kč
Sušák na prádlo 150 x 60 x 90 cm Sušák na prádlo 150 x 60 x 90 cm
-37 %
Sušák na prádlo 150 x 60 x 90 cm Rozkládací sušák na prádlo je ideálním řešením pro středně velké domácnosti. Hlavní výhodou tohoto modelu je možnost nastavení individuální vzdálenosti mezi jednotlivými šňůrami, což umožňuje snazší věšení prádla a lepší cirkulaci vzduchu (a tím i rychlejší sušení)...
716Kč 1 129Kč
Cena bez DPH:592Kč
Sušák na prádlo se skřipci - vertikální Sušák na prádlo se skřipci - vertikální
-36 %
Sušák na prádlo se skřipci - vertikální Sušák na prádlo je praktické zařízení, které se hodí do každé domácnosti. Má 3 úrovně a ramena sušiče se dají složit, takže pokud se nepoužívají, nezabírají mnoho místa. Obsahuje také věšák na sušení prádla, ponožek, šátků s 24 štípací. Díky otočným úrovním o..
514Kč 807Kč
Cena bez DPH:425Kč
Sušák na prádlo věžový Modular 4 Sušák na prádlo věžový Modular 4
-36 %
Sušák na prádlo věžový Modular 4 Možný jen osobní odběr v Nitře!!! Nejlepší řešení pro malou koupelnu. Věžový kovový sušák - povrchová úprava bílý lak. Sušák umožňuje maximální využití malého prostoru k sušení prádla pomocí roštů umístěných nad sebou. Lze využít variabilně buď celou plochu sušáku n..
1 442Kč 2 259Kč
Cena bez DPH:1 192Kč
Věšák / sušička na prádlo, oděvy, přikrývky a ručníky Věšák / sušička na prádlo, oděvy, přikrývky a ručníky
-36 %
Věšák / sušička na prádlo, oděvy, přikrývky a ručníky Už žádné zbytečně velké stojany na prádlo! Kulatý spirálovitý věšák na prádlo nyní nabízí důmyslné a prostorově úsporné řešení. Ložní prádlo se snadno a rychle namontuje na spirálové tyče a věšák se zavěsí na pevný háček. V důsledku toho ložní p..
141Kč 222Kč
Cena bez DPH:117Kč