Hlavné menu
Produkty v košíku

Koupelnové doplňky

Zobraziť podkategórie
Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mýdlo, dezinfekci se senzorem Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mýdlo, dezinfekci se senzorem
Top -36 %
Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mýdlo, dezinfekci se senzorem na baterie Automatický bezdotykový dávkovač výrazně zjednodušuje a urychluje dávkování správného množství tekutého mýdla nebo jiné dezinfekční kapaliny - stačí umístit ruce pod spodní část zařízení a část tekutiny okamžitě vyt..
402Kč 631Kč
Cena bez DPH:335Kč
Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mýdlo, dezinfekci se senzorem Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mýdlo, dezinfekci se senzorem
-36 %
Automatický bezdotykový dávkovač na tekuté mýdlo, dezinfekci se senzorem na baterie 250ml Automatický bezdotykový dávkovač výrazně zjednodušuje a urychluje dávkování správného množství tekutého mýdla nebo jiné dezinfekční kapaliny - stačí umístit ruce pod spodní část zařízení a část tekutiny okamži..
464Kč 729Kč
Cena bez DPH:386Kč
Automatický dávkovač mýdla 250ml Automatický dávkovač mýdla 250ml
-37 %
Automatický dávkovač mýdla 250ml Automatický bezdotykový dávkovač výrazně zjednodušuje a urychluje dávkování správného množství tekutého mýdla nebo jiné dezinfekční kapaliny - stačí umístit ruce pod spodní část zařízení a část tekutiny okamžitě vyteče z dávkovače. Moderní hygienické zařízení do ko..
276Kč 435Kč
Cena bez DPH:230Kč
Dávkovač mýdla a dezinfekce 500 ml Dávkovač mýdla a dezinfekce 500 ml
-38 %
Dávkovač mýdla 500 ml Praktický dávkovač mýdla, užitečný v každé kuchyni a koupelně. Dávkovač je určen pro montáž na stěnu. Plastová nádoba o objemu 500 ml postačuje pro dlouhodobé používání, takže nevyžaduje časté doplňování. Velmi rychle se dá naplnit stačí sejmout horní kryt dávkovače a nalít tek..
109Kč 174Kč
Cena bez DPH:91Kč